Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Domnesti
Scoala:Lic. Teh. Petre-Ionescu Muscel
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Andreiasi BiancaI A100Roibulescu Manuela
Barboiu DragosI A100Roibulescu Manuela
Comandasu TeodoraI A100Roibulescu Manuela
Donoiu MirceaI A100Roibulescu Manuela
Frujina DavidI A100Roibulescu Manuela
Muraru DeliaI A100Roibulescu Manuela
Negulescu IrinaI A100Roibulescu Manuela
Nicolae Tudor DavidI A100Roibulescu Manuela
Popescu Darius StefanI A100Roibulescu Manuela
Protopopescu Ruxandra IoanaI A100Roibulescu Manuela
Samoila George Darius PetrutI A100Roibulescu Manuela
Badala AlexandruI A90Roibulescu Manuela
Scopet Andreea ValentinaI A90Roibulescu Manuela
Smadu Ioana IzabelaI A90Roibulescu Manuela
Barboiu Gabriela AntoniaI A80Roibulescu Manuela
Ticuta Roberta EmanuelaI A80Roibulescu Manuela
Pavel George MadalinI A75Roibulescu Manuela
Badea Vasile AlexandruI A70Roibulescu Manuela
Trasca Andreea ValentinaI A60Roibulescu Manuela
Ranucci GianlucaII A80Calugaroiu Maria
Aristantoiu IlincaII A75Calugaroiu Maria
Boscanici FlaviusII A75Calugaroiu Maria
Boscanici TeodoraII A70Calugaroiu Maria
Graur AlexiaII A70Calugaroiu Maria
Dumitrascu LucaIII A100Protopopescu Florina
Zavoianu CatincaIII A100Protopopescu Florina
Banu PatrickIII A85Protopopescu Florina
Voica AndreeaIII A84Protopopescu Florina
Serb BiancaIII A83Protopopescu Florina
Belu AlexiaIII A80Protopopescu Florina
Iacob IonIII A80Protopopescu Florina
Stoica JustinIII A80Protopopescu Florina
Avram AndreeaIII A62Protopopescu Florina
Pop Elena ErikaIII A62Protopopescu Florina
Ticuta AlessiaIII B90Padurean Maria
Chiritescu RoneliaIII B85Padurean Maria
Negulescu MariaIII B75Padurean Maria
Preda DariaIII B65Padurean Maria
Deaconu EduardIV A100Banica Ramona
Padurean DavidIV A100Banica Ramona
Banica LucaIV A75Banica Ramona
Costache AntoniaIV A75Banica Ramona
Pulpea AlexandruIV A75Banica Ramona
Petrica MayaIV A70Banica Ramona
Stoica BiancaIV A70Banica Ramona
Avramescu Darius AndreiPregatitoare A100Hirica Adrian
Costache Albert NicolaePregatitoare A100Hirica Adrian
Mitu Andrei ConstantinPregatitoare A100Hirica Adrian
Rosu David AndreiPregatitoare A100Hirica Adrian
Gheorghe Andreea CarinaPregatitoare A96Hirica Adrian
Smadu Ana MariaPregatitoare A96Hirica Adrian
Nicolae Erika GeorgianaPregatitoare A90Hirica Adrian
Traistaru George MadalinPregatitoare A90Hirica Adrian
Nastase Maria CorneliaPregatitoare A80Hirica Adrian
Nicolae Alexia MariaPregatitoare A74Hirica Adrian
Antonescu Matei ValentinPregatitoare A69Hirica Adrian
Barboiu David AndreiPregatitoare A63Hirica Adrian
Susala Ianys AndreiPregatitoare A61Hirica Adrian

Inapoi la centrele de concurs