Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ANGHEL CLARAII DERUSCU FLORINA
DIACONU DARIAII DERUSCU FLORINA
MUNTEANU ADRIANII DERUSCU FLORINA
Bobicu MihaiIII SBS-BEBaciu Rodica
Cismaru StefaniaIII SBS-BEBaciu Rodica
Duca alexandruIII SBS-BEBaciu Rodica
Lila StefaniaIII SBS-BEBaciu Rodica
BALAN TUDORPregatitoare AEDANCIULESCU DENISA-SULGER VIOLETA
DOGARU FLAVIAPregatitoare AEDANCIULESCU DENISA-SULGER VIOLETA
IONESCU EVELINPregatitoare AEDANCIULESCU DENISA-SULGER VIOLETA
MARINICA ANDREEASPregatitoare AEDANCIULESCU DENISA-SULGER VIOLETA
MILITARU ALESIAPregatitoare AEDANCIULESCU DENISA-SULGER VIOLETA
STANICA EDUARDPregatitoare AEDANCIULESCU DENISA-SULGER VIOLETA
VARTEJARU CRISTIAN Pregatitoare AEDANCIULESCU DENISA-SULGER VIOLETA
VLASCEANU EVAPregatitoare AEDANCIULESCU DENISA-SULGER VIOLETA
Camen GabrielPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Geamanu MinodoraPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Grosu VladPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Ion AndradaPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Pletea SaraPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Rada DariaPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Suciu RebecaPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Sulger LucaPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Tudor EduardPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Ungureanu AndreiPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
Varzaru IanisPregatitoare BESerban Nicoleta Veronica
HANGANU ALEXANDRUII DIRUSCU FLORINA
SFARLOAGA DARIAPregatitoare AIDANCIULESCU DENISA-SULGER VIOLETA
Georgescu IrisPregatitoare BISerban Nicoleta Veronica
Miroiu IustinianPregatitoare BISerban Nicoleta Veronica
PANTUCU MARIAPregatitoare AIIDANCIULESCU DENISA-SULGER VIOLETA
Mititica MarkPregatitoare BIISerban Nicoleta Veronica
Tolos NicolePregatitoare BIISerban Nicoleta Veronica
VILCICA VALENTINII DIIRUSCU FLORINA
Florea RebecaIII SBS-BIIBaciu Rodica
Ogea EmiliaIII SBS-BIIBaciu Rodica
LAZARESCU VIVIAN Pregatitoare IIDANCIULESCU DENISA-SULGER VIOLETA
LAZARESCU VIVIAN Pregatitoare AIIDANCIULESCU DENISA-SULGER VIOLETA
OLTEANU ANDREIPregatitoare AIIDANCIULESCU DENISA-SULGER VIOLETA
TANASE REBECAPregatitoare AIIIDANCIULESCU DENISA-SULGER VIOLETA
TUDOR PATRICKPregatitoare AIIIDANCIULESCU DENISA-SULGER VIOLETA
PETRESCU CELIA MARIAII DIIIRUSCU FLORINA
Belea Luca NicolaePregatitoare BIIISerban Nicoleta Veronica
Guse MarioPregatitoare BIIISerban Nicoleta Veronica
CRACIUN MIHAIIII CIIIMATACHE MARIANA
DINA ANDREI Pregatitoare AIIIDANCIULESCU DENISA-SULGER VIOLETA
MORUSI EVA MARIAIII CMMATACHE MARIANA
VIZONIE GABRIEL CATALINIII CMMATACHE MARIANA
Teodorescu TeodoraIII SBS-BMBaciu Rodica
Visan MaiaIII SBS-BMBaciu Rodica
LAZAR ANDREI Pregatitoare AMDANCIULESCU DENISA-SULGER VIOLETA
Cenuse RobertaPregatitoare BMSerban Nicoleta Veronica
Popa RobertPregatitoare BMSerban Nicoleta Veronica
Stan AlesiaPregatitoare BMSerban Nicoleta Veronica
Tudorache Darius Pregatitoare BMSerban Nicoleta Veronica
Vasile SarahPregatitoare BMSerban Nicoleta Veronica

Inapoi la centrele de concurs