Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Creanga
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CAPAGEA LUCAI AEDRAGUNOIU CARMEN
DUMITRU DARIAI AEDRAGUNOIU CARMEN
FETECAU STEFANIAI AEDRAGUNOIU CARMEN
MIHAI ALICIAI AEDRAGUNOIU CARMEN
BUDULACU RAYSSAI BECALOIAN GINA
DATCU DARIAI BECALOIAN GINA
DOBROMIR TIMEEAI BECALOIAN GINA
DUMITRU MARIAI BECALOIAN GINA
GEORGESCU RARESI BECALOIAN GINA
HAN BIANCAI BECALOIAN GINA
MITOI RYHANNAI BECALOIAN GINA
PASCU AMELIAI BECALOIAN GINA
PETRE LAURENTIUI BECALOIAN GINA
TUDOR ANISIAI BECALOIAN GINA
PARASCHIV TEODORAII AEMARACINEANUU RODICA
ALVAREZ ELEODOR ROBERTO ANDREIPregatitoare AEGAINA NICOLETA MADALINA
BOBOCEL DAVID MIHAIPregatitoare AEGAINA NICOLETA MADALINA
BOBOCEL RARES GABRIELPregatitoare AEGAINA NICOLETA MADALINA
CALCAN DARIA MARIAPregatitoare AEGAINA NICOLETA MADALINA
CIOBANU CRISTIAN ANDREIPregatitoare AEGAINA NICOLETA MADALINA
OLTEANU DAVID MIHAIPregatitoare AEGAINA NICOLETA MADALINA
ROTARU MIHNEA ANDREIPregatitoare AEGAINA NICOLETA MADALINA
SOFRONEA ANDREI MIHAIPregatitoare AEGAINA NICOLETA MADALINA
BARAGOI MARIANA CRISTIANAPregatitoare BEIFRIM NICOLETA
BENTARU EDUARD IONUTPregatitoare BEIFRIM NICOLETA
NECULA DAVIDPregatitoare BEIFRIM NICOLETA
NEDEA ALEXANDRAPregatitoare BEIFRIM NICOLETA
NEDEA GABRIELA BIANCAPregatitoare BEIFRIM NICOLETA
SERBAN ANA-MARIA ELENAPregatitoare BEIFRIM NICOLETA
VOICU AINOA MARIAPregatitoare BEIFRIM NICOLETA
IVAN DENISAI BICALOIAN GINA
TERCU ERICI BICALOIAN GINA
TIFREA LORENAI BICALOIAN GINA
BRUDIU ADINAI AIIDRAGUNOIU CARMEN
CALIN BIANCAI AIIDRAGUNOIU CARMEN
CERNAT STEFANI AIIDRAGUNOIU CARMEN
ENE ROBERTI AIIDRAGUNOIU CARMEN
RADU ERICI AIIDRAGUNOIU CARMEN
ENE MARIANI BIICALOIAN GINA
TOADER GLORIAI BIICALOIAN GINA
TOADER RARESI BIICALOIAN GINA
ISPAS IONUTPregatitoare AIIGAINA NICOLETA MADALINA
TOMAS OANAPregatitoare BIIIFRIM NICOLETA
ANGHEL KARINAII AIIIMARACINEANU RODICA
PETRE RARESI AIIIDRAGUNOIU CARMEN
GHIOCA VLADUTI AMDRAGUNOIU CARMEN
GOMOESCU STEFANIAI AMDRAGUNOIU CARMEN
SERBAN MARINAI AMDRAGUNOIU CARMEN
GEORGESCU CRISTIANI BMCALOIAN GINA
MIRCEA NATALIAI BMCALOIAN GINA
MIRCEA NATALIAI BMCALOIAN GINA
PETRESCU DIANAIV AMORZEA KATI
IONITA MARIA ALESSIAPregatitoare AMGAINA NICOLETA MADALINA
MANZALA BOGDAN IONUTPregatitoare AMGAINA NICOLETA MADALINA
MARCU ALEXANDRU GABRIELPregatitoare AMGAINA NICOLETA MADALINA
MOROGAN IONUT ALEXANDRUPregatitoare AMGAINA NICOLETA MADALINA
TEODOR ANDREEA MARIAPregatitoare AMGAINA NICOLETA MADALINA
VATCU PATRIK STEFANPregatitoare AMGAINA NICOLETA MADALINA

Inapoi la centrele de concurs