Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Gura Humorului
Scoala:Sc Gimnaziala Petru Comarnescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Alexoaie Nicoleta ElenaI A100Mihailescu Loredana Angela
Cutuhan Alexia TeodoraI A100Mihailescu Loredana Angela
Mihailescu Ecaterina IoanaI A100Mihailescu Loredana Angela
Onisei OctavianI A100Mihailescu Loredana Angela
Petenghea Laura IoanaI A100Mihailescu Loredana Angela
Creanga Matei ConstantinI A98Mihailescu Loredana Angela
Deleanu Delia IoanaI A98Mihailescu Loredana Angela
Ghiata Ioana MariaI A98Mihailescu Loredana Angela
Persic Paula MarianaI A98Mihailescu Loredana Angela
Ragusitu SofiaI A98Mihailescu Loredana Angela
Carpiuc AlexandruI A97Mihailescu Loredana Angela
Tcaciuc Denisa Ana MariaI A97Mihailescu Loredana Angela
Floristean Cristina MariaI A95Mihailescu Loredana Angela
Gherghel MariaI A95Mihailescu Loredana Angela
Ietcu AnamariaI A95Mihailescu Loredana Angela
Ivanovici Cristian DanielI A95Mihailescu Loredana Angela
Iliesi MateiI A92Mihailescu Loredana Angela
Savu Maria CameliaI A92Mihailescu Loredana Angela
Busuioc Alexandra IoanaI A90Mihailescu Loredana Angela
Toma Ionut PetrisorI A88Mihailescu Loredana Angela
Duceac Yanis GabrielI A86Mihailescu Loredana Angela
Dusa Miruna RuxandraI A85Mihailescu Loredana Angela
Ostaciuc AnastasiaI A85Mihailescu Loredana Angela
Flamandu MarcuI A80Mihailescu Loredana Angela
Oanea Darian IoanI A80Mihailescu Loredana Angela
Croitoru Andreea MirunaI A75Mihailescu Loredana Angela
Dartu Ioan IustinI A75Mihailescu Loredana Angela
Turcu CosminI B94Dobrea Cecilia
Pantiru FlorentinaI B86Dobrea Cecilia
Bacau BeatriceI B84Dobrea Cecilia
Popovici DavidI B84Dobrea Cecilia
Ghenghea VladI B80Dobrea Cecilia
Ababei StefanII A100Bartos Eleonora
Buburuzan MaraII A100Bartos Eleonora
Cepeliuc EduardII A100Bartos Eleonora
Cimpoies MelaniaII A100Bartos Eleonora
Cucuteanu TeodoraII A100Bartos Eleonora
Macovei DanielaII A100Bartos Eleonora
Morosan AuraII A100Bartos Eleonora
Pascari IanisII A100Bartos Eleonora
Tamba CorneliaII A100Bartos Eleonora
Turcan SabinaII A100Bartos Eleonora
Asofiei AndreeaII A95Bartos Eleonora
Macovei LauraII A95Bartos Eleonora
Scognamiglio NunziaII A95Bartos Eleonora
Balan CristianII A90Bartos Eleonora
Buburuzan StefanII A90Bartos Eleonora
Calin VladII A90Bartos Eleonora
Duceac DianaII A90Bartos Eleonora
Macarencu AndreeaII A80Bartos Eleonora
Masoero RyanII A80Bartos Eleonora
Rotundu AndreeaII A80Bartos Eleonora
Cojocari AlexII A75Bartos Eleonora
Moscu FlorentinaII A75Bartos Eleonora
Aslam Florina DenisaII B100Enia Dorina
Ciobanu Petruta ElisabetaII B100Enia Dorina
Vijiila Larisa MihaelaII B100Enia Dorina
Zmau Iulian ConstantinII B100Enia Dorina
Chiciuc CristianII B98Enia Dorina
Hutanu AllessandroII B98Enia Dorina
Busuioc Ioan FabianIII A100Manoliu Rodica
Rusu Delia GabrielaIII A100Manoliu Rodica
Hojbota Claudiu- MihaiIII A98Manoliu Rodica
Vultur Bianca StefaniaIII A98Manoliu Rodica
Savitchi StefanIII A95Manoliu Rodica
Stan Lavinia ElenaIII A95Manoliu Rodica
Lucanu Ecaterina-MariaIII A90Manoliu Rodica
Morosan Toader C-tinIII A90Manoliu Rodica
Bodnar Ionut III A85Manoliu Rodica
