Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Sant
Scoala:Sc. Gim. Enea Grapini - Sant
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Grapini SilviuI A100Cotul Virginia
Olariu ReghinaI A100Cotul Virginia
Popartac AndreiI A91Cotul Virginia
Domide CristianI A90Cotul Virginia
Tapalaga AndreeaI A90Cotul Virginia
Moisil LaviniaI A85Cotul Virginia
Grapini EduardI A80Cotul Virginia
Buciuta MihaelaI A75Cotul Virginia
Porcius OctavianI A70Cotul Virginia
Arman AlexandraI A65Cotul Virginia
Boutan FlorinI A60Cotul Virginia
Cotul DanaI B100Hadarau Mina Maria
Sangeorzan MariaI B100Hadarau Mina Maria
Unguroiu LarisaI B100Hadarau Mina Maria
Nistor AntonelaI B95Hadarau Mina Maria
Oniga SilviaI B91Hadarau Mina Maria
Patrascan VioricaI B90Hadarau Mina Maria
Patrascan DanielI B85Hadarau Mina Maria
Patrascan ViorelI B85Hadarau Mina Maria
Sangeorzan IonelI B85Hadarau Mina Maria
Bonchis LorisI B80Hadarau Mina Maria
Timis TinutaI B75Hadarau Mina Maria
Patrascan AngelaII A98Hojda Viorica
Anton IuliaII A91Hojda Viorica
Filipoiu SabinaII A90Hojda Viorica
Marte CristinaII A80Hojda Viorica
Olariu AndreeaII A80Hojda Viorica
Lacatus OanaII A70Hojda Viorica
Nistor LarisaII A70Hojda Viorica
Popa VladutII AParticipantHojda Viorica
Cicsa VictoriaII AParticipantHojda Viorica
Hadarau AlinII B91Grapini Viorica Maria
Singeorzan RoxanaII B90Grapini Viorica Maria
Sas Izabela AlessiaII B70Grapini Viorica Maria
Filipoiu BiancaIII A100Popartac Ioana
Timis IonelIII A98Popartac Ioana
Nistor GeorgianaIII A96Popartac Ioana
Margineanul BogdanIII A95Popartac Ioana
Cailean MartaIII A91Popartac Ioana
Pop SilviuIII A91Popartac Ioana
Singeorzan AlexandruIII A90Popartac Ioana
Nistor IacobIII A80Popartac Ioana
Marin RamonaIII A75Popartac Ioana
Boancas BogdanIII B91Moisil Silvea
Niculai LarisaIII B91Moisil Silvea
Nistor Ana MariaIII B91Moisil Silvea
Cailean LeontinIII B86Moisil Silvea
Gusa BiancaIII B84Moisil Silvea
Filipoi LeontinIII B80Moisil Silvea
Bindiu SimonaPregatitoare A100Forogau Maria
Danci AmaliaPregatitoare A100Forogau Maria
Danila VisarionPregatitoare A100Forogau Maria
Filipoi Andrei Pregatitoare A100Forogau Maria
Filipoi DanPregatitoare A100Forogau Maria
Hadarau AnamariaPregatitoare A100Forogau Maria
Olariu DariusPregatitoare A100Forogau Maria
Olariu SofiaPregatitoare A100Forogau Maria
Patrascan LaurentiuPregatitoare A100Forogau Maria
Timis AlexandruPregatitoare A100Forogau Maria
Nistor AdrianPregatitoare A90Forogau Maria
Barlean AndreiPregatitoare A88Forogau Maria
Ban PaulPregatitoare B100Moisl Andreea
Bozga RoxanaPregatitoare B100Moisl Andreea
Bureaca Mihai PaulPregatitoare B100Moisl Andreea
Filipoi IacobPregatitoare B100Moisl Andreea
Gusa TituPregatitoare B100Moisl Andreea
Nistor AlexandruPregatitoare B100Moisl Andreea
Nistor CameliaPregatitoare B100Moisl Andreea
Nistor DanielPregatitoare B100Moisl Andreea
Nistor MariaPregatitoare B100Moisl Andreea
Nistor NicoletaPregatitoare B100Moisl Andreea
Patrascan VictoriaPregatitoare B100Moisl Andreea
Boanches BiancaPregatitoare B90Moisl Andreea
Borgovan RaresPregatitoare B90Moisl Andreea
Pop MarinPregatitoare B90Moisl Andreea
Sot FloreaPregatitoare B90Moisl Andreea
Steopan EmilioPregatitoare B90Moisl Andreea
Stoica RaresPregatitoare B90Moisl Andreea

Inapoi la centrele de concurs