Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Cluj
Localitate:Cluj-Napoca
Scoala:Liceul Teoretic Nicolae Balcescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Blaga KarinaI EEMuncaciu Diana
Caraba MaraI EEMuncaciu Diana
Cimpeanu AlexI EEMuncaciu Diana
Danko SophiaI EEMuncaciu Diana
Gafitescu FlorinI EEMuncaciu Diana
Groza DavidI EEMuncaciu Diana
Haiduc AlexandruI EEMuncaciu Diana
Serban AlinI EEMuncaciu Diana
Vescan TudorI EEMuncaciu Diana
Blindu DavidI FEMuresan Maria
Sima RaresI FEMuresan Maria
Giurgiu VladI GENicolaescu Norina
Mahulea AndraI GENicolaescu Norina
Zonga AndreiII AEBrie Simona
Bogdan RazvanII BEDucai Liana
Nicoara BogdanII CEHoroba Luminita
Sabo CatincaII CEHoroba Luminita
Sumandea DariaII CEHoroba Luminita
Buzas BiancaII DERostogol Floarea
Grigore AndreiII DERostogol Floarea
Marar DariaII DERostogol Floarea
Masson ConstantinII DERostogol Floarea
Mocan RaulII DERostogol Floarea
Pop IlincaII DERostogol Floarea
Saghin VictorII DERostogol Floarea
Igna StefaniaIII AEAchim Adina
Ferent LucaIII CEMarincas Olga
Hangan AlexandraIII CEMarincas Olga
Lupsa LucaIII CEMarincas Olga
Pop DenisIII CEMarincas Olga
Roman OanaIII CEMarincas Olga
Rus SofiaIII CEMarincas Olga
Marian MariaIV AEChifor Cristina
Nicoara MihaiIV AEChifor Cristina
Pop MateiIV AEChifor Cristina
Cazan IuliaPregatitoare AEGroza Stefania
Boanca AdelinaII EISilosi Angela
Crisan VanesaII EISilosi Angela
Muresan TeodoraII EISilosi Angela
Borodi TudorI AIAbrudan Monica
Dragut VictorII AIBrie Simona
Pintea LucaII EIISilosi Angela
Blejan IlincaIII CIIMarincas Olga
Muresan AndraIII CIIMarincas Olga
Kahler BogdanI AIIAbrudan Monica
Cosma VladI DIIMicu Adina
Caraba SofiaI EIIMuncaciu Diana
Ciorbea DanielI EIIMuncaciu Diana
Dragos SofiaI EIIMuncaciu Diana
Margiu SarahI EIIMuncaciu Diana
Rosu IuliaI EIIMuncaciu Diana
Trif AndraI FIIMuresan Maria
Nicoara MateiII AIIBrie Simona
Vincze ElisaII BIIDucai Liana
Marina SarahII DIIRostogol Floarea
Muresan RuxiII DIIRostogol Floarea
Rotar SaraII DIIRostogol Floarea
Stecoza MateiII DIIRostogol Floarea
Tocan VictorII DIIRostogol Floarea
Rus MihaiII EIISilosi Angela
Arsan LucianaIII CIIMarincas Olga
Giurca BogdanIII CIIMarincas Olga
Mercean ElenaIII CIIMarincas Olga
Petrar ElenaIII CIIMarincas Olga
Sylveszter EricIII CIIMarincas Olga
Briciu RaduIII DIISandor Liliana
Furcea RazvanI AIIIAbrudan Monica
Popescu LaviniaIV CIIIUrsut Ioana
Mudura SoniaII BIIIDucai Liana
Chira AlexandraII AIIIBrie Simona
Filip IuliaIII CIIIMarincas Olga
Vultur VanessaIII CIIIMarincas Olga
Bretfelean RalucaPregatitoare AIIIGroza Stefania
Chiriac AlexiaI AIIIAbrudan Monica
Lup AndreiII AIIIBrie Simona
Gavrisan IonutI DMMicu Adina
Onaca TudorI DMMicu Adina
Bogyo Letia EduardI EMMuncaciu Diana
Carian NataliaI EMMuncaciu Diana
Gaciu Lung StefanI EMMuncaciu Diana
Gireada RazvanI EMMuncaciu Diana
Oltean FrancescaI EMMuncaciu Diana
Oltean FrancescaI EMMuncaciu Diana
Oltean FrancescaI EMMuncaciu Diana
Pop AmeliaI EMMuncaciu Diana
Cimpian MihneaI FMMuresan Maria
Caraba DariaII DMRostogol Floarea
Moldovan MariaII DMRostogol Floarea
Pojar AndreiII DMRostogol Floarea
Popa StelianII DMRostogol Floarea
Varga CristiII DMRostogol Floarea
Verzea AlexandruII DMRostogol Floarea
Stefan Cazacu IanII EMSilosi Angela
Boldi IlincaIII CMMarincas Olga

Inapoi la centrele de concurs