Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu
Nume elevClasaCadru didactic
ANA VICTOR MARIANI AVagneti Alina
DEDU MATEI GABRIELI AVagneti Alina
BUCUR IOANAI BGavenea Nicoleta
OLTEANU TEODORI BGavenea Nicoleta
BANCIU IULIA STEFANIAI CCraciun Daniela
COSTACHE CRISTIAN BOGDANI CCraciun Daniela
JIEANU EDUARD ANDREII CCraciun Daniela
MANOLACHE DAVID THEODORI CCraciun Daniela
STAN RALUCA IOANAI CCraciun Daniela
AVRAMESCU BIANCAII ACucu Anisoara
COSTACHE TEODORAII ACucu Anisoara
DRAGU ALEXANDRU II ACucu Anisoara
SIMIONESCU MIHNEAII ACucu Anisoara
PAVEL ANDREIII BGheorghe Sanda
SAVU AIDAII BGheorghe Sanda
TOLOMEI ALEXANDRUII BGheorghe Sanda
ANDRONACHE MIRUNA-IOANA Pregatitoare AStroe Amalia
BRANGA VLAD-GEORGE Pregatitoare AStroe Amalia
ILIE ALEXANDRU-GABRIEL Pregatitoare AStroe Amalia
ILIE TIMEEA-ALEXANDRA Pregatitoare AStroe Amalia
MIREA PATRICK-IOAN Pregatitoare AStroe Amalia
NITA AUGUSTIN-STEFAN Pregatitoare AStroe Amalia
POTOP ILIE-OCTAVIAN Pregatitoare AStroe Amalia
RISTEA RADU-GABRIEL Pregatitoare AStroe Amalia
SERBANA MARA NICOLA Pregatitoare AStroe Amalia
SORI EDUARD-ANDREI Pregatitoare AStroe Amalia
VAGNETI MAYA-STEFANIA Pregatitoare AStroe Amalia
IVANESCU ION VLADPregatitoare BDobre Constanta
PANAIT PAULPregatitoare BDobre Constanta
ROSCA TIBERIUS STEFANPregatitoare BDobre Constanta
VESEL BIANCAPregatitoare BDobre Constanta
ARSENE TOMAPregatitoare CSladariu Aura
DARIE VLADPregatitoare CSladariu Aura
DEGERATU ELISAPregatitoare CSladariu Aura
MANOLACHE RARESPregatitoare CSladariu Aura
MAZILU ELIZAPregatitoare CSladariu Aura
NICOLAE FABIANPregatitoare CSladariu Aura
FRANCU REBECA STEFANIAPregatitoare DCalavie Iuliana
GIRBEA ALEXANDRU MIHAIPregatitoare DCalavie Iuliana
ISTRATESCU MATTEO IOANPregatitoare DCalavie Iuliana
MARINICA MARIA RALUCAPregatitoare DCalavie Iuliana
NEGREA STEFAN CRISTIANPregatitoare DCalavie Iuliana
NITU DENIS GABRIELPregatitoare DCalavie Iuliana
OPREA SABINA MARIAPregatitoare DCalavie Iuliana
RADUTA LAVINIA STEFANIAPregatitoare DCalavie Iuliana
SIMION DAVID ANDREIPregatitoare DCalavie Iuliana
STEFAN RIHANNA GABRIELAPregatitoare DCalavie Iuliana
TACHE IOAN DANIELPregatitoare DCalavie Iuliana

Inapoi la centrele de concurs