Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala: Scoala Gimnaziala Nicu Albu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Afemei TudorI A100Ioan Branzei
Baleca AylinI A100Ioan Branzei
Caiescu DarianI A100Ioan Branzei
Coruga OscarI A100Ioan Branzei
Mamina-Chiriac IlincaI A100Ioan Branzei
Negrus IoanaI A100Ioan Branzei
Pisaltu MariaI A100Ioan Branzei
Stanciu SaraI A100Ioan Branzei
Tudorache MateiI A100Ioan Branzei
Tiron AndraI A71Ioan Branzei
Savoiu VivianaI A69Ioan Branzei
Paclea DavidI A61Ioan Branzei
Alexa DragosI B100Maria Ionascu si Diana Cretu
Axinte DeliaI B100Maria Ionascu si Diana Cretu
Dunare AnastasiaI B100Maria Ionascu si Diana Cretu
Mitocaru PaulaI B100Maria Ionascu si Diana Cretu
Rusu AndreiI B98Maria Ionascu si Diana Cretu
Pintilie CorinaI B97Maria Ionascu si Diana Cretu
Strugaru SalmaI B97Maria Ionascu si Diana Cretu
Ripanu GeorgianaI B95Maria Ionascu si Diana Cretu
Mandru AdelinaI B89Maria Ionascu si Diana Cretu
Tatu DariaI B88Maria Ionascu si Diana Cretu
Cretu ElisaI B87Maria Ionascu si Diana Cretu
Ruscanu OlgutaI B86Maria Ionascu si Diana Cretu
Diaconu BiancaI B79Maria Ionascu si Diana Cretu
Zlei CalinI B77Maria Ionascu si Diana Cretu
Albu VivianaI B76Maria Ionascu si Diana Cretu
Rusu RaresI B74Maria Ionascu si Diana Cretu
Craciun CatalinaI B73Maria Ionascu si Diana Cretu
Diaconu IasminaI B69Maria Ionascu si Diana Cretu
Andronache AlexandruII A98Carmen Ciorobitca
Dabija DariaII A95Carmen Ciorobitca
Popescu InaII A92Carmen Ciorobitca
Japalela DianaII A91Carmen Ciorobitca
Licau RaresII A91Carmen Ciorobitca
Cretu MirunaII A90Carmen Ciorobitca
Rusu CameliaII A89Carmen Ciorobitca
Orcheanu MariaII A88Carmen Ciorobitca
Bujor MelisaII A87Carmen Ciorobitca
Mancas MayaII A87Carmen Ciorobitca
Tataru AlessiaII A85Carmen Ciorobitca
Hilohe ClaudiuII A84Carmen Ciorobitca
Aparaschivei IustinII A81Carmen Ciorobitca
Apetrei SofiaII A81Carmen Ciorobitca
Pipau TeodoraII A79Carmen Ciorobitca
Ariton BogdanII A78Carmen Ciorobitca
Diaconu TeodoraII A78Carmen Ciorobitca
Strungariu DavidII A76Carmen Ciorobitca
Cosaru RaducuII A73Carmen Ciorobitca
Pintilie MihaiII A72Carmen Ciorobitca
Hodor RazvanII A71Carmen Ciorobitca
Moraru DariaII B83Simona Tifui-Catalina Sarpe
Bistriceanu DariaII B82Simona Tifui-Catalina Sarpe
Bostan BiancaII B73Simona Tifui-Catalina Sarpe
Diaconu DariaII B73Simona Tifui-Catalina Sarpe
Costan MateiII B70Simona Tifui-Catalina Sarpe
Tudor ViorelII B70Simona Tifui-Catalina Sarpe
Constantinescu MateiII C100Mihaela Vlad-Roxana Urda
Movileanu AntoniaII C100Mihaela Vlad-Roxana Urda
Patrona DeliaII C100Mihaela Vlad-Roxana Urda
Topoliceanu Giulia GeorgiaII C100Mihaela Vlad-Roxana Urda
Ciosu SamuelII C95Mihaela Vlad-Roxana Urda
Dinescu BiancaII C95Mihaela Vlad-Roxana Urda
Lamatica IustinII C95Mihaela Vlad-Roxana Urda
Lazar VladimirII C95Mihaela Vlad-Roxana Urda
Mihailescu David-GabrielII C95Mihaela Vlad-Roxana Urda
Moisii AlbertII C95Mihaela Vlad-Roxana Urda
Scrijala Ioan-DenisII C95Mihaela Vlad-Roxana Urda
Simion GabrielII C95Mihaela Vlad-Roxana Urda