Hojbota Dana-GeorgianaIII A85Manoliu Rodica
Popovici NicoletaIII A84Manoliu Rodica
Chitac VictoriaIII A82Manoliu Rodica
Boicu Serban-NarcisIII A80Manoliu Rodica
Ivanovici Alexandru III A70Manoliu Rodica
Chitac AuroraIV A97Vrabie Elena
Tanasa BiancaIV A95Vrabie Elena
Scelsa NicoIV B100Floare Maria
Iancu MariaIV B98Floare Maria
Marzan MarianaIV B96Floare Maria
Cretu LarisaIV B95Floare Maria
Moraru BrandusaIV B92Floare Maria
Boicu PaulinaIV B90Floare Maria
Cojocariu IngridPregatitoare A100Pintilie Eva Petronela
Cojocaru MariusPregatitoare A100Pintilie Eva Petronela
Constantinescu MateiPregatitoare A100Pintilie Eva Petronela
Hojbota AndreeaPregatitoare A100Pintilie Eva Petronela
Hojbota DariaPregatitoare A100Pintilie Eva Petronela
Iurasec RafaelPregatitoare A100Pintilie Eva Petronela
Popciuc DariaPregatitoare A100Pintilie Eva Petronela
Stroe DenisaPregatitoare A100Pintilie Eva Petronela
Tofan DavidPregatitoare A100Pintilie Eva Petronela
Turcu StefanPregatitoare A100Pintilie Eva Petronela
Cucerea DianaPregatitoare A95Pintilie Eva Petronela
Nutu SebiPregatitoare A95Pintilie Eva Petronela
Popitan RaresPregatitoare A95Pintilie Eva Petronela
Ucrainet ViorelPregatitoare A95Pintilie Eva Petronela
Aionoaie RobertPregatitoare A90Pintilie Eva Petronela
Macovei GabiPregatitoare A90Pintilie Eva Petronela
Popovici DariaPregatitoare A90Pintilie Eva Petronela
Sihlanic LucaPregatitoare A90Pintilie Eva Petronela
Marin LarisaPregatitoare A85Pintilie Eva Petronela
Rotaru MartinaPregatitoare A85Pintilie Eva Petronela
Smeu MariaPregatitoare A85Pintilie Eva Petronela
Bucevschi LucaPregatitoare B100Teodorescu Raluca Maria
Grigoras MarinaPregatitoare B100Teodorescu Raluca Maria
Macovei DenisPregatitoare B100Teodorescu Raluca Maria
Pascari DavidPregatitoare B100Teodorescu Raluca Maria
Ragusitu MaraPregatitoare B100Teodorescu Raluca Maria
Rusu Ioana AntoniaPregatitoare B100Teodorescu Raluca Maria
Netea Alesia StefaniaPregatitoare B93Teodorescu Raluca Maria
Pata GeorgianaPregatitoare B90Teodorescu Raluca Maria
Mintar FabianPregatitoare B86Teodorescu Raluca Maria
Onoiu Denisa AnamariaPregatitoare B85Teodorescu Raluca Maria
Pop Balan Alesia MariaPregatitoare B85Teodorescu Raluca Maria
Vacariuc Andrea -MariaPregatitoare B78Teodorescu Raluca Maria
Hopulele Alexia GabrielaPregatitoare B76Teodorescu Raluca Maria
Buburuzan GabrielPregatitoare B74Teodorescu Raluca Maria
Boicu Gavril FlorinPregatitoare B72Teodorescu Raluca Maria
Velehorschi Alexandru- IoanPregatitoare B72Teodorescu Raluca Maria
Antonesi StelianPregatitoare B70Teodorescu Raluca Maria
Mihaiescu IrinaPregatitoare B70Teodorescu Raluca Maria
Pata GheorghePregatitoare B65Teodorescu Raluca Maria
Marcus Loredana -CristinaPregatitoare B64Teodorescu Raluca Maria
Poenaru Ana MariaPregatitoare B62Teodorescu Raluca Maria
Tabrean PetrisorPregatitoare BParticipantTeodorescu Raluca Maria
Tatarau Ovidiu PavelPregatitoare BParticipantTeodorescu Raluca Maria
Sandru StefanPregatitoare BParticipantTeodorescu Raluca Maria
Simiganovschi DarianPregatitoare BParticipantTeodorescu Raluca Maria
Orhean AlexandruPregatitoare BParticipantTeodorescu Raluca Maria

Inapoi la centrele de concurs