Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:sc gimn nr19
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Preda NicholasI E100Simionescu Alina
Barbieru SebastianI F95Simionescu Alina
Sima Dan I F90Simionescu Alina
Mingasson TeofilII C100Pop Delia
Avram AnaII C95Pop Delia
Branzan AlexiaII C90Pop Delia
Andrei CristinaII C85Pop Delia
Botoc EminII C85Pop Delia
Popa RaduII C85Pop Delia
Popescu DavidII C85Pop Delia
Sasu TomaII C85Pop Delia
Duta AlexandruII C80Pop Delia
Oprea FabianII C80Pop Delia
Cioaga DeliaII C75Pop Delia
Jurescu RazvanII C75Pop Delia
Moldovan AdelaII C75Pop Delia
Prelipcian GabrielII C75Pop Delia
Tomoiaga SaraII C75Pop Delia
Tudora RaulII C75Pop Delia
Tunei IrisII C75Pop Delia
Kerciov AndaIII A100Popescu Mariana
Orosz Federica III A100Popescu Mariana
Orosz FrancescaIII A100Popescu Mariana
Gorscovoz Ana MariaIII A98Popescu Mariana
Vacariu PatrickIII A98Popescu Mariana
Ghica TianaIII A95Popescu Mariana
Mihaiuc VanessaIII A91Popescu Mariana
Lupu AndreiIII A90Popescu Mariana
Cuciula SarahIV B100Crunteanu Ondina
Horobat RuthIV B100Crunteanu Ondina
Mitru AlexandraIV B98Crunteanu Ondina
Ologu ThimeaIV B98Crunteanu Ondina
Bercea ClaudiaIV B95Crunteanu Ondina
Danciu DavidIV B95Crunteanu Ondina
Gheorghe Maia IV B95Crunteanu Ondina
Morosanu IlincaIV B95Crunteanu Ondina
Fagadar Ghisa FlorinIV B92Crunteanu Ondina
Gal IasminaIV B92Crunteanu Ondina
Chis AlexandraIV B90Crunteanu Ondina
Fota DanIV B90Crunteanu Ondina
Mihut MayaIV B90Crunteanu Ondina
Jurma PaulIV C100Cionvica Marinela
Minzat AlexandruIV C100Cionvica Marinela
Suici DavidIV C100Cionvica Marinela
Bojan LaviniaIV C98Cionvica Marinela
Iacobescu PatriciaIV C97Cionvica Marinela
Argatu DeliaIV C96Cionvica Marinela
Udrea AndradaIV C94Cionvica Marinela
Bondar DariusIV C90Cionvica Marinela
Durnescu DariaIV C90Cionvica Marinela
Frant ArianaIV C90Cionvica Marinela
Joita CristinaIV C90Cionvica Marinela
Bumbar AlexandruPregatitoare B100Netotea Adriana
Capusan TudorPregatitoare B100Netotea Adriana
Chereji EricPregatitoare B100Netotea Adriana
Dascal IuliaPregatitoare B100Netotea Adriana
Niculici BogdanPregatitoare B100Netotea Adriana
Petrea MarcPregatitoare B100Netotea Adriana
Apostolescu IasminaPregatitoare B98Netotea Adriana
Jianu DominiquePregatitoare B98Netotea Adriana
Petcu SebastianPregatitoare B98Netotea Adriana
Turc EviaPregatitoare B97Netotea Adriana
Rotunjanu TaniaPregatitoare B96Netotea Adriana
Cobzariu LauraPregatitoare B95Netotea Adriana
Ionescu MalinaPregatitoare B95Netotea Adriana
Biro MateiPregatitoare D100Coneac Anca
Ciobancan EduardPregatitoare D100Coneac Anca
Ciucur AlbertPregatitoare D100Coneac Anca
Ivanescu RaresPregatitoare D100Coneac Anca
Mates DalinaPregatitoare D100Coneac Anca
Miulescu CosminaPregatitoare D100Coneac Anca
Patras RalucaPregatitoare D100Coneac Anca
Petrisor DariaPregatitoare D100Coneac Anca
Petrisor Nadia Pregatitoare D100Coneac Anca
Fanea TudorPregatitoare D96Coneac Anca
Bucataru TudorPregatitoare D95Coneac Anca
Lica RaduPregatitoare D95Coneac Anca
Stamati BogdanPregatitoare F100Stefanescu Ioana
Setu RaduPregatitoare F98Stefanescu Ioana
Morari DariaPregatitoare F94Stefanescu Ioana
Bala AlessiaPregatitoare F88Stefanescu Ioana

Inapoi la centrele de concurs