Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Gimnaziala Paradis
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Cotoc IanisI 98Cotoc Loredana
Ursu AlexandruI 98Cotoc Loredana
Popescu TudorI 91Cotoc Loredana
Gheorghiu NiaI 90Cotoc Loredana
Pruteanu CristianI 88Cotoc Loredana
Ungureanu TudorI 88Cotoc Loredana
Ciupilan SofiaI 80Cotoc Loredana
Curcudel LiaI 80Cotoc Loredana
Ionita RuxandraI 80Cotoc Loredana
Oanea MariaI 80Cotoc Loredana
Ciulu TudorI 71Cotoc Loredana
Gheorghica EricaII 100Joaca-Bine Dana
Pirvan Maria II 100Joaca-Bine Dana
Chiosac StefanII 98Joaca-Bine Dana
Raihel-Arnautu CristianII 98Joaca-Bine Dana
Schipor RobertII 98Joaca-Bine Dana
Sava RobertII 97Joaca-Bine Dana
Joaca-Bine ClaraII 96Joaca-Bine Dana
Frateanu IustinII 95Joaca-Bine Dana
Gheorghiu IanII 92Joaca-Bine Dana
Ivascu MariaII 88Joaca-Bine Dana
Berheci RaresII 86Joaca-Bine Dana
Onica MihaiII 86Joaca-Bine Dana
Cozma TeodorII 85Joaca-Bine Dana
Pincoschi AndreiII 83Joaca-Bine Dana
Ungurasu EmaII 80Joaca-Bine Dana
Abuelba HanaII 79Joaca-Bine Dana
Matricala TeodorII 75Joaca-Bine Dana
Pretula DaniilII 74Joaca-Bine Dana
Rusu FlaviaIII 90Traistaru Ana-Maria
Gherman NicolaeIII 88Traistaru Ana-Maria
Nastase IoanaIII 82Traistaru Ana-Maria
Oanea ElizaIII 74Traistaru Ana-Maria
Coroliuc DianaIV 100Sorea Manuela -Grivinca Oana
Murariu SerbanIV 100Sorea Manuela -Grivinca Oana
Rados AriadnaIV 97Sorea Manuela -Grivinca Oana
Luca AnastasiaIV 95Sorea Manuela -Grivinca Oana
Petrache MariaIV 94Sorea Manuela -Grivinca Oana
Hustiuc SmarandaIV 93Sorea Manuela -Grivinca Oana
Ologesa IoanaIV 81Sorea Manuela -Grivinca Oana
Tanjala IlonaIV 80Sorea Manuela -Grivinca Oana
Neamtu DariaIV 77Sorea Manuela -Grivinca Oana
Sandu BiancaIV 71Sorea Manuela -Grivinca Oana
Cordoneanu AnaisIV 70Sorea Manuela -Grivinca Oana

Inapoi la centrele de concurs