Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Sant
Scoala:SC Gim.Sant
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
FILIPOIU BIANCAII A100POPARTAC IOANA
POP SILVIUII A95POPARTAC IOANA
NISTOR GEORGIANAII A85POPARTAC IOANA
NISTOR IACOBII AParticipantPOPARTAC IOANA
BOANCAS BOGDANII B100MOISIL SILVEA
CAILEAN LEONTINII B90MOISIL SILVEA
NICULAI LARISAII B61MOISIL SILVEA
TIMIS ANCUTAII B61MOISIL SILVEA
NISTOR ANA MARIAII BParticipantMOISIL SILVEA
CARABET IONELAII VALEA MARE100GUSA NASTASIA
MOISIL LARISAII VALEA MARE91GUSA NASTASIA
BINDIU ELISABETAIII A90HORGA LEONTINA
GRAPINI TINA LUCICAIII A88HORGA LEONTINA
POPARTAC VICTORIII A88HORGA LEONTINA
NICULAI VICTORIAIII A86HORGA LEONTINA
POP CAMELIAIII A86HORGA LEONTINA
MUNTEANU PARTENEIII A83HORGA LEONTINA
POPARTAC ALEXANDRUIII A82HORGA LEONTINA
MOLDOVEANU ANDREIIII A79HORGA LEONTINA
NISTOR FLORINIII A79HORGA LEONTINA
POMOHACIU ELENA DANAIII B75CANDALE LUCRETIA
JUDELE ELENA-GEORGIAIII B74CANDALE LUCRETIA
MOISIL GAVRILA VALERIII B63CANDALE LUCRETIA
NISTOR AVRAMIII BParticipantCANDALE LUCRETIA
ONOAIE OCTAVIANIII BParticipantCANDALE LUCRETIA
HADARAU ALEXIAIV A100FOROGAU MARIA
PATRASCAN FLORINIV A98FOROGAU MARIA
TIMIS DARIUSIV AParticipantFOROGAU MARIA
COZMA MAIAIV AParticipantFOROGAU MARIA
TIMIS ANDREEAIV AParticipantFOROGAU MARIA
COTUL SILVIUIV B98MOISIL ANDREEA
OLARIU FLORINIV B93MOISIL ANDREEA
BINDIU NELUTAIV B82MOISIL ANDREEA
PASKUI ISABELLAIV B68MOISIL ANDREEA
GRAPINI SILVIUIV B60MOISIL ANDREEA
SAS GABRIELIV BParticipantMOISIL ANDREEA
FARCAS VIOREL IV BParticipantMOISIL ANDREEA
GRAPINI SILVIUPregatitoare A100COTUL VIRGINIA
DOMIDE CRISTIANPregatitoare A95COTUL VIRGINIA
GRAPINI EDUARDPregatitoare A95COTUL VIRGINIA
MOISIL LAVINIAPregatitoare A95COTUL VIRGINIA
POPARTAC DORINAPregatitoare A95COTUL VIRGINIA
PORCIUS OCTAVIAN Pregatitoare A95COTUL VIRGINIA
MARTE ADRIAN Pregatitoare A90COTUL VIRGINIA
OLARIU REGHINAPregatitoare A90COTUL VIRGINIA
POPARTAC ANDREIPregatitoare A90COTUL VIRGINIA
ARMAN ALEXANDRAPregatitoare A85COTUL VIRGINIA
BOUTAN FLORINPregatitoare A85COTUL VIRGINIA
MOISIL NICUSORPregatitoare A80COTUL VIRGINIA
NICULAI FLORINAPregatitoare A75COTUL VIRGINIA
BUCIUTA MIHAELAPregatitoare A70COTUL VIRGINIA
MOISIL ANDREIPregatitoare A70COTUL VIRGINIA
ONIGA GABRIELPregatitoare A70COTUL VIRGINIA
PAKUI STEFANIAPregatitoare A70COTUL VIRGINIA
TESCU FLORINPregatitoare A70COTUL VIRGINIA
SOT DANIELPregatitoare AParticipantCOTUL VIRGINIA
DOMIDE VICTORPregatitoare B100NICULAI FLORINA
FILIPOIU ALEXANDRUPregatitoare B100NICULAI FLORINA
ONIGA SILVIAPregatitoare B100NICULAI FLORINA
PATRASCAN DANIELPregatitoare B100NICULAI FLORINA
SANGEORZAN IONELPregatitoare B100NICULAI FLORINA
SANGEORZAN MARIAPregatitoare B100NICULAI FLORINA
UNGUROIU LARISAPregatitoare B100NICULAI FLORINA
VLAD AURELPregatitoare B100NICULAI FLORINA
MOISIL ALINAPregatitoare B95NICULAI FLORINA
TIMIS TINUTAPregatitoare B95NICULAI FLORINA
OLARIU FLORINPregatitoare B90NICULAI FLORINA
MOISIL DAVIDPregatitoare VAL100GUSA NASTASIA
TREITEL DIANAPregatitoare VAL96GUSA NASTASIA
BUDUSAN MIHAIPregatitoare VAL92GUSA NASTASIA

Inapoi la centrele de concurs