Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Nicolae Iorga
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BARBULESCU MATEI LEOI AETOADER VICTORIA
CROITORU ALEXANDRUI AETOADER VICTORIA
HRISTESCU MARIA SARAI AETOADER VICTORIA
LAZARESCU ALEXANDRUI AETOADER VICTORIA
NICULAE MARIA TEODORAI AETOADER VICTORIA
NICULESCU ANA SOFIAI AETOADER VICTORIA
NITULESCU DARIA IOANAI AETOADER VICTORIA
POP CALIN GABRIELI AETOADER VICTORIA
DUMITRACHE DARIA RAISAPregatitoare AEELENA SIMANDI
JUNCU TUDORPregatitoare AEELENA SIMANDI
BUNEA DARIUSPregatitoare BELeaota Ana-Daniela
DOBRESCU ALEXANDRUPregatitoare BELeaota Ana-Daniela
GUTIU MARA ADELINDAPregatitoare BELeaota Ana-Daniela
SLAVESCU ANA-MARIAPregatitoare BELeaota Ana-Daniela
STOICESCU ANDREIPregatitoare BELeaota Ana-Daniela
BIRSA MATEIPregatitoare CEMARGUTOIU CRISTINA
ILIESCU DIANAPregatitoare CEMARGUTOIU CRISTINA
MITOIU ELIZAPregatitoare CEMARGUTOIU CRISTINA
NEACSU MIHAIPregatitoare CEMARGUTOIU CRISTINA
NINU ANA ELENAPregatitoare CEMARGUTOIU CRISTINA
TARUS MARIAPregatitoare CEMARGUTOIU CRISTINA
DRAGOMIR DENISAIII AIGHITA LORETA
CHIRITA ANA-MARIAPregatitoare AIELENA SIMANDI
VELICU MARIAPregatitoare AIELENA SIMANDI
VASILESCU-PAVLESCU IRINAI AIITOADER VICTORIA
FEIER SARAHPregatitoare CIIMARGUTOIU CRISTINA
PARASCANU DRAGOSPregatitoare CIIMARGUTOIU CRISTINA
ILIE REBECAPregatitoare AIIELENA SIMANDI
BALTAG CLARAIII AIIGHITA LORETA
STANCIU ILINCAIII AIIGHITA LORETA
PENCEA ALEXANDRUPregatitoare AIIELENA SIMANDI
CRISTOFAN ANAPregatitoare BIILeaota Ana-Daniela
MATEI IOANAPregatitoare BIILeaota Ana-Daniela
MITROIU MARAPregatitoare BIILeaota Ana-Daniela
MAN ALEXIA MIHAELAPregatitoare CIIMARGUTOIU CRISTINA
TURBATU DARIA MARIAPregatitoare CIIMARGUTOIU CRISTINA
BADITA LUANAPregatitoare AIIIELENA SIMANDI
CARSON EMMAPregatitoare AIIIELENA SIMANDI
CIMPEANU VLADPregatitoare AIIIELENA SIMANDI
GHITA HORIAPregatitoare AIIIELENA SIMANDI
STANCIU SOFIAPregatitoare AIIIELENA SIMANDI
DASCALU ANDREEAPregatitoare BIIILeaota Ana-Daniela
GRECEANU RADUPregatitoare BIIILeaota Ana-Daniela
NEGOESCU SOPHIE Pregatitoare BIIILeaota Ana-Daniela
STEFAN VICTORPregatitoare BIIILeaota Ana-Daniela
BALINT LUCAPregatitoare AIIIELENA SIMANDI
JEONG CHAN WOOPregatitoare AIIIELENA SIMANDI
ZELCH ERICPregatitoare AIIIELENA SIMANDI
BALABAN ANTONIAPregatitoare CIIIMARGUTOIU CRISTINA
BRATUCU MELANIAPregatitoare CIIIMARGUTOIU CRISTINA
LEORDA MARCPregatitoare CIIIMARGUTOIU CRISTINA
TANASESCU MAIAPregatitoare CIIIMARGUTOIU CRISTINA
DAVID VANESSAPregatitoare AIIIELENA SIMANDI
ALBU ANDREEA MALINAI AMTOADER VICTORIA
BARBU IOANAI AMTOADER VICTORIA
CARLOBAN MARIA ELENAI AMTOADER VICTORIA
CENUSE ANDRA ANTONIAI AMTOADER VICTORIA
IOANNIDIS ARIADNA GABRIELAI AMTOADER VICTORIA
MATEESCU STEFANI AMTOADER VICTORIA
OPINCARU SABINA IOANAI AMTOADER VICTORIA
PANAITESCU LUCA MIHAII AMTOADER VICTORIA
STOICA LUCA SEBASTIANI AMTOADER VICTORIA
VARSA ANA IOANAI AMTOADER VICTORIA
VOINA REBECA MARIAI AMTOADER VICTORIA
CIOCIRLAN RADUIII AMGHITA LORETA
MORARU BIANCAPregatitoare AMELENA SIMANDI
ROSU CARMENPregatitoare BMLeaota Ana-Daniela

Inapoi la centrele de concurs