Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Stefan cel Mare Galati
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Constantin Daria Cristiana I AEFuica Silvia
Haras TheodorI AEFuica Silvia
Trenchea NicolasI AEFuica Silvia
Ardelean Ana Maria II AECroitoru Mirela
Danaila SaraII AECroitoru Mirela
Pechianu Bianca MaraII BESimpetru Doinita
Bayer AndreiIII AEBarac Gabriela
Halcov DianoraIII AEBarac Gabriela
Porojan CrinaIII CEPOPA NICOLETA
MITITELU BIANCA-NICOLETAIV AEOLARU FLORENTINA
PARASCHIV-PASHALIDIS MATEIIV AEOLARU FLORENTINA
Buca DragosIV CEBalcan Daniela
Manea RobertIV CEBalcan Daniela
Busuioc Elena Pregatitoare CEDima Cristina
Constantinescu RazvanPregatitoare CEDima Cristina
Furcila Delia IoanaPregatitoare CEDima Cristina
Guja Anastasia MihaelaPregatitoare CEDima Cristina
Hulea GeorgePregatitoare CEDima Cristina
Mirica David AndreiPregatitoare CEDima Cristina
Mocanu ArianaPregatitoare CEDima Cristina
Momoiu StefaniaPregatitoare CEDima Cristina
Neagu Lucas MihaiPregatitoare CEDima Cristina
Rapotan Ioana EmiliaPregatitoare CEDima Cristina
Stan MariusPregatitoare CEDima Cristina
Subasu MariaPregatitoare CEDima Cristina
Virlanuta Irina VeronicaPregatitoare CEDima Cristina
Cocu Diana AndreeaPregatitoare DEBosneaga Mihaela
Frangolea Daria IoanaPregatitoare DEBosneaga Mihaela
Tofan MihaelaPregatitoare DEBosneaga Mihaela
Dimofte GeorgeII AICroitoru Mirela
Dragoi Ana MariaII AICroitoru Mirela
Moise MihneaII AICroitoru Mirela
Hapeici David PatrickII BISimpetru Doinita
Nedelcu Noemi AndreeaII BISimpetru Doinita
Nicodim Daria IoanaII BISimpetru Doinita
Pastramagiu AnaIII CIPOPA NICOLETA
Tatulici TudorIII CIPOPA NICOLETA
Manea EvelynII AIICroitoru Mirela
Birladeanu SabinaIII AIIBarac Gabriela
Danaila AndreeaIII AIIBarac Gabriela
Sotcan KarinaIII AIIBarac Gabriela
Constantin Beatrice StefaniaPregatitoare CIIDima Cristina
Damiean RaresPregatitoare CIIDima Cristina
Flor AdelinaPregatitoare CIIDima Cristina
Ionescu Raluca GabrielaPregatitoare CIIDima Cristina
Istrati Laura GabrielaPregatitoare CIIDima Cristina
Lazar IoanaPregatitoare CIIDima Cristina
Rinja Maria AlesiaPregatitoare CIIDima Cristina
Tofan David ViorelPregatitoare CIIDima Cristina
Lungu AmaliaII AIICroitoru Mirela
Nistor NataliaIII AIIBarac Gabriela
Onose AlexiaIII DIIVlad Tincuta
Pislaru Tudor StefanIII DIIVlad Tincuta
Busila Maria ElenaI AIIFuica Silvia
Plesu Ioan TeodorI AIIFuica Silvia
Pricop Ionut AlexandruI AIIFuica Silvia
Mihaila AndreiII AIICroitoru Mirela
Stanciu Denisa NicoletaII BIISimpetru Doinita
Pralea IoanaIII AIIBarac Gabriela
Grecu TudorIII DIIVlad Tincuta
Ilie AlessiaIII DIIVlad Tincuta
Manea StefanIII DIIVlad Tincuta
Petrescu AnacristinaIII DIIVlad Tincuta
STAMBOALA ALEXIA MARIAIV AIIOLARU FLORENTINA
Cerchez MariaIV CIIBalcan Daniela
Darie TeodorIV CIIBalcan Daniela
Lupu MattiasIV CIIBalcan Daniela
Constantinescu FabianPregatitoare CIIDima Cristina
Bujenita Darius MariusPregatitoare DIIBosneaga Mihaela
Lazar Denisa AndreeaPregatitoare DIIBosneaga Mihaela
Neacsu RebecaPregatitoare DIIBosneaga Mihaela
Sandu Diana AlexandraPregatitoare DIIBosneaga Mihaela
Serban Alexandra DanielaPregatitoare DIIBosneaga Mihaela
Stanisor Ana MariaPregatitoare DIIBosneaga Mihaela
Zlate Luca GeorgePregatitoare DIIBosneaga Mihaela
Mihaescu Rares AndreiI AIIIFuica Silvia
Moisii MihaiIII AIIIBarac Gabriela
Gramaticu MariaPregatitoare DIIIBosneaga Mihaela
Costachel Daria II BIIISimpetru Doinita
Gociu Bianca MariaII BIIISimpetru Doinita
Grigore Briana EmiliaII BIIISimpetru Doinita
Nistor OctavianII BIIISimpetru Doinita
Dominteanu AlexandruIII AIIIBarac Gabriela
Stefan DavidIII AIIIBarac Gabriela
Ibrian RamonaIII CIIIPOPA NICOLETA
Lupascu AlexandruII AIIICroitoru Mirela
Simion Andrei RaulIII AIIIBarac Gabriela
CIRLAN SABINA-IULIAIV AIIIOLARU FLORENTINA
Blanaru AnaPregatitoare DIIIBosneaga Mihaela
Sibinovici DariaII AIIICroitoru Mirela
Girneata AlexandruII BIIISimpetru Doinita
Georgescu RaduIII DIIIVlad Tincuta
Minjineanu FilipPregatitoare CIIIDima Cristina
Negraia StefanI AMFuica Silvia
Florescu MateiII AMCroitoru Mirela
Matoian DariaII AMCroitoru Mirela
Simpetru Razvan FlorinII AMCroitoru Mirela
Rugina AlexandraIV CMBalcan Daniela
Apostol Andrada ElenaPregatitoare CMDima Cristina

Inapoi la centrele de concurs