Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Sf.Andrei
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CIOCAN ROBERTII BEANGHELUTA DANIELA
Negrila AndreiII FEAldea Roxana
Savulescu MaraII FEAldea Roxana
Savulescu NoraII FEAldea Roxana
Stefan RaresII FEAldea Roxana
Balea MihaiII HEOlteanu Mariana
Dragnea BrianaII HEOlteanu Mariana
Ivascu BriannaII HEOlteanu Mariana
Popescu CristinaII HEOlteanu Mariana
SCARLATESCU CRAIOVEANU ALEXIAIV AEMasoud Daniela
Magherca Darius MihaiIV BEPopescu Anca
Gabor SaraIV CEAngela Sibianu
Voiu TudorIV CEAngela Sibianu
Doncea Erika AndreeaPregatitoare AEAlexandrescu Eliana Florina
Dragomir Tudor StefanPregatitoare AEAlexandrescu Eliana Florina
Dumitrache Stefan CatalinPregatitoare AEAlexandrescu Eliana Florina
Florescu Eric AlexandruPregatitoare AEAlexandrescu Eliana Florina
Mitroi George AdrianPregatitoare AEAlexandrescu Eliana Florina
Nancu Rares MihaiPregatitoare AEAlexandrescu Eliana Florina
Nedea Amalia MariaPregatitoare AEAlexandrescu Eliana Florina
Nica Eva AnastasiaPregatitoare AEAlexandrescu Eliana Florina
Obreja Carmen ElenaPregatitoare AEAlexandrescu Eliana Florina
Pana Marius NicolaePregatitoare AEAlexandrescu Eliana Florina
Sandu Elena BiancaPregatitoare AEAlexandrescu Eliana Florina
Socoleanu Timeea AlexandraPregatitoare AEAlexandrescu Eliana Florina
Stoian Alexandru AndreiPregatitoare AEAlexandrescu Eliana Florina
Stratila Victoria IoanaPregatitoare AEAlexandrescu Eliana Florina
Vasilescu Silvia IoanaPregatitoare AEAlexandrescu Eliana Florina
BOTNARIUC ANDREIPregatitoare BEConstantinescu Andreea
CRETU STEFANPregatitoare BEConstantinescu Andreea
IVANA ECATERINAPregatitoare BEConstantinescu Andreea
MIHAI ANDREEAPregatitoare BEConstantinescu Andreea
MIHAI ANDREIPregatitoare BEConstantinescu Andreea
PARLOG-CRISTIAN MAXIMILIANPregatitoare BEConstantinescu Andreea
STANCIU RARESPregatitoare BEConstantinescu Andreea
STEFAN ANDREIPregatitoare BEConstantinescu Andreea
Balan NicholasPregatitoare FENicut Alinita Georgeta
Balan NicholasPregatitoare FENicut Alinita Georgeta
Costache MihaiPregatitoare FENicut Alinita Georgeta
Dan StefaniaPregatitoare FENicut Alinita Georgeta
Drenea Mara Pregatitoare FENicut Alinita Georgeta
Hanes MedaPregatitoare FENicut Alinita Georgeta
Nichitus PetruPregatitoare FENicut Alinita Georgeta
Radoi StefanPregatitoare FENicut Alinita Georgeta
Rusanu DavidPregatitoare FENicut Alinita Georgeta
BIOLAN DAVID MIHAIPregatitoare GEENACHE MIRELA DIANA
CONSTANTIN EVELYN MARIAPregatitoare GEENACHE MIRELA DIANA
OLARU RADU GABRIELPregatitoare GEENACHE MIRELA DIANA
STANICA STEFAN IOANPregatitoare GEENACHE MIRELA DIANA
STEFAN ANDREI CATALINPregatitoare GEENACHE MIRELA DIANA
CALCIU IOANAPregatitoare PCEDIACONESCU FELICIA
FALCUTA CARLAPregatitoare PCEDIACONESCU FELICIA
GHERGHITA STEFANPregatitoare PCEDIACONESCU FELICIA
LUNGULESCU BRIANAPregatitoare PCEDIACONESCU FELICIA
NEDELCU LUCAPregatitoare PCEDIACONESCU FELICIA
SIPU DAVIDPregatitoare PCEDIACONESCU FELICIA
ZANFIR ANDREIPregatitoare PCEDIACONESCU FELICIA
Dragomir MirunaII FIAldea Roxana
Serban MateiII HIOlteanu Mariana
Chilea DavidII HIOlteanu Mariana
Leonescu AlexandruII HIOlteanu Mariana
Sirbeanu IuliaII HIOlteanu Mariana
BREZOI CARLAIV AIMASOUD DANIELA
Buciceanu TudorPregatitoare FINicut Alinita Georgeta
Mititelu EricaPregatitoare FINicut Alinita Georgeta
BUCATARU RARESPregatitoare PCIDIACONESCU FELICIA
CRISTEA CARINAPregatitoare PCIDIACONESCU FELICIA
DUMITRU ALEXANDRUPregatitoare PCIDIACONESCU FELICIA
STEFAN ANA MARIAPregatitoare PCIDIACONESCU FELICIA
Barbalata TudorII FIIAldea Roxana
Viespe AlexandruII FIIAldea Roxana
Ghita AlessiaIV CIIAngela Sibianu
