Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Osica de Sus
Scoala:Liceul Teoretic
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Nicolae Rares CatalinII a83Ileana Dumitrescu
Draghici AlexiaII a78Madalina Popa
Epure EmanueaII a78Madalina Popa
Ostropel IrinaII a78Madalina Popa
Manicea Alexandra GabrielaII a77Ileana Dumitrescu
Ciotor AnelisII a75Ileana Dumitrescu
Fugaru BiancaII aParticipantMariana Preda
Manicea Andrei II aParticipantMariana Preda
Delcea MarioII aParticipantMariana Preda
Nitu IonelaII aParticipantMariana Preda
Fugaru Gabriela Roberta III a85Ionela Tudor
Soarece Elena RuxandraIII a85Ionela Tudor
Vlad IonIII a85Ionela Tudor
Negrila AndreiIII a80Janeta Mihalache
Stanca Lucian Ionut III a80Ionela Tudor
Vatafu PETRUTIII a80Ionela Tudor
Zamfira Petruta AlexandraIII a80Ionela Tudor
Nechifor Mara AnielaIII a75Janeta Mihalache
Tanase Marian EddyIII a75Ionela Tudor
Sulger Mariius NicolaeIII a68Ionela Tudor
Ciochina Alexandra NereeaIII a60Ileana Dumitrescu
Gugu AnaIII a60Janeta Mihalache
Andrei Lavinia IleanaIII aParticipantIleana Dumitrescu
Vaduva CristoIII aParticipantJaneta Mihalache
Dobre MonicaIII aParticipantJaneta Mihalache
Florin NegrilaIII aParticipantJaneta Mihalache
Diboc Nicoleta RamonaIII aParticipantJaneta Mihalache
Dobritoiu MariusIII aParticipantJaneta Mihalache
Negrila Emanuel III aParticipantJaneta Mihalache
Preda Flavius IonutIV a81Mariana Fulga
Barbu MariaIV a66Alina Epure
Bumbea Catalina IV a66Alina Epure
Epure AlexiaIV a61Mariana Fulga
Raicea LaurentiuIV a61Mariana Fulga
Cantar AndreeaIV a60Alina Epure
Andrei MincaIV aParticipantAlina Epure
Filip RobertIV aParticipantMariana Fulga
Alesandru CatalinPregatitoare a100Alina Dragomir
Bostina AndreiPregatitoare a100Aina Dragomir
Dobritoiu VanesaPregatitoare a100Alina Dragomir
Toma DenisaPregatitoare a100Alina Dragomir
Sulger Elena DenisaPregatitoare a97Iancu Ioana
Sulger MadalinPregatitoare a97Iancu Ioana
Trusca Carmen Pregatitoare a97Iancu Ioana
Dicu AdrianaPregatitoare a91Aina Dragomir
Torcea MirunaPregatitoare a89Iancu Ioana
Moogs Alexandru Pregatitoare a88Iancu Ioana
jugaru Luca AlexandruPregatitoare a85Iancu Ioana
Maruntelu AlexandruPregatitoare a80Iancu Ioana
Mihalache DariusPregatitoare a80Alina Dragomir
Odagiu DianaPregatitoare a79Iancu Ioana
Serban Maria LuizaPregatitoare a78Daniela Tirtopan
Stanca DenisaPregatitoare a77Iancu Ioana
Fugaru EduardPregatitoare a73Daniela Tirtopan
Sulger AlinaPregatitoare a73Daniela Tirtopan
Dobrica Valentin Pregatitoare a70Alina Dragomir
Popescu AlexandruPregatitoare a70Alina Dragomir
Geambasu DariusPregatitoare a68Iancu Ioana
Maruntelu SergiuPregatitoare a68Mariana Prdea
Gherghe DavidPregatitoare a64Aina Dragomir
Ciochina RazvanPregatitoare a63Daniela Tirtopan
Delcea RalucaPregatitoare a62Daniela Tirtopan
Gubendreanu ArinaPregatitoare aParticipantDaniela Tirtopan
Neagoie AlexiaPregatitoare aParticipantDaniela Tirtopan
Gunbendreanu CatalinPregatitoare aParticipantIancu Ioana
Spataru BiancaPregatitoare aParticipantDaniela Tirtopan

Inapoi la centrele de concurs