Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Sf.Andrei
Nume elevClasaCadru didactic
Cristea LucaI AAlexandrescu Eliana
Dragomir TudorI AAlexandrescu Eliana
Iordache MariaI AAlexandrescu Eliana
Nedea AmaliaI AAlexandrescu Eliana
Nica EvaI AAlexandrescu Eliana
Nutescu IanisI AAlexandrescu Eliana
Pana MariusI AAlexandrescu Eliana
Socoleanu TimeeaI AAlexandrescu Eliana
Stan Alecsia NicoleI AAlexandrescu Eliana
APOSTOIU ANA MARIAI BConstantinescu Andreea
BOTNARIUC ANDREII BConstantinescu Andreea
OPREA CASIANI BConstantinescu Andreea
PARLOG-CRISTIAN MAXIMILIANI BConstantinescu Andreea
STANCIU RARESI BConstantinescu Andreea
AUGUSTIN DARIANAI CDIACONESCU FELICIA
BUCATARU RARESI CDIACONESCU FELICIA
BURCEA RADUI CDIACONESCU FELICIA
DUMITRIU ANA TEODORAI CDIACONESCU FELICIA
MARINESCU ANA SOFIAI CDIACONESCU FELICIA
DRAGHICI DALIA-FELICIAI DABALASEI NATALIA
VOICU ALESSIA-RALUCAI DABALASEI NATALIA
Costache MihaiI FNicut Alinita Georgeta
Mititelu Erica I FNicut Alinita Georgeta
ENE RADUII BVASILE EVELINA
Aftene DariaII CMihailescu Mirela
Cazacu RaresII CMihailescu Mirela
Serban MariaII CMihailescu Mirela
Ungureanu AndreiII CMihailescu Mirela
CIOCHIA ANA RUXANDRAII DURMUZ RALUCA
CIOCHIA ANA RUXANDRAII DURMUZ RALUCA
MARIOARA DAVIDII DURMUZ RALUCA
Calugaru RaresII EEmilia Sencovici
Damian EricaII EEmilia Sencovici
Voicu Irina II EEmilia Sencovici
Volintiru AnaII EEmilia Sencovici
LUPU MIHAI EMILIANII FCOZMA IOANA-MARIA
NICA ARIANA GABRIELAII FCOZMA IOANA-MARIA
Niculae AlexiaIII FAldea Roxana
Stefan AlexandruIII FAldea Roxana
Stefan RaresIII FAldea Roxana
Chilea David- GabrielIII HOlteanu Mariana
Frunzaru Calin TeodorIII HOlteanu Mariana
Ivascu Brianna MariaIII HOlteanu Mariana
Serban Matei AlexandruIII HOlteanu Mariana
SMARANDA MARIAIV ADOBRE ALINA ELENA
GHEORGHE SONIAIV CLUBINSCHY RAMONA
GRECU TUDORIV CLUBINSCHY RAMONA
RADU IOANAIV FSOFRONIE MIRELA CRISTINA
STOICA DENIS MIRONELIV FSOFRONIE MIRELA CRISTINA
DRAGU NATALIAPregatitoare BPOPESCU ANCA
FILIP TUDORPregatitoare BPOPESCU ANCA
ISUF ALESIAPregatitoare BPOPESCU ANCA
MIHALCEA-ION INGRIDPregatitoare BPOPESCU ANCA
NEAGU BIANCAPregatitoare BPOPESCU ANCA
OLTEANU IOANAPregatitoare BPOPESCU ANCA
PREDA VICTORPregatitoare BPOPESCU ANCA
VOICU DARIAPregatitoare BPOPESCU ANCA
DIRLA MARIAPregatitoare CSIBIANU ANGELA
IONITA IONICAPregatitoare CSIBIANU ANGELA
IOSIF TANYAPregatitoare CSIBIANU ANGELA
LANGER ANDREIPregatitoare CSIBIANU ANGELA
NEGUT MIHNEA-STEFANPregatitoare CSIBIANU ANGELA
NICA DARIA-AYLINPregatitoare CSIBIANU ANGELA
PAUN LUCA-TEODORPregatitoare CSIBIANU ANGELA
POPESCU DAVID-PETRUPregatitoare CSIBIANU ANGELA
STEFAN MATEIPregatitoare CSIBIANU ANGELA
TASLICA MIHAIPregatitoare CSIBIANU ANGELA
BARLADEANU VLADPregatitoare DSERBAN OANA
BURLACU MARA Pregatitoare DSERBAN OANA
DRAGAN DAVIDPregatitoare DSERBAN OANA
HRISTESCU LUCAPregatitoare DSERBAN OANA
MUNTEANU ANAPregatitoare DSERBAN OANA
NEDELCU NICOLASPregatitoare DSERBAN OANA
ODOROAGA MARAPregatitoare DSERBAN OANA
POPA MATEIPregatitoare DSERBAN OANA
ROGOJAN RARESPregatitoare DSERBAN OANA
SIMION BOGDANPregatitoare DSERBAN OANA

Inapoi la centrele de concurs