Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Aiud
Scoala:Scoala Gimnaziala Axente Sever
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
GROZA LARISAI A100CSIKI SORINELA
HETEA BIANCAI A100CSIKI SORINELA
POPA RAULI A100CSIKI SORINELA
TRIF ROXANAI A98CSIKI SORINELA
BOANCA RARESI A96CSIKI SORINELA
ISTRATE DARIUSI A96CSIKI SORINELA
DUMA SORANAI B100CHINDEA MARIA
GOARNA SERGIUI B100CHINDEA MARIA
BUNEA ADRIANI B99CHINDEA MARIA
IEPURE ANDREII B98CHINDEA MARIA
FLOREA DIANAI B97CHINDEA MARIA
OCNEAN RAULI B97CHINDEA MARIA
ROSCA SARAI B96CHINDEA MARIA
GRUITA SEBASTIANI B93CHINDEA MARIA
TURZAI ANTONIAI B93CHINDEA MARIA
FLEACA RAULI B90CHINDEA MARIA
DRAGAN MATEIII A100PETRUTIU RODICA
INDRES LARISAII A100PETRUTIU RODICA
LAZAR CARINAII A100PETRUTIU RODICA
LEGIAN CATALINII A100PETRUTIU RODICA
MARCU ERIKAII A100PETRUTIU RODICA
MATEICA DIANAII A100PETRUTIU RODICA
ROMAN DAVIDII A100PETRUTIU RODICA
SOSA CRISTINAII A100PETRUTIU RODICA
MOLDOVAN IULIANII A99PETRUTIU RODICA
DUMITRU ALEXIAII A95PETRUTIU RODICA
POPA SOFIAII A93PETRUTIU RODICA
PAUL DENISAII A92PETRUTIU RODICA
VALANDOR BIANCAII A91PETRUTIU RODICA
STAN DARIUS II A90PETRUTIU RODICA
SARATEAN DENISII A85PETRUTIU RODICA
TUDOSE TUDORII A75PETRUTIU RODICA
TAKACS DAVIDII A60PETRUTIU RODICA
TATAR OANAII A60PETRUTIU RODICA
ONIGA DARIA II B100MAIER ANA MARIA
BLAGU GAL ISABELAII B90MAIER ANA MARIA
TURDASAN DAVIDII B90MAIER ANA MARIA
CIORTEA LAURA AMALIAII B89MAIER ANA MARIA
SINGEREAN ALEXANDRAII B85MAIER ANA MARIA
CHITU ANDREIII B79MAIER ANA MARIA
MOLDOVAN MARIAII B72MAIER ANA MARIA
HOPARTEAN ANITA II B65MAIER ANA MARIA
MUNTEAN PAULA MARIAII B60MAIER ANA MARIA
NICULAE PAULA DIANAII B60MAIER ANA MARIA
BRAD ALEXANDRUII BParticipantMAIER ANA MARIA
DOCHITA RAZVANII BParticipantMAIER ANA MARIA
POPA DRAGOSII C98IRIMIE NICOLETA
STANCIU PATRICKII C95IRIMIE NICOLETA
BIRSAN ANTONIAII C93IRIMIE NICOLETA
FARCAS DENISII C90IRIMIE NICOLETA
LUCA PATRICIAII C80IRIMIE NICOLETA
LUCA EMANUELAII C70IRIMIE NICOLETA
HERTA BRIANAIII A93JARDA MIRA
FLOREA DAVIDIII A90JARDA MIRA
MAILAT CRISTIANAIII A90JARDA MIRA
OLTEANU ANDRAIII A90JARDA MIRA
ORIAN ALEXANDRUIII A83JARDA MIRA
CALO RAULIII A72JARDA MIRA
LAZAR MIHAIIII A70JARDA MIRA
LAZAR MARCO III A60JARDA MIRA
AVRAM STEFANIII B90DANILA MARIANA
MUNTEAN DAVIDIII B90DANILA MARIANA
OTEL CARINA MARIAIII B90DANILA MARIANA
ALBA CRISTIAN III B73DANILA MARIANA
POPA LUCAIII B72DANILA MARIANA
MARGINEAN SONIAIII B62DANILA MARIANA
MOISA EDUARD CATALINIII B60DANILA MARIANA
POPA ALEXANDRUIV A99HAN OTILIA
STANCIU FILIPIV A94HAN OTILIA
CRISAN YASMEENIV A90HAN OTILIA
FARAIAN ALEXIV A90HAN OTILIA
RADU GABRIELIV B90GAIER DIANA

Inapoi la centrele de concurs