Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Dante Alighieri
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Buzea Vacaru SoniaIII AESimionescu Anca
Gheorghiu AndreiIII AESimionescu Anca
Leone FrancescoIII AESimionescu Anca
Nutu EduardIII AESimionescu Anca
Stoica M ihaiIII AESimionescu Anca
GHENCIU ALEXANDRUIII BE RUIU CLAUDIA
MIRESCU VICTORIII BE RUIU CLAUDIA
TANASE VLAD III BE RUIU CLAUDIA
Catalin RaduIII CESerban Raluca
Costea Matei GabrielIII DEPrioteasa Gabriela
Antoniciuc VictorPregatitoare EECurea Cristina
Gruia MihaiPregatitoare EECurea Cristina
Huci RoxanaPregatitoare EECurea Cristina
Iosifescu NataliaPregatitoare EECurea Cristina
Lucian SaraPregatitoare EECurea Cristina
Mizdran AlexandraPregatitoare EECurea Cristina
Radu MariaPregatitoare EECurea Cristina
Raducanu SabrinaPregatitoare EECurea Cristina
Seremet AlexandruPregatitoare EECurea Cristina
LUPU LUCAIII BI RUIU CLAUDIA
NEDELCU MARIAIII BI RUIU CLAUDIA
VERINICA INDIRAIII BI RUIU CLAUDIA
Dumitru AnaPregatitoare EIICurea Cristina
Grumeza AnastasiaPregatitoare EIICurea Cristina
FARINI NICOLASIII BII RUIU CLAUDIA
RADULESCU KARINAIII BII RUIU CLAUDIA
Lospa TamaraIII CIISerban Raluca
Cristianciuc Ilinca EvaIII DIIPrioteasa Gabriela
Serban Mihnea CristianIII DIIPrioteasa Gabriela
Coman IrinaPregatitoare EIICurea Cristina
Mihai AlexandraPregatitoare EIICurea Cristina
Tataru KarinaPregatitoare EIIICurea Cristina
Vatajelu AlexandruPregatitoare EIIICurea Cristina
Mirea Emanuel StefanIV BIIICojocaru Elena Magdalena
Macovei Mara IoanaIV DIIIBuruz Georgeta
Calianu AlexandraPregatitoare EIIICurea Cristina
GRIGORE VANESSAIII BIII RUIU CLAUDIA
Braun MattiaIII AMSimionescu Anca
Ivascu Iustin MihaiIII CMSerban Raluca
Andreescu Ema MariaIII DMPrioteasa Gabriela
Dumitrescu AndreiIII DMPrioteasa Gabriela
Ticu Vlad CristianIII DMPrioteasa Gabriela
Lixandru Sara AndreeaIV BMCojocaru Elena Magdalena
Nedelici BristenaPregatitoare EMCurea Cristina

Inapoi la centrele de concurs