Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ciocanescu DariaI A100Dicu Emanuela Stoica Florina
Sisu Alexia MariaI A97Dicu Emanuela Stoica Florina
Vlad Sara CristianaI A97Dicu Emanuela Stoica Florina
Dumitrescu Rares AndreiI A92Dicu Emanuela Stoica Florina
Avram Denisa MariaI A85Dicu Emanuela Stoica Florina
Dinica Maria AlexiaI A85Dicu Emanuela Stoica Florina
Dobrea Nicoleta GabrielaI A85Dicu Emanuela Stoica Florina
Tanase Mogardau MirunaI A85Dicu Emanuela Stoica Florina
Voicu Eduard StefanI A85Dicu Emanuela Stoica Florina
Miu Anelisse MiriamI A82Dicu Emanuela Stoica Florina
Grigore Vladut CristianI A75Dicu Emanuela Stoica Florina
Chirita Dragos MihaiI A72Dicu Emanuela Stoica Florina
Nita Ionut MadalinI A72Dicu Emanuela Stoica Florina
Petra David AndreiI A72Dicu Emanuela Stoica Florina
Dinu Constantin Daniel VictorIII A100Tiroiu Otilia
Raduta Andrei III A98Tiroiu Otilia
Nistorescu StefanIII A96Tiroiu Otilia
Postelnicescu Darius IoanIII A85Tiroiu Otilia
Pasavel StefanIII A79Tiroiu Otilia
Chapet Ilinca Sarah MariaIII A60Tiroiu Otilia
Cirjan AndreeaIII A60Tiroiu Otilia
Gheorghe-Paraschiva Mihnea GabrielIII A60Tiroiu Otilia
Oprea FlorinIII A60Tiroiu Otilia
Ardeleanu ElenaIV A100Denisie Badeata Dumitru Violeta
Radu ArianaIV A100Denisie Badeata Dumitru Violeta
Sapunaru DavidIV A100Denisie Badeata Dumitru Violeta
Voicu BeatriceIV A100Denisie Badeata Dumitru Violeta
Anton ElenaIV A94Denisie Badeata Dumitru Violeta
Lazarescu RalucaIV A94Denisie Badeata Dumitru Violeta
Carstoiu SebastianIV A93Denisie Badeata Dumitru Violeta
Georgescu MihaiIV A88Denisie Badeata Dumitru Violeta
Anton CosminIV A86Denisie Badeata Dumitru Violeta
Alexandru CatalinaIV A85Denisie Badeata Dumitru Violeta
Cimpeanu AneliseIV A85Denisie Badeata Dumitru Violeta
Radu SebastianIV A85Denisie Badeata Dumitru Violeta
Anghelescu RazvanIV A71Denisie Badeata Dumitru Violeta
Stan Andreea IV A61Denisie Badeata Dumitru Violeta
Antonescu IuliaIV A60Denisie Badeata Dumitru Violeta
Ilie CrinaIV A60Denisie Badeata Dumitru Violeta
Raicu AndreeaIV A60Denisie Badeata Dumitru Violeta
Stoica Tiberiu IulianIV B85Badescu Monica Tudor Cristina
Alexandru Gabriel Darius Pregatitoare A100Ioana Coltoi Laura Toitan
Ion IrisPregatitoare A100Ioana Coltoi Laura Toitan
Sisu Matei Pregatitoare A100Ioana Coltoi Laura Toitan
Radu Maria Pregatitoare A96Ioana Coltoi Laura Toitan
Matusa NicolePregatitoare A94Ioana Coltoi Laura Toitan
Ciuca Igeac DariaPregatitoare A93Ioana Coltoi Laura Toitan
Ghemu MariaPregatitoare A88Ioana Coltoi Laura Toitan
Croitoru Marius AndreiPregatitoare A85Ioana Coltoi Laura Toitan
Cristescu Darius AndreiPregatitoare A78Ioana Coltoi Laura Toitan
David Lucian Pregatitoare A78Ioana Coltoi Laura Toitan
Pasol Ianis Pregatitoare A73Ioana Coltoi Laura Toitan
Voia IanisPregatitoare A69Ioana Coltoi Laura Toitan
Soufan MaryamPregatitoare A68Ioana Coltoi Laura Toitan
Marin Ianis Pregatitoare A60Ioana Coltoi Laura Toitan

Inapoi la centrele de concurs