Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Botosani
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 11
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Enea AndreiI E95Cojocariu Greta
Iftime MarioI E95Cojocariu Greta
Plugariu MariaI E90Cojocariu Greta
Stolniceanu MateiI E90Cojocariu Greta
Ilas IuliaI E85Cojocariu Greta
Maxinoaei SandraI E85Cojocariu Greta
Daniliuc MateiII C100Apostoaie Violeta
Rotariu ClaudiuII C100Apostoaie Violeta
Trofin CaludiaII C98Apostoaie Violeta
Galan MirunaII C97Apostoaie Violeta
Ganga GabrielII C96Apostoaie Violeta
Asofroniei LorenaII C94Apostoaie Violeta
Cosovanu IulianII C94Apostoaie Violeta
Rotariu RobertII C90Apostoaie Violeta
Murariu MariaII C85Apostoaie Violeta
Crudu CristianII C83Apostoaie Violeta
Groholschi SabinaII C81Apostoaie Violeta
Crismariu MaiaII C80Apostoaie Violeta
Moisuc Andrei II C80Apostoaie Violeta
Petcu IustinaII C80Apostoaie Violeta
Ciobanu AlinII C75Apostoaie Violeta
Netedu DeliaII C75Apostoaie Violeta
TEPELUS MIRELAII D100GINDU ZVETLANA
VERESTIUC MARIAII D100GINDU ZVETLANA
ZAHARIA ALEXANDRAII D98GINDU ZVETLANA
TARNICERIU RARESII D95GINDU ZVETLANA
PINGHIREAC NICOLEII D93GINDU ZVETLANA
CHITEALA MIRUNAII D92GINDU ZVETLANA
DANILA ALEXA ANDREEAII D92GINDU ZVETLANA
DUMITRIU LUCAII D92GINDU ZVETLANA
IGNAT CATALINII D92GINDU ZVETLANA
PUSCASU HORIAII D92GINDU ZVETLANA
UTA ANASTASIAII D92GINDU ZVETLANA
ALUPEI DARIUSII D90GINDU ZVETLANA
BULDUM ANA MARIAII D90GINDU ZVETLANA
CHIRIAC ARINAII D90GINDU ZVETLANA
Trofin Alex- TheodorIII A94Radutac Doina
Panaite EduardIII A92Radutac Doina
Ciorsac Nadine- GabrielaIII A90Radutac Doina
Manole Stefan- CristianIII A90Radutac Doina
Onofrei Mihnea-AndreiIII A88Radutac Doina
Gheorghiu Sabina- MariaIII A86Radutac Doina
Timofte AndreiIII A86Radutac Doina
Babii AlexiaIII A85Radutac Doina
Aioanei Elena-MadalinaIII A82Radutac Doina
Anechite Ecaterina- AdelinaIII A79Radutac Doina
Apetroaie CostinIII A78Radutac Doina
Timofte David- AlexandruIII A78Radutac Doina
Neamtu Alesia- GabrielaIII A75Radutac Doina
Cotinel Raluca- AlexiaIII A74Radutac Doina
Agavriloaei MartaIII B90Palade Corina
Apostol AndraIII B90Palade Corina
Macovei AlexandruIII B90Palade Corina
Obada TeodoraIII B90Palade Corina
Onofrei EduardIII B90Palade Corina
Toader RobertIII B90Palade Corina
Mic DianaIII B80Palade Corina
Sobachi GabrielIII B80Palade Corina
Suhareanu IlincaIII B80Palade Corina
Talpalariu AvyIII B80Palade Corina
Prajinariu GiuliaIII D96Brehuescu Mirela
Ivasca IustinaIII D95Brehuescu Mirela
Corneschi Vlad III D90Brehuescu Mirela
Olteanu Ioana AnemonaIII D90Brehuescu Mirela
Preda AlexandruIII D90Brehuescu Mirela
Dretcanu AndreiIII D88Brehuescu Mirela
Rudisteanu EmiliaIII D86Brehuescu Mirela
Roman AdrianIII D85Brehuescu Mirela
Ivan MarioIII D81Brehuescu Mirela
Rotaru Elena MariaIII D80Brehuescu Mirela
Alexa ArianaIII D79Brehuescu Mirela
Ilies MaiaIII D78Brehuescu Mirela
Bursuc CezaraIII D73Brehuescu Mirela
Munteanu TiberiuIII D70Brehuescu Mirela

Inapoi la centrele de concurs