Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Scorteni
Scoala:Scoala cu clasele I-VIII Scorteni
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CIPCA MIRUNA MARIAI AEMAGIRESCU VIOARICA
PALCAU ALESIA MIRUNAI AEMAGIRESCU VIOARICA
VATAJELEA ADELINA IOANAI AEMAGIRESCU VIOARICA
VROTEA IZABELA GABRIELAI AEMAGIRESCU VIOARICA
ZORILA RAUL CONSTANTINI AEMAGIRESCU VIOARICA
ARON DELIA MARIAII AEDIACONU DANUT CRISTIN
AVRAM DARIUS CONSTANTIN ANDREIII AEDIACONU DANUT CRISTIN
CEASAR DARIUS PAULII AEDIACONU DANUT CRISTIN
NEDELCU DELIA GABRIELAII AEDIACONU DANUT CRISTIN
TATARU DELIA GEORGIANAII AEDIACONU DANUT CRISTIN
AVRAM DELIA MARIAIII AESTANCIU MARIA
BOTEZATU MARIA ANDRAIII AESTANCIU MARIA
VASILIU DENIS ADRIANIII AESTANCIU MARIA
VROTE DELIA IOANAIII AESTANCIU MARIA
ARON ANDREI ALINIV AEHIRLE ELENA
FRANT ROBERTA ANTONIAIV AEHIRLE ELENA
POTOROACA MEDEEA MARIAIV AEHIRLE ELENA
ANTOCHI LAVINIA ANDREEAPregatitoare AEOndu Oana Danusia
NICHITA GEORGIANAPregatitoare AEOndu Oana Danusia
SANDULACHE DENISA ANA- MARIAPregatitoare AEOndu Oana Danusia
TRANDAFIR ALESSIA ELENAPregatitoare AEOndu Oana Danusia
LUPU STEFANIA IOANAI AIIMAGIRESCU VIOARICA
TUDOR COSMIN STEFANI AIIMAGIRESCU VIOARICA
ISTVAN ANDREI MARIANII AIIDIACONU DANUT CRISTIN
ZAHARIA RARES MIHAIII AIIDIACONU DANUT CRISTIN
LUNGU NICOLA ALEXANDRUIII AIISTANCIU MARIA
CERNAT MIREL CONSTANTINIV AIIHIRLE ELENA
PALCAU DARIA RALUCA IV AIIHIRLE ELENA
VIRVARICI ALINA- MARIAPregatitoare AIIOndu Oana Danusia
LAZAR ALEJANDRA MARIAI AMMAGIRESCU VIOARICA
ANDRIOAIE DARIUS IOANII AMDIACONU DANUT CRISTIN
CADAR ANDREA STEFANIAII AMDIACONU DANUT CRISTIN
ISTVAN GEORGE ALEXANDRUII AMDIACONU DANUT CRISTIN
PRIHOANCA ADELINA IOANAII AMDIACONU DANUT CRISTIN
BIBIRE ADINA ELENAIII AMSTANCIU MARIA
SOVA OVIDIUIII AMSTANCIU MARIA
PAUN FLORENTINA MARIAPregatitoare AMOndu Oana Danusia

Inapoi la centrele de concurs