Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala: Scoala Gimnaziala Nicu Albu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Cretu MirunaI A100Carmen Ciorobitca
Rusu CameliaI A100Carmen Ciorobitca
Orcheanu MariaI A99Carmen Ciorobitca
Bujor MelisaI A90Carmen Ciorobitca
Chirila EduardI A85Carmen Ciorobitca
Dabija DariaI A85Carmen Ciorobitca
Hilohe ClaudiuI A85Carmen Ciorobitca
Japalela DianaI A85Carmen Ciorobitca
Mancas MayaI A85Carmen Ciorobitca
Morosanu FlaviusI A85Carmen Ciorobitca
Pipau TeodoraI A85Carmen Ciorobitca
Strungariu DavidI A85Carmen Ciorobitca
Barna-Braileanu TudorI B86.5Simona Tifui-Catalina Sarpe
Tifui AndreiI B79Simona Tifui-Catalina Sarpe
Pintilei BiancaI B78Simona Tifui-Catalina Sarpe
Simion AnastasiaI B74Simona Tifui-Catalina Sarpe
Trenchea MirunaI B73Simona Tifui-Catalina Sarpe
Diaconu DariaI B70Simona Tifui-Catalina Sarpe
Cojocaru SmarandaI C95Mihaela Vlad-Roxana Urda
Constantinescu MateiI C90Mihaela Vlad-Roxana Urda
Dinescu BiancaI C90Mihaela Vlad-Roxana Urda
Atudosiei ClaraII A100Rodica Voda
Ciudin MihaelaII A100Rodica Voda
Costin OtiliaII A100Rodica Voda
Gheorghiu RobertII A100Rodica Voda
Roman AndreeaII A100Rodica Voda
Moldoveanu AlexandruII A97Rodica Voda
Craciun AndreiII A90Rodica Voda
Curca AndreeaII A87Rodica Voda
Solomon TheaII A87Rodica Voda
Chirnoaga DianaII A84Rodica Voda
Timofte RebecaII A84Rodica Voda
Chelaru RalucaII A82Rodica Voda
Cirnu DianaII A82Rodica Voda
Sauciuc IlincaII A82Rodica Voda
Corfu SofiaII AParticipantRodica Voda
Serghei CezaraIII C99Carmen Munteanu-Ioan Calin
Mihaila Anya LarissaIII C95Carmen Munteanu-Ioan Calin
Chelmus ArinaIII C92Carmen Munteanu-Ioan Calin
Berea LaviniaIII C87Carmen Munteanu-Ioan Calin
Marin-Botez ArisIII C86Carmen Munteanu-Ioan Calin
Rusu-Feraru TheodorIII C86Carmen Munteanu-Ioan Calin
Visan MirunaIII C86Carmen Munteanu-Ioan Calin
Buganu RuxandraIII C83Carmen Munteanu-Ioan Calin
Iacob AlexandraIII C83Carmen Munteanu-Ioan Calin
Mitrea Ana MariaIII C82Carmen Munteanu-Ioan Calin
Capuano AuroraIII C80Carmen Munteanu-Ioan Calin
Blaga MateiIII C79Carmen Munteanu-Ioan Calin
Lazarescu MariaIII C79Carmen Munteanu-Ioan Calin
Bucalau CleopatraIII C77Carmen Munteanu-Ioan Calin
Brehuta JasmineIII C76Carmen Munteanu-Ioan Calin
Asaftei GeorgeIII C75Carmen Munteanu-Ioan Calin
Iacob IasminaIII C75Carmen Munteanu-Ioan Calin
Manole LucaIII C75Carmen Munteanu-Ioan Calin
Sturzu MateiIII C75Carmen Munteanu-Ioan Calin
Baban RobertIII C74Carmen Munteanu-Ioan Calin
Floricel RaysaIII C74Carmen Munteanu-Ioan Calin
Vasilache DanIII C73Carmen Munteanu-Ioan Calin
Ginga AlexandruIII C70Carmen Munteanu-Ioan Calin
Enache VladIII C69Carmen Munteanu-Ioan Calin
Boboc RebekaIII C67Carmen Munteanu-Ioan Calin
Groapa SilviaIII C66Carmen Munteanu-Ioan Calin
Tudosa DragosIII C63Carmen Munteanu-Ioan Calin
Andrei SilviaIII C62Carmen Munteanu-Ioan Calin
Filimon SaraIII C61Carmen Munteanu-Ioan Calin
Helbet DavidIII CParticipantCarmen Munteanu-Ioan Calin
Buftea LeonardoIII CParticipantCarmen Munteanu-Ioan Calin
Dumitrascu TeodoraIII CParticipantCarmen Munteanu-Ioan Calin
Afemei TudorPregatitoare A100Ioan Branzei
Mamina-Chiriac IlincaPregatitoare A100Ioan Branzei
Naclad OscarPregatitoare A100Ioan Branzei
Tudurache Matei-StefanPregatitoare A100Ioan Branzei
Pisaltu MariaPregatitoare A91Ioan Branzei

Inapoi la centrele de concurs