Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ANGHELUTA ELENA DENISAII AEFlorea Ionela
BERCARU MARIAII AEFlorea Ionela
DOMNITANU SABINA IOANAII AEFlorea Ionela
GUITA SARA IOANAII AEFlorea Ionela
ILIE TEODORII AEFlorea Ionela
MORARU VLAD CRISTIANII AEFlorea Ionela
Bogatu DenisII BERadu Mihaela
Florea AlexandraII BERadu Mihaela
Jiglau GiuliaII BERadu Mihaela
Luca Sara MariaII BERadu Mihaela
Manea SergiuII BERadu Mihaela
Neagu IoanaII BERadu Mihaela
Nedica Alexandru MateiII BERadu Mihaela
Spiridon Raluca AndreaII BERadu Mihaela
ILIE BOGDANII CETIRIM RODICA
JIPA ALEXANDRUII CETIRIM RODICA
LEFTER DARIAII CETIRIM RODICA
Dumitriu Robert MihailIII AEIonescu Aurelia
Casleanu Ana MariaIII CEBuliga Iozefina
Constantinescu CristinaIII CEBuliga Iozefina
Cuciureanu LuciaIII CEBuliga Iozefina
Mazilu DariaIII CEBuliga Iozefina
Milea AndraIII CEBuliga Iozefina
Nistor AndreiIII CEBuliga Iozefina
Stoica DianaIII CEBuliga Iozefina
Stresna AlexandraIII CEBuliga Iozefina
Tudor SebastianIII CEBuliga Iozefina
Vlad LaviniaIII CEBuliga Iozefina
Vlasie SebastianIII CEBuliga Iozefina
Zala DenisaIII CEBuliga Iozefina
BIRSAN DENISA ELENAPregatitoare BETELINOIU MARIETA
CONACHE ALEXIA LACRAMIOARAPregatitoare BETELINOIU MARIETA
CUCU MIRUNA RAMONAPregatitoare BETELINOIU MARIETA
DIMA MIRUNA GABRIELAPregatitoare BETELINOIU MARIETA
FERARU MATIE STEFANPregatitoare BETELINOIU MARIETA
GRIGOROVICI ANA Pregatitoare BETELINOIU MARIETA
MACRINEANU ERICK CHRISTIANPregatitoare BETELINOIU MARIETA
MARAVELA STEFAN ALEXANDRUPregatitoare BETELINOIU MARIETA
MOCANU PATRICK CALIN Pregatitoare BETELINOIU MARIETA
MORARU DRAGOS COSMINPregatitoare BETELINOIU MARIETA
ANDRONIC DARIA Pregatitoare CEPINTILIE CARMEN
BURUIANA DENISPregatitoare CEPINTILIE CARMEN
BUSILA ALEXANDRU Pregatitoare CEPINTILIE CARMEN
CALIN ALEXANDRU Pregatitoare CEPINTILIE CARMEN
CIOFU NICOLAS DUMITRU Pregatitoare CEPINTILIE CARMEN
CONSTANTIN IANIS ALEXANDRU Pregatitoare CEPINTILIE CARMEN
DIMACHE DIANA ANDREEA Pregatitoare CEPINTILIE CARMEN
DUMITRU ANDREI IONUT Pregatitoare CEPINTILIE CARMEN
HARNAGEA MARIA Pregatitoare CEPINTILIE CARMEN
JITCA FILIAN MARIAN Pregatitoare CEPINTILIE CARMEN
MARIN ELENA Pregatitoare CEPINTILIE CARMEN
NEACSU IOANA Pregatitoare CEPINTILIE CARMEN
NECULACHE SARA Pregatitoare CEPINTILIE CARMEN
NEGRAIA BIANCA Pregatitoare CEPINTILIE CARMEN
POPA ALEXANDRU Pregatitoare CEPINTILIE CARMEN
RAPAN CRINA Pregatitoare CEPINTILIE CARMEN
STANCIU ALEXANDRU Pregatitoare CEPINTILIE CARMEN
TUTU EDUARDO Pregatitoare CEPINTILIE CARMEN
ZAVATE GABRIEL Pregatitoare CEPINTILIE CARMEN
ANGHELUTA IONUT-SEBASTIAN Pregatitoare DESAVA DORINA
BABOI DAVID Pregatitoare DESAVA DORINA
BAGU ROBERTO-DANIEL Pregatitoare DESAVA DORINA
BIDEA TEODORA Pregatitoare DESAVA DORINA
DARICIUC-ROMAS ROBERT Pregatitoare DESAVA DORINA
DORU MATEI-ANDREI Pregatitoare DESAVA DORINA
FILIP GEORGE ALEXANDRU Pregatitoare DESAVA DORINA
IONICEL DAVIDPregatitoare DESAVA DORINA
MAXIM ELENA ANTONIA Pregatitoare DESAVA DORINA
MOTOC COSMIN TEODOR Pregatitoare DESAVA DORINA
NEGOITA BIANCAPregatitoare DESAVA DORINA
NUTA DOCA MARIA ALEXANDRA Pregatitoare DESAVA DORINA
RADU DANIEL Pregatitoare DESAVA DORINA
ROPOTAN ELIZA-MARIA Pregatitoare DESAVA DORINA
STEGARU RAFAEL MARIAN Pregatitoare DESAVA DORINA
STOIANOF DENIS-GABRIEL Pregatitoare DESAVA DORINA
Pirlea Bogdan CristianII BIRadu Mihaela
Timofte GabrielII BIRadu Mihaela
COCU ANDREEAII CITIRIM RODICA
