Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Bals
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihail Drumes
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
PATRU DAVIDI AEZAHARIA MARIANA
TORA RAZVANI AEZAHARIA MARIANA
MINCA BOGDAN IONUTII AESTANCULETU JANINA
PETRE ADELINA MIHAELAII AESTANCULETU JANINA
SERBAN CARLA NICOLETAII AESTANCULETU JANINA
Udrea Eduard StefanPregatitoare AEPirva Nicoleta Camelia
Badea Alexandra ElenaPregatitoare AIPirva Nicoleta Camelia
Badea Andreea RebecaPregatitoare AIPirva Nicoleta Camelia
Bunget David IonutPregatitoare AIPirva Nicoleta Camelia
Cearapin Adrian GabrielPregatitoare AIPirva Nicoleta Camelia
Gherghina Diana MihaelaPregatitoare AIPirva Nicoleta Camelia
Leonte Natalia MariaPregatitoare AIPirva Nicoleta Camelia
Stana Bogdan AndreiPregatitoare AIPirva Nicoleta Camelia
BURAT ALEXANDRAI AIZAHARIA MARIANA
PISLEA ALEXANDRA I AIZAHARIA MARIANA
CIOCOIU RAZVAN GABRIELII AISTANCULETU JANINA
JIRCA-MORGUN SEBASTIAN GABRIELII BINICOLAE MARIANA
UNGUREANU CRISTIAN VALENTINII BINICOLAE MARIANA
MOINA ALEXANDRAIII AIPAUN MARIANA
ILIE ALESSIA MARIAIV AIMIHAESCU FLORENTINA
GIDU OCTAVIAN GEORGEI AIIZAHARIA MARIANA
ENACHE DARIANA IONELAII BIINICOLAE MARIANA
FALUTA ROXANA ELENAII BIINICOLAE MARIANA
Nicolae AndreiIII BIICostache Mirela
NITA MIHAILI AIIZAHARIA MARIANA
TANASIE CATALINAI AIIZAHARIA MARIANA
ANDRUTA MAIA STEFANIAII AIISTANCULETU JANINA
MUNTEANU ANDREI LUCAII AIISTANCULETU JANINA
ZAMFIRESCU RALUCAIII AIIPAUN MARIANA
Dumitrascu Emma TeodoraIII BIICostache Mirela
Lunceanu Mariela AlexaPregatitoare AIIPirva Nicoleta Camelia
MIREA IUSTINI AIIIZAHARIA MARIANA
Guran Anamaria LuizaPregatitoare AIIIPirva Nicoleta Camelia
RUSU ROBERTOII BIIINICOLAE MARIANA
Leonte RobertIII BIIICostache Mirela
SOROIU ANCAIII AIIIPAUN MARIANA
RADU CRISTIAN STEFANIV AIIIMIHAESCU FLORENTINA
Postolache Ion VladPregatitoare AIIIPirva Nicoleta Camelia
MOSTENESCU MADALINAI AMZAHARIA MARIANA
GHERGHINA DARIA ELENAII AMSTANCULETU JANINA
MIHALACHE DELIA GABRIELAII AMSTANCULETU JANINA
NEACSU MIHAI EDUARDII AMSTANCULETU JANINA
PETRICA ANDREI PAULII AMSTANCULETU JANINA
TUCUREANU PETRE FABIANII AMSTANCULETU JANINA
OLAREANU TONI ANDREIII BMNICOLAE MARIANA
BADANOIU ANDREEA ELENAIV AMMIHAESCU FLORENTINA
STOICA BIANCA GABRIELAIV AMMIHAESCU FLORENTINA
MARIN MARIA ALEXAIV BMRADULESCU VICTORIA

Inapoi la centrele de concurs