Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Mioveni
Scoala:Liceul Teoretic Iulia Zamfirescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Borcaneci Sara MariaI A95Popa Cerasela
Nitu Andrei IonutI A85Popa Cerasela
Marinescu DenisI A80Popa Cerasela
Voicu LucianaI A75Popa Cerasela
Raportareasa AndreiI A65Popa Cerasela
Baboi MariaI A60Popa Cerasela
Balasoiu StefanI A60Popa Cerasela
Ceapraz DariaI A60Popa Cerasela
Floricica CarlaI A60Popa Cerasela
Monea AndreiI A60Popa Cerasela
Verdete AndreeaI A60Popa Cerasela
Apostol GabrielaIV A100Marioara Maria Carmen
Ciolan AndreiIV A100Marioara Maria Carmen
Dudau MihaelaIV A100Marioara Maria Carmen
Lazar DanielaIV A100Marioara Maria Carmen
Mandescu TheodorIV A100Marioara Maria Carmen
Nedelea AlexandruIV A100Marioara Maria Carmen
Patroiu AlexandruIV A100Marioara Maria Carmen
Pricopi EduardIV A100Marioara Maria Carmen
Rosiu SilvanaIV A100Marioara Maria Carmen
Turcin ElenaIV A100Marioara Maria Carmen
Vasile Halip StefanIV A100Marioara Maria Carmen
Carstea Alexia MariaIV A95Marioara Maria Carmen
Fugaru RaresIV A95Marioara Maria Carmen
Plaiasu ConstantinIV A95Marioara Maria Carmen
Coman AlexandruIV A90Marioara Maria Carmen
Fieraru DenisaIV A90Marioara Maria Carmen
Fieraru AntonioIV A90Marioara Maria Carmen
Petreanu AlexandraIV A90Marioara Maria Carmen
Duminica VasilicaAndreeaIV A85Marioara Maria Carmen
Dumitrescu GabrielaIV A85Marioara Maria Carmen
Gheorghita AndraIV A80Marioara Maria Carmen
Martin NatasaIV A80Marioara Maria Carmen
Funieru AndreiIV A75Marioara Maria Carmen
Ica LaviniaIV A75Marioara Maria Carmen
Gubavu AlessiaIV A60Marioara Maria Carmen
Nitu GabrielIV A60Marioara Maria Carmen
Sima DianaIV A60Marioara Maria Carmen
Sima IonutIV A60Marioara Maria Carmen
Stanciu AndreeaIV A60Marioara Maria Carmen
Stancu AlexandruIV A60Marioara Maria Carmen
Dincuta MariaIV C100Susnea Alexandra
Iordache StefaniaIV C100Susnea Alexandra
Manole AndreeaIV C100Susnea Alexandra
Cosereanu MaraIV C99Susnea Alexandra
Luchini AmaliaIV C99Susnea Alexandra
Calinescu AntonioIV C98Susnea Alexandra
Butoi RobertIV C85Susnea Alexandra
Barbu AlinIV C83Susnea Alexandra
Toma ClaudiaIV C80Susnea Alexandra
Vitan BeatrizIV C70Susnea Alexandra

Inapoi la centrele de concurs