Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Falticeni
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Irimescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Grigoras DavidI AEMorosan Silvia
Ionita IustinaI AEMorosan Silvia
Lacatus MarioI AEMorosan Silvia
Maftei MadalinaI AEMorosan Silvia
Mocanu SorinaI AEMorosan Silvia
Toma DianaI AEMorosan Silvia
Amariei StefanI BEFilipciuc Gabriela
Cajvan TeonaI BEFilipciuc Gabriela
Morosanu YannisI BEFilipciuc Gabriela
Zimbru Miruna I BEFilipciuc Gabriela
Ionescu Teodora II AEMorosanu Ana
BACALU SERAFIMII CESULIMAN CARMEN si BRANEANU DANA
BOICU SARAII CESULIMAN CARMEN si BRANEANU DANA
FILIP SEBASTIANII CESULIMAN CARMEN si BRANEANU DANA
Mihalache TiberiuIII SbSEIvanov Iuliana Ivanov Paulina
Nutu DenisIII SbSEIvanov Iuliana Ivanov Paulina
Puiu Thea MariaIV BECozma Marcela
Apostol MateiPregatitoare AEBucataru Micsunica
Gagiu StefanPregatitoare AEBucataru Micsunica
Lazer MariaPregatitoare AEBucataru Micsunica
Manolache EmmaPregatitoare AEBucataru Micsunica
Nistor DanielPregatitoare AEBucataru Micsunica
Nutu TudorPregatitoare AEBucataru Micsunica
Oanea DeliaPregatitoare AEBucataru Micsunica
Rusea CasianaPregatitoare AEBucataru Micsunica
Sofian DenisaPregatitoare AEBucataru Micsunica
Suditu IrinaPregatitoare AEBucataru Micsunica
Bahna IrisPregatitoare SbSEPurdila Catalina
Coman IasminaPregatitoare SbSEPurdila Catalina
Cretu MiriamPregatitoare SbSEPurdila Catalina
Filip ClaudiaPregatitoare SbSEPurdila Catalina
Ursache MateiPregatitoare SbSEPurdila Catalina
Ursu AntoniaPregatitoare SbSEPurdila Catalina
Alexandrescu LucaI AIMorosan Silvia
Hliban AlexiaI BIFilipciuc Gabriela
Macovei Maria I BIFilipciuc Gabriela
Pricochi AlexiaII AIMorosanu Ana
CORNEA DAVIDII CISULIMAN CARMEN si BRANEANU DANA
FLOREA LUCAII CISULIMAN CARMEN si BRANEANU DANA
Oanea MagdaPregatitoare AIBucataru Micsunica
Popovici DariaPregatitoare AIBucataru Micsunica
Pirlac MateiPregatitoare SbSIPurdila Catalina
Lupu AlexandruI AIIMorosan Silvia
Maxim DariaI AIIMorosan Silvia
Negru AlesiaI AIIMorosan Silvia
MUSCA IASMINAII CIISULIMAN CARMEN si BRANEANU DANA
Manolache MarianIV SbSIICiocoiu Maria Catrina Alice
Purdila DariaIV SbSIICiocoiu Maria Catrina Alice
Staicu MateiPregatitoare AIIBucataru Micsunica
Filip DariusIII SbSIIIvanov Iuliana Ivanov Paulina
Ionas TeonaIII SbSIIIvanov Iuliana Ivanov Paulina
Ivanov Luca III SbSIIIvanov Iuliana Ivanov Paulina
Murarasu StefanPregatitoare AIIBucataru Micsunica
Vultur ElisaPregatitoare AIIBucataru Micsunica
Pintilii LucaPregatitoare SbSIIPurdila Catalina Ilisescu Delia
Vasiliu LucaPregatitoare SbSIIPurdila Catalina Ilisescu Delia
Tanasa Alexia-GabrielaI SbSIIISavoaia Iuliana Trifan Mihaela
Gasca EdiPregatitoare AIIIBucataru Micsunica
Crismariu IlincaI BIIIFilipciuc Gabriela
Haloiu DavidI BIIIFilipciuc Gabriela
Gradinaru MirciaIII SbSIIIIvanov Iuliana Ivanov Paulina
Guia AlexandruIV SbSIIICiocoiu Maria Catrina Alice
Romaniuc RebecaI AIIIMorosan Silvia
Floristean DorianaIII SbSIIIIvanov Iuliana Ivanov Paulina
Pasinciuc MateiPregatitoare SbSIIIPurdila Catalina Ilisescu Delia
Tofan SaraPregatitoare SbSIIIPurdila Catalina Ilisescu Delia
Cozma Iustin I BIIIFilipciuc Gabriela
Bujor ElizaPregatitoare SbSIIIPurdila Catalina Ilisescu Delia
Acsinia IustinI AMMorosan Silvia
Pantelemon PatrickI BMFilipciuc Gabriela
Corduneanu RobertI SbSMSavoaia Iuliana Trifan Mihaela
Haidu LucaI SbSMSavoaia Iuliana Trifan Mihaela
Sandu RoxanaI SbSMSavoaia Iuliana Trifan Mihaela
Dorneanu Denis DanielIII AMAxinte Nicoleta
Ciotu Iasmina III SbSMIvanov Iuliana Ivanov Paulina
Filip IustinaPregatitoare AMBucataru Micsunica
Avarvarei SophiaPregatitoare SbSMPurdila Catalina Ilisescu Delia
Braneanu TeeaPregatitoare SbSMPurdila Catalina Ilisescu Delia
Morosanu KarinaPregatitoare SbSMPurdila Catalina Ilisescu Delia
Oprisanu SofiaPregatitoare SbSMPurdila Catalina Ilisescu Delia

Inapoi la centrele de concurs