Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Dante Alighieri
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
STOICA MIHAIII A100RUSU CRISTINA
CHITAS RAYNHARDII A95RUSU CRISTINA
COSTEA MATEIII A95RUSU CRISTINA
FARINI NICOLASII A95RUSU CRISTINA
GAVRUS ILINCAII A95RUSU CRISTINA
GHEORGHIU ANDREIII A95RUSU CRISTINA
IVAN RARESII A95RUSU CRISTINA
MIRESCU VICTORII A95RUSU CRISTINA
NUTU EDUARDII A95RUSU CRISTINA
COCA CLAUDIAII A90RUSU CRISTINA
BRAUN MATTYAII A85RUSU CRISTINA
BUZEA VACARU SONIAII A85RUSU CRISTINA
GHERGHESCU SARAII A85RUSU CRISTINA
LUCA TUDORII A85RUSU CRISTINA
NEDELCU DAMICIUC ANDREIII A85RUSU CRISTINA
AGRICI ALESSIAII A80RUSU CRISTINA
BORANGIC SEBASTIANII A80RUSU CRISTINA
BUMBU MATEIII A80RUSU CRISTINA
DUMITRESCU ANDREIII A80RUSU CRISTINA
FLOAREA BIANCAII A80RUSU CRISTINA
FLOREA RARESII A80RUSU CRISTINA
STANCULESCU DARIAII A80RUSU CRISTINA
ZAHARIA ALEXANDRAII A80RUSU CRISTINA
CONSTANTINESCU ANDREIII A75RUSU CRISTINA
TURBAS ANDREIII A75RUSU CRISTINA
LEONE FRANCESCOII A70RUSU CRISTINA
DI MARIO KAVINII A60RUSU CRISTINA
NECULA DENISII A60RUSU CRISTINA
GOSTIN GABRIELAII AParticipantRUSU CRISTINA
HRISTACHE FRANCESCAII AParticipantRUSU CRISTINA
IOANA ALEXANDRUII AParticipantRUSU CRISTINA
Dinca Ana MariaII C100Serban Raluca Andreea
Ivascu IustinII C100Serban Raluca Andreea
Manguci Luca GeorgeII C100Serban Raluca Andreea
Papa Adrian TeodorII C100Serban Raluca Andreea
Lospa TamaraII C95Serban Raluca Andreea
Popa Cosmin II C83Serban Raluca Andreea
Prisacariu BeatriceIII A98Curea Cristina
Punga FeliciaIII A90Curea Cristina
Carlan SilviaIII A85Curea Cristina
Macovei MaraIII A85Curea Cristina
Olteanu AndreiIII A78Curea Cristina
Dumitrascu AndreiIII A69Curea Cristina
Marangoci DariusIII A67Curea Cristina
Branisteanu LaviniaIII A66Curea Cristina
Garconita VladIII A66Curea Cristina
Soldea AlinaIII A61Curea Cristina
Badea StefanIII A60Curea Cristina
Grigore AnaIII A60Curea Cristina
RISTACHE DAMIANIV A98COJANU VERONICA-ELENA
CRISTESCU MARIAIV A95COJANU VERONICA-ELENA
GHEORGHIEF IOANAIV A87COJANU VERONICA-ELENA
SURDEANU CRISTINAIV A85COJANU VERONICA-ELENA

Inapoi la centrele de concurs