Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Bals
Scoala:Colegiui Tehnic Bal
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Babarel MarinaI A100Vaduva Maria
Cojocaru dragos MihaiI A100Vaduva Maria
Dascalu MihaiI A100Vaduva Maria
Patrascu Andra PatriciaI A100Vaduva Maria
Vladut DenisI A100Vaduva Maria
Fana EricI A97Vaduva Maria
Armaselu RaduI B100Truta Claudia
Coanda RaisaI B100Truta Claudia
Gheorghe DavidI B100Truta Claudia
Iorga IzabelaI B100Truta Claudia
Manolea MirunaI B100Truta Claudia
Nicolae LorenzoI B100Truta Claudia
Nitu SamiraI B100Truta Claudia
Ticloi DariaI B100Truta Claudia
Grigore AlinI B98Truta Claudia
Oprea AndreiI B98Truta Claudia
Bondrescu AlessiaI B95Truta Claudia
Coman VanessaI B95Truta Claudia
Stefan MirunaI B95Truta Claudia
Lupu AndreiI B86Truta Claudia
Barbu MarianI B80Truta Claudia
Firica MirunaII A85Boltasu Valentina
Latan RaulII A85Boltasu Valentina
Soiculescu GabrielaII A85Boltasu Valentina
Constantin DanielII B100Iorga Simona
Giurca CatalinII B100Iorga Simona
Miu IsabelaII B100Iorga Simona
Rosca MihaelaII B100Iorga Simona
Stanca LaviniaII B100Iorga Simona
Boteanu AndreiII B99Iorga Simona
Andreescu MarioII B98Iorga Simona
Popa-Ilie ConstantinII B97Iorga Simona
Vacaru AdrianII B96Iorga Simona
Tabacu AlexandruII B92Iorga Simona
Tanasie RebecaII B90Iorga Simona
Gulie MateoII B82Iorga Simona
Mitrica LucaII B82Iorga Simona
Barbu AndreiIII A100Albeanu Mihaela
Constantin RobertIII A100Albeanu Mihaela
Nita AnaIII A100Albeanu Mihaela
Iamandi SarahIII A98Albeanu Mihaela
Becheru PatrickIII A95Albeanu Mihaela
Vasile AndreeaIII A91Albeanu Mihaela
Ghinea AndreeaIV A100Guran Cornelia
Militaru LuizaIV A100Guran Cornelia
Nichita AlexIV A100Guran Cornelia
Serban IonutIV A92Guran Cornelia
Preda BiancaIV A90Guran Cornelia
Draghici RaisaIV A86Guran Cornelia
Andreescu AlexiaIV B100Nita Iuliana
Tanasie IonutIV B100Nita Iuliana
Gulie EduardoIV B99Nita Iuliana
Nitu IonutIV B98Nita Iuliana
Marcu AlexandruIV B97Nita Iuliana
Popa ErikaPregatitoare A100Baluta Cristina
Ciobanica EmilianPregatitoare A92Baluta Cristina

Inapoi la centrele de concurs