Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Tulcea
Localitate:Tulcea
Scoala:Liceul Teoretic Ion Creanga
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Lupu CristianII A90Atim Georgeta
Szasz SebastiabII A90Atim Georgeta
Uncu DavidII A80Atim Georgeta
Profir Andu BogdanII A76Atim Georgeta
Cacencu LuciaII A75Atim Georgeta
Istrate RalucaII A75Atim Georgeta
Szasz Maria AlexandraII A60Atim Georgeta
Dobre MateiII AParticipantAtim Georgeta
Lefter AndreiII AParticipantAtim Georgeta
Chirila Maria ElenaII AParticipantAtim Georgeta
Ion Ana MariaII AParticipantAtim Georgeta
Lascu AlexandraII AParticipantAtim Georgeta
Bostanaru David AndreiII AParticipantAtim Georgeta
Gavrila NicolasII AParticipantAtim Georgeta
Penciu IonutII AParticipantAtim Georgeta
Stoica BiancaII AParticipantAtim Georgeta
Bulboaca SaraII AParticipantAtim Georgeta
Minca Mario II AParticipantAtim Georgeta
Chiujdea AlesiaII AParticipantAtim Georgeta
Constantin DenisaII AParticipantAtim Georgeta
Iani DanelII AParticipantAtim Georgeta
Marian VladII AParticipantAtim Georgeta
Rica DenisaII AParticipantAtim Georgeta
Miron FlaviaII AParticipantAtim Georgeta
Andrei GabrielII AParticipantAtim Georgeta
Manole EduardII AParticipantAtim Georgeta
Stoian ElizaIII A100Chistruga Valea
Gherghescu StefaniaIII A99Chistruga Valea
Popa AlexandraIII A95Chistruga Valea
Andrei MihaiIII A91Chistruga Valea
Buzatu RebeccaIII A90Chistruga Valea
Mierla MeteIII A90Chistruga Valea
Condrat OanaIII A77Chistruga Valea
Butoi Tudor AndreiIII A76Chistruga Valea
Kristiansen Ana-SophiaIII A76Chistruga Valea
Mocanu AlexandraIII A70Chistruga Valea
Cristofor AndraIII A69Chistruga Valea
Draghici MariucaIII A69Chistruga Valea
Tirlogeanu CezaraIII A68Chistruga Valea
Bumbac AdrianIII A66Chistruga Valea
Ivanov BogdanIII A66Chistruga Valea
Bulgaru AndreiIII A65Chistruga Valea
Ispas PetruIII A63Chistruga Valea
Lebedov AndreiIII A63Chistruga Valea
Ioan OvidiuIII A62Chistruga Valea
Militaru MihaiIII A62Chistruga Valea
Butuc AdrianIII A61Chistruga Valea
Florea Amalia DariaIII A61Chistruga Valea
Zuluf StefanIII A61Chistruga Valea
Suerica EduardIII AParticipantChistruga Valea
Dima Maria AlexandraIII AParticipantChistruga Valea
Borisov OanaIII AParticipantChistruga Valea
Irimia AndreeaIII AParticipantChistruga Valea
Stanica DavidIII AParticipantChistruga Valea
Pavel Eric NicolasIII AParticipantChistruga Valea
Diacu FlorinIII AParticipantChistruga Valea
Barbu Ioana StelianaIV A100Popa Aurelia
Bunduc Raluca IV A100Popa Aurelia
Teodorov Irina MariaIV AParticipantPopa Aurelia
Balca Ionela DumitraIV AParticipantPopa Aurelia
Cimpoesu ElenaIV AParticipantPopa Aurelia
Ciobirceanu CristianIV AParticipantPopa Aurelia
Coian Octavian Andrei IV AParticipantPopa Aurelia
Resteanu IoanaIV AParticipantPopa Aurelia
Guriuc Robert MarianIV AParticipantPopa Aurelia
Bogdan Alin GabrielIV AParticipantPopa Aurelia
Caragata AndreiIV AParticipantPopa Aurelia
Ilie Ella StefaniaIV AParticipantPopa Aurelia
Onu MariaIV AParticipantPopa Aurelia
Stoica Cosmin AndreiIV AParticipantPopa Aurelia
Vasile EleonoraIV AParticipantPopa Aurelia
Lazar FlorentinaIV AParticipantPopa Aurelia
Stegarescu Bogdan IonutIV AParticipantPopa Aurelia
Otomega AdelinaIV AParticipantPopa Aurelia
Radu AlexandraIV AParticipantPopa Aurelia
Silvestru Robert Cristian IV AParticipantPopa Aurelia
Chioveanu MariaIV AParticipantPopa Aurelia
Andrei Alexandru AdrianIV AParticipantPopa Aurelia
Glodeanu Charena RobertIV AParticipantPopa Aurelia
Sandu IlincaIV AParticipantPopa Aurelia

Inapoi la centrele de concurs