Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Botosani
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.7
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CILIBIU EMAIII BEVatavu Lenuta
GHIORGHITA DAVIDIII BEVatavu Lenuta
LUPU MARIAIII BEVatavu Lenuta
MANCAS DRAGOSIII BEVatavu Lenuta
MORUZI ANDREIIII BEVatavu Lenuta
NECHITA DAVIDIII BEVatavu Lenuta
CRETU RADU III DEHLUSCU IONELA
LUPASCU TIBERIUIII DEHLUSCU IONELA
BUHACIUC MATEIIV BEUNGUREANU MIHAELA
COTRUTA MARIAIV BEUNGUREANU MIHAELA
MEIU RUXANDRAIV BEUNGUREANU MIHAELA
MOROSANU DELIA MARIAIV BEUNGUREANU MIHAELA
PASNEI RADU RARES GABRIELIV BEUNGUREANU MIHAELA
Anisie TeodoraPregatitoare CEOrasanu Daniela
Balauca AlexandruPregatitoare CEOrasanu Daniela
Berheci TeodoraPregatitoare CEOrasanu Daniela
Birzoies HoriaPregatitoare CEOrasanu Daniela
Chirica MelaniaPregatitoare CEOrasanu Daniela
Cristescu NataliaPregatitoare CEOrasanu Daniela
Haralamb BiancaPregatitoare CEOrasanu Daniela
Hirjoi AndraPregatitoare CEOrasanu Daniela
Males MarcPregatitoare CEOrasanu Daniela
Oniciuc MateiPregatitoare CEOrasanu Daniela
Podaru IoanaPregatitoare CEOrasanu Daniela
Rotariu MariaPregatitoare CEOrasanu Daniela
Rusu MarcuPregatitoare CEOrasanu Daniela
Serdenciuc GabrielaPregatitoare CEOrasanu Daniela
Socarici IlincaPregatitoare CEOrasanu Daniela
Vlascu AlexandraPregatitoare CEOrasanu Daniela
HRAB BOGDANIII DIHLUSCU IONELA
OLOERIU MARIAIII DIHLUSCU IONELA
SANDULEAC ANASTASIAIII BIVatavu Lenuta
URSACHI SERBANIII BIVatavu Lenuta
RADU ILINCAIII DIHLUSCU IONELA
MIRON TEIAIII DIIHLUSCU IONELA
Manolache TimeaPregatitoare CIIOrasanu Daniela
Prisacariu RianaPregatitoare CIIOrasanu Daniela
Rotaru DariaPregatitoare CIIOrasanu Daniela
Scutariu MirunaPregatitoare CIIOrasanu Daniela
CAZACUT MEDEEAIII BIIVatavu Lenuta
PRICOP TEODORAIII BIIVatavu Lenuta
HARIGA DENISIII DIIHLUSCU IONELA
MORUZI ALEXISIII DIIHLUSCU IONELA
ATASIEI CARMENIII BIIVatavu Lenuta
CHIRIAC MARIANIII BIIVatavu Lenuta
DROCHIOIU ANDREIIII BIIVatavu Lenuta
GAVRIL VLADIII BIIVatavu Lenuta
POLIEC MADALINAIII BIIVatavu Lenuta
ALEXA MATEIIII DIIHLUSCU IONELA
APAVALOAIE MIRUNAIII DIIHLUSCU IONELA
ATODIRESE DARIA III DIIHLUSCU IONELA
CONTAC MARIAIII DIIHLUSCU IONELA
NECHITA ALEXANDRUIII DIIHLUSCU IONELA
ONOFREI BOGDANIII DIIHLUSCU IONELA
ZBUGHIN ALESIA III DIIHLUSCU IONELA
COSOREANU IOANAIV BIIUNGUREANU MIHAELA
GIOSU ALEXANDRAIV BIIUNGUREANU MIHAELA
LEONTE MAIAIV BIIUNGUREANU MIHAELA
NEGRII MARAIV BIIUNGUREANU MIHAELA
VASILACHE TEODORAIV BIIUNGUREANU MIHAELA
Popovici RobertPregatitoare CIIOrasanu Daniela
ALEXA LORENAIII BIIIVatavu Lenuta
GRIGORAS DARIUSIII BIIIVatavu Lenuta
DIACONU TUDORIII BIIIVatavu Lenuta
IACOBITA ALEXANDRUIII BIIIVatavu Lenuta
PETCU SERBANIII BIIIVatavu Lenuta
BOTEZATU DENNISIII DIIIHLUSCU IONELA
BURLOI IOANA-ALICEIII DIIIHLUSCU IONELA
GAFTON ALEXANDRUIII DIIIHLUSCU IONELA
MINDRU CRISTIANIII DIIIHLUSCU IONELA
SCINTEI IOANAIII DIIIHLUSCU IONELA
ZAMFIRESCU PAULA III DIIIHLUSCU IONELA
CATARANCIUC RADUIII BMVatavu Lenuta
PINTILEI SAMUELIII BMVatavu Lenuta
SFECLA TUDORIII BMVatavu Lenuta
GRIDORUTA DIANAIV BMUNGUREANU MIHAELA
ROMAN RICARDOIV BMUNGUREANU MIHAELA
VIZITEU RARESIV BMUNGUREANU MIHAELA
Bernat EcaterinaPregatitoare CMOrasanu Daniela

Inapoi la centrele de concurs