Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Campina
Scoala:Scoala Gimnaziala Centrala
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Dragomir DariusI B100Dinu Daniela Simona
Gilca Lisa-GabrielaI B100Dinu Daniela Simona
Manaila Andrei-EduardI B100Dinu Daniela Simona
Mares Vlad -MihailI B100Dinu Daniela Simona
Marghiolescu Denisa-AlexandraI B100Dinu Daniela Simona
Mihalache Emma-AndreeaI B100Dinu Daniela Simona
Mosor RebecaI B100Dinu Daniela Simona
Neagu Rares GabrielI B100Dinu Daniela Simona
Nenciu Matei-ConstantinI B100Dinu Daniela Simona
Rindasu Andreea -TeodoraI B100Dinu Daniela Simona
Secareanu Alice-StefaniaI B100Dinu Daniela Simona
Voelk JuliaI B100Dinu Daniela Simona
Munteanu FlorinI B97Dinu Daniela Simona
Milu Filip-ConstantinI B95Dinu Daniela Simona
Stan Mihai-AlexandruI B95Dinu Daniela Simona
Craciun LucaI B80Dinu Daniela Simona
Mihalache FabioI B80Dinu Daniela Simona
Tudose Alexandru-GabrielI B80Dinu Daniela Simona
Chitoiu Tudor GabrielI B70Dinu Daniela Simona
Traistaru Maia-StefaniaI B65Dinu Daniela Simona
Toader Dennis-AlbertI B61Dinu Daniela Simona
Burlacu Daria MariaII A100TRAISTARU MONICA
Cucu Teodora MihaelaII A100TRAISTARU MONICA
Dobra MihaelaII A100TRAISTARU MONICA
Ionita Sara AndreeaII A100TRAISTARU MONICA
Marin TeodorII A100TRAISTARU MONICA
Scarlat MarthaII A100TRAISTARU MONICA
Barbuceanu MihaiII A98TRAISTARU MONICA
Rosu BiancaII A98TRAISTARU MONICA
Serban CalinII A98TRAISTARU MONICA
Visan MarioII A98TRAISTARU MONICA
Mihalache TeodorII A94TRAISTARU MONICA
Stoica AlfonsoII A93TRAISTARU MONICA
Dobrea CosminII A90TRAISTARU MONICA
Stanean Andreea II A90TRAISTARU MONICA
Bunescu AndreeaII A85TRAISTARU MONICA
Dobrea CosminII A85TRAISTARU MONICA
Lungu Anca MariaII A85TRAISTARU MONICA
Necsoiu RuxandraII A85TRAISTARU MONICA
Gergely MariaII A78TRAISTARU MONICA
Ciocoiu StefanII A75TRAISTARU MONICA
Palada MihneaII A75TRAISTARU MONICA
Voica Mihail IustinianII AParticipantTRAISTARU MONICA
Popa IlincaIV B78Iordache Laura
Coler CarinaIV B76Iordache Laura
Sorescu CalinIV BParticipantIordache Laura
Pietriceanu OctavianIV BParticipantIordache Laura
BADILA IUSTINAPregatitoare C100NECULA MARIETA
DUMITRESCU ROBERTPregatitoare C100NECULA MARIETA
Ion VictorPregatitoare C100NECULA MARIETA
MIHAI DAMIANPregatitoare C100NECULA MARIETA
OANCEA ROBERTPregatitoare C100NECULA MARIETA
CRACIUN MATIASPregatitoare C95NECULA MARIETA
DONE RARESPregatitoare C95NECULA MARIETA
NITA MARIOPregatitoare C95NECULA MARIETA

Inapoi la centrele de concurs