Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Sighetu Marmatiei
Scoala:Liceul Pedagogic Regele Ferdinand
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
GODJA ANDRADA MARIAI A100GRIGOR DORINA
SMECICAS NATALIA SILVIAI A95GRIGOR DORINA
UNGUREAN ADELINA TEODORAI A95GRIGOR DORINA
GALLOV AYDAI A93GRIGOR DORINA
REDNIC ANDREI STEFANI A92GRIGOR DORINA
HOTICO ADELINAI A90GRIGOR DORINA
CORNESTEAN BOGDANI A87GRIGOR DORINA
REDNIC STEFANIA RAHELAI A86GRIGOR DORINA
RUSNAC MATEII A85GRIGOR DORINA
MARINCEAN RAZVANI A83GRIGOR DORINA
GODJA ANA DELIAI A82GRIGOR DORINA
Chindris RaresII A100Rosca Anuta
Dunca AdelinII A100Rosca Anuta
Grigor MirunaII A100Rosca Anuta
Muresan AlinII A100Rosca Anuta
Ivanic RobertII A98Rosca Anuta
Badan PatriciaII A96Rosca Anuta
Cziller AdrianII A95Rosca Anuta
Mih DariaII A95Rosca Anuta
Veres LucaII A95Rosca Anuta
Belea DariaII A91Rosca Anuta
Arba CatalinII B95Stetco Mariana
Giurgi LucaII B94Stetco Mariana
Simion ClaudiuII B91Stetco Mariana
Mihai PatriciaII B90Stetco Mariana
Florea OctavianII B87Stetco Mariana
Ulici AlinII B86Stetco Mariana
Zonga DavidII B86Stetco Mariana
Drozd MaiaII B85Stetco Mariana
Pop BogdanII B85Stetco Mariana
Vescan MaiaII B85Stetco Mariana
Brad CellaIII A100Trus Lidia
Plescan DavidIII A100Trus Lidia
Vaida AlexandruIII A100Trus Lidia
Nistor GiorgiannaIII A99Trus Lidia
Grigor CatalinIII A98Trus Lidia
Varsta MaraIII A98Trus Lidia
Chis CristianIII A95Trus Lidia
Dunca DariusIII A95Trus Lidia
Ferent NataliaIII A95Trus Lidia
Hotea DamianIII A95Trus Lidia
Rusneac VanessaIII A95Trus Lidia
Stanescu ElizaIII A93Trus Lidia
Dunca AlexiaIII A90Trus Lidia
Orza MiraIII A90Trus Lidia
Simion MaraIII A90Trus Lidia
Stan Oros IanisIII A90Trus Lidia
Virsta IasminaIII A90Trus Lidia
Trifoi MihaiIII B100Ardelean Cristina
Ardelean MihaiIII B99Ardelean Cristina
Cozma DariaIII B98Ardelean Cristina
Mihai AndreeaIII B97Ardelean Cristina
Orzan AlesiaIII B96Ardelean Cristina
Codrea DaniIII B95Ardelean Cristina
Covacinschi LucaIII B95Ardelean Cristina
Jianu AlesiaIII B95Ardelean Cristina
Opris AndreeaIII B95Ardelean Cristina
Orga AndreiIII B95Ardelean Cristina
Sacala SasaIII B95Ardelean Cristina
Vlad TudorIII B95Ardelean Cristina
Nagy TomiIII B94Ardelean Cristina
Danci MarcuIII B90Ardelean Cristina
Roatis RoxanaIII B90Ardelean Cristina
Zemba KarlaIII B90Ardelean Cristina
Florea Alexandru VasileIV 100Demeter Adriana
Leordean DariaIV 100Demeter Adriana
Stan LucaIV 100Demeter Adriana
Kraus MelissaIV 96Demeter Adriana
Sustic Angelo TeddyIV 94Demeter Adriana
Ardelean Ana EmiliaIV 90Demeter Adriana
Danci IustinaIV 90Demeter Adriana
Florea Sofia MariaPregatitoare B100 Brenner Ileana
Maliarciuc Vasile RaulPregatitoare B100 Brenner Ileana
Ofrim DariaPregatitoare B100 Brenner Ileana
Popsa Giulia DenisaPregatitoare B100 Brenner Ileana
Roman Narcisa GabrielaPregatitoare B100 Brenner Ileana
Varga Alexandra LarisaPregatitoare B100 Brenner Ileana
Fekete Daniel MarianPregatitoare B95 Brenner Ileana
Marina Adrian IulianPregatitoare B90 Brenner Ileana
Rus Ioan PaulPregatitoare B90 Brenner Ileana

Inapoi la centrele de concurs