Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:Liceul de Arte Margareta Sterian
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Sandu AlbertI A100Iordache Florica
Radulescu Adina MariaI A90Iordache Florica
Costea AndreiI A77Iordache Florica
Zosmer YaronaI B100Dumitrescu Lucica
Staicu RaresI B95Dumitrescu Lucica
Bortea CiprianI B90Dumitrescu Lucica
Tudorache RaduI B80Dumitrescu Lucica
Rusu MadalinI B74Dumitrescu Lucica
Hardea AlesiaI B70Dumitrescu Lucica
Stan Tudor AndreiII A70Pandele Elena
Craciun LucaII B100Negoita Eugenia
Tudorache Maria EcaterinaII B95Negoita Eugenia
Bratosin AndradaII B85Negoita Eugenia
Bilbiie LucaII B80Negoita Eugenia
Soaita RobertII B80Negoita Eugenia
Bratosin AII B78Negoita Eugenia
Ivan Stefania ValentinaII B75Negoita Eugenia
Tulin AndreiIII A84Sitaru Gabriela
Oancea AndraIII A80Sitaru Gabriela
Aldea AndreeaIII A71Sitaru Gabriela
Dragusin IulianaIII A70Sitaru Gabriela
Nicolae LucaIII A63Sitaru Gabriela
Suchea RazvanIII B83Zahiu Cristina
Radu MariaIII B70Zahiu Cristina
Podaru AndreiIV A100COMAN DANIELA GEORGETA
Necula Alexia IV A98COMAN DANIELA GEORGETA
Zaharia Miruna IV A89COMAN DANIELA GEORGETA
Vilcu Beatrice IV A88COMAN DANIELA GEORGETA
GLINISCHI BIANCA FLORENTINAIV B100DIACONU MIHAELA
VLAD IOANA ALEXIAIV B100DIACONU MIHAELA
ZAVOIANU ANTONIAIV B89DIACONU MIHAELA
TACHE MIHAELAIV B85DIACONU MIHAELA
IACOB THEA IOANA IV B63DIACONU MIHAELA
DAMIAN ALEXANDRU GABRIELIV B60DIACONU MIHAELA
LAZAR VICTORIAIV B60DIACONU MIHAELA
ILIE STEFANPregatitoare A100CHELU NARCISA
MARCU CATALINPregatitoare A100CHELU NARCISA
TOMESCU ANTONIAPregatitoare A100CHELU NARCISA
CHIRILA ANDREAPregatitoare A95CHELU NARCISA
MINEA DARIAPregatitoare A91CHELU NARCISA
DOBROTA DAVIDPregatitoare A86CHELU NARCISA
MARINESCU IANISPregatitoare A83CHELU NARCISA
MIHALCEA NICOLASPregatitoare A81CHELU NARCISA
COLAN MARIOPregatitoare A79CHELU NARCISA
IONITA EDUARDPregatitoare A76CHELU NARCISA
GRIGORE NATASAPregatitoare A75CHELU NARCISA
IONITA IAZMINPregatitoare A74CHELU NARCISA
Savulescu Antonia- MariaPregatitoare B100Tomescu Elena Andreea
Mazilu Stefan DariusPregatitoare B97Tomescu Elena Andreea
Pirvu Alexia MariaPregatitoare B97Tomescu Elena Andreea
Rajnoveanu Maria IrinaPregatitoare B97Tomescu Elena Andreea
Grigore Teodora Ana MariaPregatitoare B95Tomescu Elena Andreea
Salomeia Ana- MariaPregatitoare B95Tomescu Elena Andreea
Sava Mario DavidPregatitoare B95Tomescu Elena Andreea
Poenaru AnastasiaPregatitoare B93Tomescu Elena Andreea
Nistoroiu Delya MihaelaPregatitoare B85Tomescu Elena Andreea
Costache Bolocan Maria AlexandraPregatitoare B84Tomescu Elena Andreea
Olteanu Stefan EugeniuPregatitoare B80Tomescu Elena Andreea
Stefan Sarah IoanaPregatitoare B80Tomescu Elena Andreea
Bogdan Ioana ElisaPregatitoare B77Tomescu Elena Andreea
Branisteanu Elena NicolaPregatitoare B77Tomescu Elena Andreea
Florescu Miruna CristianaPregatitoare B75Tomescu Elena Andreea
Brasoveanu Adrian IonutPregatitoare B71Tomescu Elena Andreea

Inapoi la centrele de concurs