Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala: Scoala Gimnaziala Nicu Albu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Afemei TudorI AEIoan Branzei
Baleca AylinI AEIoan Branzei
Caiescu DarianI AEIoan Branzei
Coruga OscarI AEIoan Branzei
Mamina-Chiriac IlincaI AEIoan Branzei
Negrus IoanaI AEIoan Branzei
Pisaltu MariaI AEIoan Branzei
Stanciu SaraI AEIoan Branzei
Tudorache MateiI AEIoan Branzei
Alexa DragosI BEMaria Ionascu si Diana Cretu
Axinte DeliaI BEMaria Ionascu si Diana Cretu
Dunare AnastasiaI BEMaria Ionascu si Diana Cretu
Mitocaru PaulaI BEMaria Ionascu si Diana Cretu
Constantinescu MateiII CEMihaela Vlad-Roxana Urda
Movileanu AntoniaII CEMihaela Vlad-Roxana Urda
Patrona DeliaII CEMihaela Vlad-Roxana Urda
Topoliceanu Giulia GeorgiaII CEMihaela Vlad-Roxana Urda
Axinte Maria ElisaIII AERodica Voda
Mitocaru ElisaIV BEAna Rusu-Elena Irimia
Baban RobertIV CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Enache VladIV CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Manole LucaIV CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Mihaila Anya LarissaIV CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Mitrea Ana MariaIV CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Rusu-Feraru TheodorIV CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Amalioaei Lorena-MariaPregatitoare AEAurica Dascalu
Buhaianu Denis-AndreiPregatitoare AEAurica Dascalu
Corfu Maria-CasianaPregatitoare AEAurica Dascalu
Corodeanu Rares GabrielPregatitoare AEAurica Dascalu
Gavril Paval Petru-RaresPregatitoare AEAurica Dascalu
Ifrim Stefan-TiberiuPregatitoare AEAurica Dascalu
Manecuta David-IoanPregatitoare AEAurica Dascalu
Munteanu Andi-IulianPregatitoare AEAurica Dascalu
Negura Elena-TeofanaPregatitoare AEAurica Dascalu
Pantir Elias-DarinPregatitoare AEAurica Dascalu
Savin Luca-AndreiPregatitoare AEAurica Dascalu
Scutaru Ianis-AlexandruPregatitoare AEAurica Dascalu
Stanciu Rares-GabrielPregatitoare AEAurica Dascalu
Tanasa Adela-IoanaPregatitoare AEAurica Dascalu
Nicorescu ArturPregatitoare CECristina Antoniu si Ramona Anghelus
Tertelici AndreiPregatitoare CECristina Antoniu
Blinda MirunaPregatitoare AIAurica Dascalu
Iftimia Iustina-ElenaPregatitoare AIAurica Dascalu
Rusu AndreiI BIMaria Ionascu si Diana Cretu
Andronache AlexandruII AICarmen Ciorobitca
Pintilie CorinaI BIIMaria Ionascu si Diana Cretu
Strugaru SalmaI BIIMaria Ionascu si Diana Cretu
Bucalau CleopatraIV CIICarmen Munteanu-Ioan Calin
Ripanu GeorgianaI BIIMaria Ionascu si Diana Cretu
Dabija DariaII AIICarmen Ciorobitca
Ciosu SamuelII CIIMihaela Vlad-Roxana Urda
Dinescu BiancaII CIIMihaela Vlad-Roxana Urda
Lamatica IustinII CIIMihaela Vlad-Roxana Urda
Lazar VladimirII CIIMihaela Vlad-Roxana Urda
Mihailescu David-GabrielII CIIMihaela Vlad-Roxana Urda
Moisii AlbertII CIIMihaela Vlad-Roxana Urda
Scrijala Ioan-DenisII CIIMihaela Vlad-Roxana Urda
Simion GabrielII CIIMihaela Vlad-Roxana Urda
Ungureanu Clarisa NicoletaII CIIMihaela Vlad-Roxana Urda
Costin OtiliaIII AIIRodica Voda
Roman AndreeaIII AIIRodica Voda
Chiric EdoardoIV BIIAna Rusu-Elena Irimia
Amariei IoanaPregatitoare CIICristina Antoniu si Ramona Anghelus
Chitei SeverPregatitoare CIICristina Antoniu si Ramona Anghelus
Andrei SilviaIV CIIICarmen Munteanu-Ioan Calin
Serghei CezaraIV CIIICarmen Munteanu-Ioan Calin
Groapa SilviaIV CIIICarmen Munteanu-Ioan Calin
Popescu InaII AIIICarmen Ciorobitca
Capuano AuroraIV CIIICarmen Munteanu-Ioan Calin
Japalela DianaII AIIICarmen Ciorobitca
Licau RaresII AIIICarmen Ciorobitca
Timofte RebecaIII AIIIRodica Voda
Marin-Botez ArisIV CIIICarmen Munteanu-Ioan Calin
Cretu MirunaII AMCarmen Ciorobitca
Lazarescu MariaIV CMCarmen Munteanu-Ioan Calin
Bors MateiPregatitoare CMCristina Antoniu si Ramona Anghelus

Inapoi la centrele de concurs