Ungureanu Clarisa NicoletaII C95Mihaela Vlad-Roxana Urda
Axinte Maria ElisaIII A100Rodica Voda
Costin OtiliaIII A95Rodica Voda
Roman AndreeaIII A95Rodica Voda
Timofte RebecaIII A91Rodica Voda
Craciun AndreiIII A88Rodica Voda
Solomon TheaIII A88Rodica Voda
Prutean DavidIII A81Rodica Voda
Ciudin MihaelaIII A78Rodica Voda
Curca AndreeaIII A78Rodica Voda
Gheorghiu RobertIII A78Rodica Voda
Atudosiei ClaraIII A72Rodica Voda
Sauciuc IlincaIII A66Rodica Voda
Budeanu EduardIII AParticipantRodica Voda
Mitocaru ElisaIV B100Ana Rusu-Elena Irimia
Chiric EdoardoIV B95Ana Rusu-Elena Irimia
Cozma AngeloIV B86Ana Rusu-Elena Irimia
Dolhan FedericaIV B85Ana Rusu-Elena Irimia
Coman IoanaIV B71Ana Rusu-Elena Irimia
Baban RobertIV C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Enache VladIV C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Manole LucaIV C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Mihaila Anya LarissaIV C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Mitrea Ana MariaIV C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Rusu-Feraru TheodorIV C100Carmen Munteanu-Ioan Calin
Bucalau CleopatraIV C96Carmen Munteanu-Ioan Calin
Andrei SilviaIV C94Carmen Munteanu-Ioan Calin
Serghei CezaraIV C94Carmen Munteanu-Ioan Calin
Groapa SilviaIV C93Carmen Munteanu-Ioan Calin
Capuano AuroraIV C92Carmen Munteanu-Ioan Calin
Marin-Botez ArisIV C91Carmen Munteanu-Ioan Calin
Lazarescu MariaIV C90Carmen Munteanu-Ioan Calin
Iacob AlexandraIV C89Carmen Munteanu-Ioan Calin
Iacob IasminaIV C89Carmen Munteanu-Ioan Calin
Blaga MateiIV C87Carmen Munteanu-Ioan Calin
Floricel RaysaIV C85Carmen Munteanu-Ioan Calin
Chelmus ArinaIV C81Carmen Munteanu-Ioan Calin
Boboc ClaudiaIV C80Carmen Munteanu-Ioan Calin
Amalioaei Lorena-MariaPregatitoare A100Aurica Dascalu
Buhaianu Denis-AndreiPregatitoare A100Aurica Dascalu
Corfu Maria-CasianaPregatitoare A100Aurica Dascalu
Corodeanu Rares GabrielPregatitoare A100Aurica Dascalu
Gavril Paval Petru-RaresPregatitoare A100Aurica Dascalu
Ifrim Stefan-TiberiuPregatitoare A100Aurica Dascalu
Manecuta David-IoanPregatitoare A100Aurica Dascalu
Munteanu Andi-IulianPregatitoare A100Aurica Dascalu
Negura Elena-TeofanaPregatitoare A100Aurica Dascalu
Pantir Elias-DarinPregatitoare A100Aurica Dascalu
Savin Luca-AndreiPregatitoare A100Aurica Dascalu
Scutaru Ianis-AlexandruPregatitoare A100Aurica Dascalu
Stanciu Rares-GabrielPregatitoare A100Aurica Dascalu
Tanasa Adela-IoanaPregatitoare A100Aurica Dascalu
Blinda MirunaPregatitoare A99Aurica Dascalu
Iftimia Iustina-ElenaPregatitoare A99Aurica Dascalu
Cumpat MihailPregatitoare A85Aurica Dascalu
Condurache Robert-IonutPregatitoare A77Aurica Dascalu
Nicorescu ArturPregatitoare C100Cristina Antoniu si Ramona Anghelus
Tertelici AndreiPregatitoare C100Cristina Antoniu
Amariei IoanaPregatitoare C95Cristina Antoniu si Ramona Anghelus
Chitei SeverPregatitoare C95Cristina Antoniu si Ramona Anghelus
Bors MateiPregatitoare C90Cristina Antoniu si Ramona Anghelus

Inapoi la centrele de concurs