Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Stefan cel Mare Galati
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BARLEA DENIS I CEDima Cristina
Busuioc ElenaI CEDima Cristina
Constantinescu FabianI CEDima Cristina
Dobre Anisia I CEDima Cristina
Virlanuta IrinaI CEDima Cristina
Dimofte GeorgeIII AECroitoru Mirela
Lungu AmaliaIII AECroitoru Mirela
Stanciu DenisaIII BESimpetru Doinita
Anghel RaresIV AEBarac Gabriela
Dominteanu AlexandruIV AEBarac Gabriela
Halcov DianoraIV AEBarac Gabriela
Simion Andrei RaulIV AEBarac Gabriela
Stefan DavidIV AEBarac Gabriela
Pislaru Tudor StefanIV DEVlad Tincuta
Florescu MateiIII AICroitoru Mirela
Simpetru RazvanIII AICroitoru Mirela
Trenchea Nicolas AndreiII AIFuica Silvia
Simion IoanaIII AICroitoru Mirela
Bayer AndreiIV AIBarac Gabriela
Doros RuxandraIV CIPopa Nicoleta
Anghel IrinaIII BIISimpetru Doinita
CONSTANTINESCU RAZVANI CIIDima Cristina
Damiean RaresI CIIDima Cristina
Subasu Maria I CIIDima Cristina
Ciobotaru Andrei GabrielI DIIBosneaga Mihaela
Costache RafaelaI DIIBosneaga Mihaela
Lazar Denisa AndreeaI DIIBosneaga Mihaela
Haras ThedorII AIIFuica Silvia
Alexa StefanII DIIProca Claudia
Ardelean Ana MariaIII AIICroitoru Mirela
Mihaila AndreiIII AIICroitoru Mirela
Sibinovici DariaIII AIICroitoru Mirela
Nicodim Daria IoanaIII BIISimpetru Doinita
Caluseriu Mihnea DanielIV DIIIVlad Tincuta
Constantin Daria CristianaII AIIIFuica Silvia
Cristescu Garz MariaII AIIIFuica Silvia
Grigore BrianaIII BIIISimpetru Doinita
Nedelcu NoemiIII BIIISimpetru Doinita
Nistor OctavianIII BIIISimpetru Doinita
Porojan CrinaIV CIIIPopa Nicoleta
Dinga Rebeca MariaI DIIIBosneaga Mihaela
Tatulici TudorIV CIIIPopa Nicoleta
Constantin Beatrice I CMDima Cristina
Flor AdelinaI CMDima Cristina
Furcila DeliaI CMDima Cristina
Momoiu Stefania I CMDima Cristina
Onofrei Bianca MariaI DMBosneaga Mihaela
Vasilache StefanI DMBosneaga Mihaela
Zlate Luca GeorgeI DMBosneaga Mihaela
Plesu Ioan TeodorII AMFuica Silvia
Constandachi DariaIV CMPopa Nicoleta
Haras NaomiIV CMPopa Nicoleta
Neagu DariaIV CMPopa Nicoleta
Pastramagiu AnaIV CMPopa Nicoleta

Inapoi la centrele de concurs