Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Mioveni
Scoala:Liceul Teoretic Iulia Zamfirescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Nitu AndreiII A93Popa Cerasela
Borcaneci Sara MariaII A81Popa Cerasela
Marinescu DenisII A73Popa Cerasela
Floricica CarlaII A69Popa Cerasela
Ceapraz DariaII A68Popa Cerasela
Ionescu Ioan III A100Stoica Filofteia Daniela
Patrascu StefaniaIII A100Stoica Filofteia Daniela
Sandu MateiIII A100Stoica Filofteia Daniela
Badea Erick III A95Stoica Filofteia Daniela
Caftaliu Teodor III A95Stoica Filofteia Daniela
Nedelea CristianIII A90Stoica Filofteia Daniela
Andreiu Alexandru DariusPregatitoare A100Marioara Maria Camen
Billouz Victor FrancoisPregatitoare A100Marioara Maria Camen
Nistor Daria StefaniaPregatitoare A100Marioara Maria Camen
Patrascu Eduard DumitruPregatitoare A100Marioara Maria Camen
Pirvan Maria ClaraPregatitoare A100Marioara Maria Camen
Stan Yasmin EstefaniaPregatitoare A100Marioara Maria Camen
Vizitiu Luiza FlorentinaPregatitoare A100Marioara Maria Camen
Barbu Patrick GeorgePregatitoare A95Marioara Maria Camen
Creata Andrei CristianPregatitoare A95Marioara Maria Camen
Dumitru Matei CristianPregatitoare A95Marioara Maria Camen
Maciuca Mihai RaresPregatitoare A95Marioara Maria Camen
Macovei Alexandru MihaiPregatitoare A95Marioara Maria Camen
Onea Andrei ClaudiuPregatitoare A95Marioara Maria Camen
Stanciu Radu AndreiPregatitoare A95Marioara Maria Camen
Stoica Diana IoanaPregatitoare A95Marioara Maria Camen
Vaduva Alexandra MariaPregatitoare A95Marioara Maria Camen
Vlad Alessia MariaPregatitoare A95Marioara Maria Camen
Zuica Kevin AlexandruPregatitoare A95Marioara Maria Camen
Dumitru AndreiPregatitoare A94Marioara Maria Camen
Tuica Sasha NicholasPregatitoare A90Marioara Maria Camen
Rotaru Carmen Ana MariaPregatitoare A85Marioara Maria Camen
Zamfira Alessia MariaPregatitoare A83Marioara Maria Camen
Pirvu Bianca IonelaPregatitoare A78Marioara Maria Camen
Ghinea Darius GabrielPregatitoare A75Marioara Maria Camen
Stan Rares IliePregatitoare A70Marioara Maria Camen
Miezu Sofia AndreeaPregatitoare AParticipantMarioara Maria Camen
Mihaila Erika AndreeaPregatitoare AParticipantMarioara Maria Camen
Armeanu Alexandru IonutPregatitoare AParticipantMarioara Maria Camen
STANCIUCU IOSIF ANDREIPregatitoare C100Susnea Alexandra
SUSNEA RADU MIHAILPregatitoare C100Susnea Alexandra
DINESCU EMANUEL EZELPregatitoare C95Susnea Alexandra
DOANA DARIUS ANDREI Pregatitoare C95Susnea Alexandra
GATEJ PABLO GABRIELPregatitoare C95Susnea Alexandra
STOICA ALESIA MARIAPregatitoare C84Susnea Alexandra
BOBARU AMALIA ALEXA Pregatitoare C78Susnea Alexandra
CIOBANU AYAN VALENTINPregatitoare C78Susnea Alexandra
GHEORGHE ALEXANDRA MARIAPregatitoare C78Susnea Alexandra
IVANUS STEFAN ALEXANDRUPregatitoare C78Susnea Alexandra
DOBRE MARIA LARISAPregatitoare C71Susnea Alexandra
SAVU STEFAN LAURENTIUPregatitoare C69Susnea Alexandra
STANCIU IOANA VIOLETAPregatitoare C66Susnea Alexandra
TUDOR SORINA MARIAPregatitoare C63Susnea Alexandra
CIOPOR OVIDIU CIPRIANPregatitoare C62Susnea Alexandra
NICA MATEI sTEFAN ANDREIPregatitoare C60Susnea Alexandra
PANTAZI MARIA RALUCAPregatitoare C60Susnea Alexandra

Inapoi la centrele de concurs