VASILE TEODORAII CITIRIM RODICA
Bujor George Iulian III AIIonescu Aurelia
ANGHEL AMALIA - ELENAPregatitoare BITELINOIU MARIETA
BOLD COSMIN Pregatitoare BITELINOIU MARIETA
CARPOV DELIA Pregatitoare BITELINOIU MARIETA
COJOCARU MARIA DIANAPregatitoare BITELINOIU MARIETA
LEFTER DARIA ELENAPregatitoare BITELINOIU MARIETA
PAGU STEFAN ANDREIPregatitoare BITELINOIU MARIETA
PUSCASU DAVID CRISTIANPregatitoare BITELINOIU MARIETA
STOIAN VLAD Pregatitoare BITELINOIU MARIETA
STOICA CHIRICA RARESPregatitoare BITELINOIU MARIETA
URSU BIANCA NICOLA Pregatitoare BITELINOIU MARIETA
CARP EDUARD ANDREIII AIFlorea Ionela
VELICA DAVID STEFANII AIFlorea Ionela
Banuc Erick MarianoII BIRadu Mihaela
Rapan Rares StefanII BIRadu Mihaela
Stratila MadalinaII BIRadu Mihaela
BICIOC FABIANII CITIRIM RODICA
Iovu Rares CosminII BIIRadu Mihaela
Serban Cristina BiancaII BIIRadu Mihaela
OLTEANU ROBERTII CIITIRIM RODICA
SALCEANU ALEXANDRUII CIITIRIM RODICA
OLARIU MATEI IOANPregatitoare BIITELINOIU MARIETA
CRACIUN VLAD ANDREIII AIIFlorea Ionela
CRIVAC RALUCAII CIITIRIM RODICA
Muntean Dennisa ElenaIII AIIIonescu Aurelia
RUSU DAVID IONUTII AIIFlorea Ionela
COZMA ZAHARIA RUTII CIITIRIM RODICA
Bujor Alberto III AIIIonescu Aurelia
Oprea Maria III AIIIonescu Aurelia
Suvac Marina IrinaIV AIIAngheluta Nicoleta
LUCA ANDREIPregatitoare BIITELINOIU MARIETA
LUCA BIANCA ANDREEAPregatitoare BIITELINOIU MARIETA
PROFIR THEODOR ALEXANDRUPregatitoare BIITELINOIU MARIETA
VASILIU ARIANA ELENA Pregatitoare BIITELINOIU MARIETA
CHIRILA EDUARD FLORIN Pregatitoare CIIPINTILIE CARMEN
MOCANU ALEXANDRA-GEORGIANA Pregatitoare DIISAVA DORINA
Buzoianu Maria AlexandraII BIIIRadu Mihaela
CARAGEA MARAII CIIITIRIM RODICA
LADARU MARIAII CIIITIRIM RODICA
TOADER ROBERTII CIIITIRIM RODICA
VEDE IRINAII CIIITIRIM RODICA
CARP MARIOII AIIIFlorea Ionela
IORDACHE RARES MIHAILII AIIIFlorea Ionela
Giangu Costin AlexandruII BIIIRadu Mihaela
Petrea Luca AndreiII BIIIRadu Mihaela
DRAGAN LARISAII CIIITIRIM RODICA
Teleoaca DenisIII AIIIIonescu Aurelia
Gheorghiu AnaII BIIIRadu Mihaela
PATRICHE ANDREEAII CIIITIRIM RODICA
Epure StefanIV AIIIAngheluta Nicoleta
MIHAI MARINA Pregatitoare BIIITELINOIU MARIETA
RUSU VLAD Pregatitoare BIIITELINOIU MARIETA
DINU ALEXANDRUII AIIIFlorea Ionela
Pavel Octavian TeodorII BIIIRadu Mihaela
Stamatin Ana ElenaII BIIIRadu Mihaela
LUPU DARIAII CIIITIRIM RODICA
NASTASA GABRIELII CIIITIRIM RODICA
Luchian AurelianIII AIIIIonescu Aurelia
BALAN SOFIAII AMFlorea Ionela
BUCNER MARIA ALEXIAII AMFlorea Ionela
DIMITRIU RAZVAN SEBASTIANII AMFlorea Ionela
STEFANOPOL EVAII AMFlorea Ionela
Arhip Luca DavidII BMRadu Mihaela
Codreanu DenisaII BMRadu Mihaela
Ionescu AncaII BMRadu Mihaela
Mocanasu MihaiII BMRadu Mihaela
Panaite AndreeaII BMRadu Mihaela
SION ROBERTAII CMTIRIM RODICA
Fulger GeorgeIII AMIonescu Aurelia
Ghimpu AlessandroIII AMIonescu Aurelia
Lehnic Toby III AMIonescu Aurelia
Preda DragosIII AMIonescu Aurelia
Stafie Albert III AMIonescu Aurelia
Caneta CosminIII CMBuliga Iozefina
Crisan RoxanaIII CMBuliga Iozefina
Talpau AlexandruIII CMBuliga Iozefina
MIRON EDUARD IULIANPregatitoare BMTELINOIU MARIETA
TOMA SABINA NICOLLPregatitoare BMTELINOIU MARIETA
BARIZ DRAGOS Pregatitoare CMPINTILIE CARMEN
FORCOSANU-IURASCU ELENA-SIMONA Pregatitoare DMSAVA DORINA
SACALEANU DELIA-IOANA Pregatitoare DMSAVA DORINA
SACALEANU DRAGOS-MIHAI Pregatitoare DMSAVA DORINA

Inapoi la centrele de concurs