Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ardeleanu ElenaIII AEDenisie Badeata Madalina Mustareata
Cirstoiu SebastianIII AEDenisie Badeata Madalina Mustareata
Chirita Dragos MihaiPregatitoare AEDicu Emanuela Stoica Florina
Ciocanescu DariaPregatitoare AEDicu Emanuela Stoica Florina
Dinica Maria AlexiaPregatitoare AEDicu Emanuela Stoica Florina
Miu Anelisse MiriamPregatitoare AEDicu Emanuela Stoica Florina
Nita Ionut MadalinPregatitoare AEDicu Emanuela Stoica Florina
Sisu Alexia MariaPregatitoare AEDicu Emanuela Stoica Florina
Voicu Eduard StefanPregatitoare AEDicu Emanuela Stoica Florina
Stan Andreea III AIDenisie Badeata Madalina Mustareata
Aldescu MariaI AIINedea Andreea Butoiu Laura
Batagui ArianaI AIINedea Andreea Butoiu Laura
Marinescu TeodoraI AIINedea Andreea Butoiu Laura
Nicolae DavidI AIINedea Andreea Butoiu Laura
Rusanu StefanI AIINedea Andreea Butoiu Laura
Stoica RaresI AIINedea Andreea Butoiu Laura
Bucuroiu StefanPregatitoare AIIDicu Emanuela Stoica Florina
Chapet Ilinca Sarah MariaII AIITiroiu Otilia
Dinu Constantin Daniel VictorII AIITiroiu Otilia
Pasavel StefanII AIITiroiu Otilia
Raduta Andrei II AIITiroiu Otilia
Avram Delia MariaPregatitoare AIIDicu Emanuela Stoica Florina
Dobrea Nicoleta GabrielaPregatitoare AIIDicu Emanuela Stoica Florina
Moisa Vlad AndreiPregatitoare AIIDicu Emanuela Stoica Florina
Petra David AndreiPregatitoare AIIDicu Emanuela Stoica Florina
Vlad Sara CristianaPregatitoare AIIDicu Emanuela Stoica Florina
Fratica AndreiIII AIIIDenisie Badeata Madalina Mustareata
Lazarescu RalucaIII AIIIDenisie Badeata Madalina Mustareata
Voicu BeatriceIII AIIIDenisie Badeata Madalina Mustareata
Pasol AdelinaI AIIINedea Andreea Butoiu Laura
Calin Daria MariaPregatitoare AIIIDicu Emanuela Stoica Florina
Pirneci Mihai RaresPregatitoare AIIIDicu Emanuela Stoica Florina
Vasile Delia MariaPregatitoare AIIIDicu Emanuela Stoica Florina
Popescu AlexandraIII AIIIDenisie Badeata Madalina Mustareata
Postelnicescu Darius IoanII AMTiroiu Otilia
Cristina Miruna StefaniaPregatitoare AMDicu Emanuela Stoica Florina
Grigore Vladut CristianPregatitoare AMDicu Emanuela Stoica Florina
Tanase Mogardau MirunaPregatitoare AMDicu Emanuela Stoica Florina

Inapoi la centrele de concurs