Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Scoala gimnaziala Stefan Protopopescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Rauta AndreiI I A95Patrascu Vatica
Stoian IuliaI I A90Patrascu Vatica
Ghita cameliaI I A85Patrascu Vatica
Stanescu BiancaI I A85Patrascu Vatica
Naidin AnaI I A80Patrascu Vatica
Paraschiv StefaniaI I B100Capatina Amalia
Radulet GabrielI I B95Capatina Amalia
Croitoru DaliaI I B90Capatina Amalia
Lunganu StefaniaI I B90Capatina Amalia
Oporanu LorenaII II A100Vile Mihaela
Radulescu BogdanII II A100Vile Mihaela
Gheorghe MirunaII II A95Vile Mihaela
Munteanu GabrielII II A95Vile Mihaela
Pepene AnaII II A90Vile Mihaela
Rogojinaru AndreeaII II A85Vile Mihaela
Pietrisi AlexiaII II A80Vile Mihaela
Stanila RobertaII II A80Vile Mihaela
Chivu MihaelaII II B90Aldea Camelia
Ionescu VioletaII II B90Aldea Camelia
Ivanescu ClaudiaII II B90Aldea Camelia
Tircomnicu BogdanII II B90Aldea Camelia
Bocai VladII II B80Aldea Camelia
Dragan AntoniaII II B80Aldea Camelia
Popa AndreiII II B80Aldea Camelia
Costea RoxanaII II C100Tihan Silvica
Neacsu BogdanII II C100Tihan Silvica
Predut RebecaII II C100Tihan Silvica
Ghergu CrinaII II C95Tihan Silvica
Popa CostinelII II C91Tihan Silvica
Taralunga LucianII II C86Tihan Silvica
Bratu AndreeaII II C80Tihan Silvica
Pirvu DavidII II C80Tihan Silvica
Sucea OanaII II C80Tihan Silvica
Vlad Tandarica MihaiIII III A100Ungheanu Malina
Luculescu PatriciaIII III A98Ungheanu Malina
Sofia FlorinIII III A95Ungheanu Malina
Vasile SaraIII III A95Ungheanu Malina
Iordache RazvanIII III A94Ungheanu Malina
Aflagea SaraIII III A90Ungheanu Malina
Gagiu RaresIII III A90Ungheanu Malina
Cristea VioletaIII III A87Ungheanu Malina
Raicea RaresIII III A85Ungheanu Malina
Vizantie AndreiIII III A83Ungheanu Malina
Tirtopan AlinaIII III A80Ungheanu Malina
Carstea MarioIII III B100Fulga Daniela
Mondoaca MatteoIII III B100Fulga Daniela
Mitrache LiviuIII III B90Fulga Daniela
Tandarica StefanIII III B90Fulga Daniela
Pirvu MihneaIV IV B100Paun Elena
Luta DavidIV IV B85Paun Elena
Petri SilviuIV IV B85Paun Elena
Patrascu AnaIV IV B80Paun Elena
Safta MariaIV IV B80Paun Elena
Opris MarioIV IV B75Paun Elena
Stefanescu AlexandraPregatitoare P A100Urucu Nicoleta
Voica AndreeaPregatitoare P A98Urucu Nicoleta
Raicu MihaiPregatitoare P A96Urucu Nicoleta
Visan SophiaPregatitoare P A92Urucu Nicoleta
Badea MariaPregatitoare P A90Urucu Nicoleta
Manolea IasminPregatitoare P A84Urucu Nicoleta

Inapoi la centrele de concurs