Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Satu-Mare
Localitate:Tasnad
Scoala:Scoala Gimnaziala
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
GIURCUTA DORIANI A100VIRAG VALER
MARCU ADELINAI A100VIRAG VALER
MASCA DAVIDI A100VIRAG VALER
MIHALACHE IULIAI A100VIRAG VALER
NAGY ROLANDI A100VIRAG VALER
PANIC ADELINI A100VIRAG VALER
PETROVAN IULIAI A100VIRAG VALER
POP IULIAI A100VIRAG VALER
POP RAULI A100VIRAG VALER
RATIU DENISAI A100VIRAG VALER
SZILAGYI PAULAI A100VIRAG VALER
SZUCS EVELINI A100VIRAG VALER
UGLAI RAULI A100VIRAG VALER
AILOAIE MIRELAI A95VIRAG VALER
HOBLEA LUCAI A95VIRAG VALER
MAXIM IOANAI A95VIRAG VALER
RAT ALISIAI A95VIRAG VALER
SZASZ ERIKI A95VIRAG VALER
Szasz Iringo I C98Sipos Zsofia
Asztalos DominikI C87Sipos Zsofia
Kiss Szilvia I C85Sipos Zsofia
Gozner IriszI C81Sipos Zsofia
Szasz Dorottya I C79Sipos Zsofia
Negrean Roland I C75Sipos Zsofia
Szabo Nikolett-ViragI C75Sipos Zsofia
Csapo Norbert I C72Sipos Zsofia
Horvat LorandI C70Sipos Zsofia
Balla VeraI CParticipantSipos Zsofia
Silaghi SaraI CParticipantSipos Zsofia
Danko OfeliaI CParticipantSipos Zsofia
Demeter NicoletaI CParticipantSipos Zsofia
Bicazan AdelinII B100Marcu Ramona
Osan Alesia Cristina II B100Marcu Ramona
Puscas MihaiII B100Marcu Ramona
Dindelegan AndreiII B98Marcu Ramona
Marincas NicolaII B91Marcu Ramona
Zaharia DariaII B91Marcu Ramona
Osan Alesia AndreaII B79Marcu Ramona
Suciu AlexandraII B77Marcu Ramona
Neica AntonioII B76Marcu Ramona
Farcau GabrielII B72Marcu Ramona
Ungur TabitaII B72Marcu Ramona
Birou DavidII B66Marcu Ramona
Giurcuta CasandraII B62Marcu Ramona
Doda RaulII B60Marcu Ramona
Farcau RoxanaII BParticipantMarcu Ramona
Marian AntoniuII BParticipantMarcu Ramona
Veres IonelaII BParticipantMarcu Ramona
Andreica IoanaII BParticipantMarcu Ramona
BUTCOVAN CEZARAIII B98BUZGAU VERONICA
MAIER IULIAIII B98BUZGAU VERONICA
SUCIU ALEXIII B96BUZGAU VERONICA
KURTI ALEXISIII B90BUZGAU VERONICA
MATES MIHAELAIII B84BUZGAU VERONICA
NYEGREAN RALUCAIII B84BUZGAU VERONICA
POP ALEXIII B76BUZGAU VERONICA
CROCOVET COSMINIII B60BUZGAU VERONICA
LUCA LUANAPregatitoare B100MARCU MINODORA
MOCAN DAIANAPregatitoare B100MARCU MINODORA
PIROS EMILIAPregatitoare B100MARCU MINODORA
ROSCA DENISPregatitoare B100MARCU MINODORA
MOCAN ALINAPregatitoare B99MARCU MINODORA
BATO ANDREIPregatitoare B98MARCU MINODORA
BLIDAR CRISTINAPregatitoare B98MARCU MINODORA
DIAKONESCU ALISIAPregatitoare B98MARCU MINODORA
MAIER ANDREIPregatitoare B98MARCU MINODORA
MASLINCA RALUCAPregatitoare B98MARCU MINODORA
NAGY KAMILLAPregatitoare B98MARCU MINODORA
SIPOS RAULPregatitoare B98MARCU MINODORA
SZABO ANDREIPregatitoare B98MARCU MINODORA
BOJAN DORUTAPregatitoare B97MARCU MINODORA
SUTA PATRIKPregatitoare B95MARCU MINODORA
TITIEANU BOGDANPregatitoare B95MARCU MINODORA
BOITOR DANIELPregatitoare B92MARCU MINODORA
PUSCAS GEORGIANAPregatitoare B91MARCU MINODORA
MOCAN ANDREJPregatitoare B70MARCU MINODORA
MOCAN BUJORPregatitoare BParticipantMARCU MINODORA

Inapoi la centrele de concurs