Dima RiveraPregatitoare FIINicut Alinita Georgeta
Popescu VladPregatitoare FIINicut Alinita Georgeta
BULIGA VLADPregatitoare PCIIDIACONESCU FELICIA
CHILEA FILIPPregatitoare PCIIDIACONESCU FELICIA
LUPU ALEXANDRUPregatitoare PCIIDIACONESCU FELICIA
OLOGEANU RADUIV AIIMasoud Daniela
TEODORESCU ANAIV AIIMasoud Daniela
Forascu SarahPregatitoare FIINicut Alinita Georgeta
Ionescu RobertaPregatitoare FIINicut Alinita Georgeta
Constantinescu RuxandraII FIIAldea Roxana
Iurea TudorII FIIAldea Roxana
Merezeanu AmaliaII FIIAldea Roxana
Stefan AlexandruII FIIAldea Roxana
Denk Ron RemusII HIIOlteanu Mariana
Frunzaru CalinII HIIOlteanu Mariana
Radulescu DenisaII HIIOlteanu Mariana
Dorache LucaIII cIILubinschy Ramona
Gheorghe SoniaIII cIILubinschy Ramona
Petrescu StefanIII EIITudoroiu Luminita
COJOCEA MARIUSIV AIIMasoud Daniela
OPREA ALESSIOIV AIIMasoud Daniela
Gritu Edith SophiePregatitoare AIIAlexandrescu Eliana Florina
Iordache Maria StefaniaPregatitoare AIIAlexandrescu Eliana Florina
Mircescu Ana MariaPregatitoare AIIAlexandrescu Eliana Florina
Ovedenie Tudor VirgilPregatitoare AIIAlexandrescu Eliana Florina
Raceanu Maria TeodoraPregatitoare AIIAlexandrescu Eliana Florina
Stan Alecsia NicolePregatitoare AIIAlexandrescu Eliana Florina
Tanasescu Eva MariaPregatitoare AIIAlexandrescu Eliana Florina
Vasile Robert AlexandruPregatitoare AIIAlexandrescu Eliana Florina
BIZDUNA RAZVANPregatitoare BIIConstantinescu Andreea
MARIN MARIAPregatitoare BIIConstantinescu Andreea
Mozaceanu David Pregatitoare FIINicut Alinita Georgeta
Smercinschi CristinaPregatitoare FIINicut Alinita Georgeta
STAVRE MATEI GABRIELPregatitoare GIIENACHE MIRELA DIANA
TRIFU VLAD ANDREIPregatitoare GIIENACHE MIRELA DIANA
AUGUSTIN DARIANAPregatitoare PCIIDIACONESCU FELICIA
BURCEA RADUPregatitoare PCIIDIACONESCU FELICIA
DUMITRIU TEODORAPregatitoare PCIIDIACONESCU FELICIA
LAPADATESCU ALBERTPregatitoare PCIIDIACONESCU FELICIA
Dumitru EduardIV CIIIAngela Sibianu
Nica MateiIV CIIIAngela Sibianu
Dinca Razvan II HIIIOlteanu Mariana
Luca LoredanaII HIIIOlteanu Mariana
Rogojan MaraII HIIIOlteanu Mariana
CANA EDUARDIV AIIIMASOUD DANIELA
SUDITU MARIUSIV AIIIMasoud Daniela
Ionescu SilviaIV CIIIAngela Sibianu
GHERGHITA CATALINAPregatitoare PCIIIDIACONESCU FELICIA
RUSE MATEIPregatitoare PCIIIDIACONESCU FELICIA
Gongu AlbertII FIIIAldea Roxana
Marica AndreeaII FIIIAldea Roxana
Rizescu IrinaII FIIIAldea Roxana
Chesauan BrianII HIIIOlteanu Mariana
Avram RalucaIV IIIMasoud Daniela
Avram RalucaIV IIIMasoud Daniela
OLOGEANU RADUIV IIIMasoud Daniela
Avram RalucaIV AIIIMasoud Daniela
AVRAM RALUCAIV AIIIMASOUD DANIELA
MATEI DARIAIV AIIIMasoud Daniela
TANASE IONAIV AIIIMasoud Daniela
VRABIE STEFANAIV AIIIMasoud Daniela
Nicut Andrei Pregatitoare FIIINicut Alinita Georgeta
Oprescu SofiaPregatitoare FIIINicut Alinita Georgeta
Bulhacu AndreiII HIIIOlteanu Mariana
STOICA SARAIV AIIIMasoud Daniela
PRIPON REBECA MARIAPregatitoare GIIIENACHE MIRELA DIANA
Gutu StefanII FMAldea Roxana
Turcan TeodoraII FMAldea Roxana
Hanes AnnaII HMOlteanu Mariana
Mirica IoanaIII cMLubinschy Ramona
FIDANIDES IANISIV AMMasoud Daniela
PREDA DALIAIV AMMasoud Daniela
SIMON MARIAIV AMMasoud Daniela
STANESCU EVELYNEIV AMMasoud Daniela
STANESCU EVELYNEIV AMMasoud Daniela
Bradescu Sara MihaelaPregatitoare AMAlexandrescu Eliana Florina
Muraru Rares FlorinPregatitoare AMAlexandrescu Eliana Florina
APOSTOIU ANA MARIAPregatitoare BMConstantinescu Andreea
DINESCU ERICPregatitoare BMConstantinescu Andreea
POP ILINCAPregatitoare BMConstantinescu Andreea
Buzea David Pregatitoare FMNicut Alinita Georgeta
Oancea Stefan Pregatitoare FMNicut Alinita Georgeta

Inapoi la centrele de concurs