Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Caras-Severin
Localitate:Resita
Scoala:Colegiul National Mircea Eliade
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BALINT RIANNAI B100BRIBETE CORNELIA MIRELA
BIRTA-BAINDORFER ALEXANDRUI B100BRIBETE CORNELIA MIRELA
BRABETE DAVID LUKASI B100BRIBETE CORNELIA MIRELA
CHESCU ANDREII B100BRIBETE CORNELIA MIRELA
PLOSCARU ADELINA ELENAI B100BRIBETE CORNELIA MIRELA
POPISTAS COSMIN MARIOI B100BRIBETE CORNELIA MIRELA
UNGUREANU ISSABEL MARIAI B100BRIBETE CORNELIA MIRELA
VARGA NATALIA MARIAI B100BRIBETE CORNELIA MIRELA
MUNTEAN EUGEN BOGDANI B97BRIBETE CORNELIA MIRELA
ROSIAN DARIUS IONUT NICOLASI B95BRIBETE CORNELIA MIRELA
COSTA ANDREI MARIUSI B92BRIBETE CORNELIA MIRELA
MURARIU ROBERT PATRIKI B90BRIBETE CORNELIA MIRELA
MUTU MARIA ANDREEAI B90BRIBETE CORNELIA MIRELA
CRISMARIU ANDREEA FLORENTINAI B85BRIBETE CORNELIA MIRELA
MALAESCU ALESSIA MALVINAI B80BRIBETE CORNELIA MIRELA
MICSA PIRVULESCU ANDREEA NICOLETAI B63BRIBETE CORNELIA MIRELA
RADEANU LAVINIA MARIAI BParticipantBRIBETE CORNELIA MIRELA
FARA GIULIAI C100MIHAILESCU BEATRICE
KOLOZSVARI ADELINAI C100MIHAILESCU BEATRICE
NIARBA ANDREASI C100MIHAILESCU BEATRICE
ROMAN EDUARDI C100BRASOVEANU CAMELIA
RUSU ADELINAI C100BRASOVEANU CAMELIA
UNGUREANU DARIAI C100BRASOVEANU CAMELIA
FARA ROBERTI C95BRASOVEANU CAMELIA
GHEJU LARISAI C95MIHAILESCU BEATRICE
RADUCAN EDUARDI C95BRASOVEANU CAMELIA
MADREA ADELINI C67MIHAILESCU BEATRICE
NEGRU FLAVIUSI C67MIHAILESCU BEATRICE
JIANU ALEXANDRUI C65BRASOVEANU CAMELIA
BANESCU ALEXIA ELENA III C100LORINCZ DANIELA
BOLDEA IASMINA BIANCA III C100LORINCZ DANIELA
MARIAN DAVID III C99LORINCZ DANIELA
GAGEA ALEXANDRU JANIS III C97LORINCZ DANIELA
STANGU DRAGOS IONUT III C97LORINCZ DANIELA
BECHERU ANGELO FLORIAN III C95LORINCZ DANIELA
BRUSTURE SERGIU ANTONIO III C85LORINCZ DANIELA
PERHALD SORIN GELU III C85LORINCZ DANIELA
PINTILII RALUCA III C85LORINCZ DANIELA
NICA ADELINA GABRIELA III C82LORINCZ DANIELA
DUMITRASCU ELENA CRISTINA III C75LORINCZ DANIELA
KREPELA THEODORA ECATERINA III C75LORINCZ DANIELA
HOHN SERGIU RADU III C60LORINCZ DANIELA
PROGONATI MARIO III C60LORINCZ DANIELA
SINCU RARESIV C92SURULESCU FLOAREA
IORDACHE PAULIV C77SURULESCU FLOAREA
BAGIU MATEIIV C67SURULESCU FLOAREA
ANDREI PATRICIAIV CParticipantSURULESCU FLOAREA
Moise Alexandru CiprianIV D100Mihaela Narcisa Zgardea
Stancu Mario SasaIV D100Mihaela Narcisa Zgardea
Szabo Otilia GizellaIV D100Mihaela Narcisa Zgardea
Buzura Greta-KarlaIV D90Mihaela Narcisa Zgardea
Carja Melisa AndreeaIV D88Mihaela Narcisa Zgardea
Otu Bogdan DumitruIV D88Mihaela Narcisa Zgardea
Radu AlessiaIV D88Mihaela Narcisa Zgardea
Bulzan-Crisan AndreeaIV D85Mihaela Narcisa Zgardea
Ghiorma Elena PatriciaIV D84Mihaela Narcisa Zgardea
Bibolaru Gabriela CristinaIV D79Mihaela Narcisa Zgardea
Techerean Brian SamuelIV D73Mihaela Narcisa Zgardea
Munteanu Andrei LeonardIV D71Mihaela Narcisa Zgardea
Rusinaru VladIV D71Mihaela Narcisa Zgardea
Todor Valentin GabrielIV D69Mihaela Narcisa Zgardea
Popescu CameliaIV DParticipantMihaela Narcisa Zgardea
Dragila- Aga Ana MariaIV DParticipantMihaela Narcisa Zgardea
Andrei EmmaPregatitoare C100Voicu Cristina
Chilnicean AndreeaPregatitoare C100Sendroni Laura
Sendroni Irina AnastasiaPregatitoare C100Voicu Cristina
Vladu AndreeaPregatitoare C100Sendroni Laura
Blascu SaraPregatitoare C95Voicu Cristina
Tutunea GratianPregatitoare C95Sendroni Laura

Inapoi la centrele de concurs