Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:sc gimn nr19
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Preda NicholasI EESimionescu Alina
Mingasson TeofilII CEPop Delia
Kerciov AndaIII AEPopescu Mariana
Orosz Federica III AEPopescu Mariana
Orosz FrancescaIII AEPopescu Mariana
Cuciula SarahIV BECrunteanu Ondina
Horobat RuthIV BECrunteanu Ondina
Jurma PaulIV CECionvica Marinela
Minzat AlexandruIV CECionvica Marinela
Suici DavidIV CECionvica Marinela
Bumbar AlexandruPregatitoare BENetotea Adriana
Capusan TudorPregatitoare BENetotea Adriana
Chereji EricPregatitoare BENetotea Adriana
Dascal IuliaPregatitoare BENetotea Adriana
Niculici BogdanPregatitoare BENetotea Adriana
Petrea MarcPregatitoare BENetotea Adriana
Biro MateiPregatitoare DEConeac Anca
Ciobancan EduardPregatitoare DEConeac Anca
Ciucur AlbertPregatitoare DEConeac Anca
Ivanescu RaresPregatitoare DEConeac Anca
Mates DalinaPregatitoare DEConeac Anca
Miulescu CosminaPregatitoare DEConeac Anca
Patras RalucaPregatitoare DEConeac Anca
Petrisor DariaPregatitoare DEConeac Anca
Petrisor Nadia Pregatitoare DEConeac Anca
Stamati BogdanPregatitoare FEStefanescu Ioana
Gorscovoz Ana MariaIII AIPopescu Mariana
Vacariu PatrickIII AIPopescu Mariana
Mitru AlexandraIV BICrunteanu Ondina
Ologu ThimeaIV BICrunteanu Ondina
Bojan LaviniaIV CICionvica Marinela
Apostolescu IasminaPregatitoare BINetotea Adriana
Jianu DominiquePregatitoare BINetotea Adriana
Petcu SebastianPregatitoare BINetotea Adriana
Setu RaduPregatitoare FIStefanescu Ioana
Iacobescu PatriciaIV CIICionvica Marinela
Turc EviaPregatitoare BIINetotea Adriana
Argatu DeliaIV CIICionvica Marinela
Rotunjanu TaniaPregatitoare BIINetotea Adriana
Fanea TudorPregatitoare DIIConeac Anca
Barbieru SebastianI FIISimionescu Alina
Avram AnaII CIIPop Delia
Ghica TianaIII AIIPopescu Mariana
Bercea ClaudiaIV BIICrunteanu Ondina
Danciu DavidIV BIICrunteanu Ondina
Gheorghe Maia IV BIICrunteanu Ondina
Morosanu IlincaIV BIICrunteanu Ondina
Cobzariu LauraPregatitoare BIINetotea Adriana
Ionescu MalinaPregatitoare BIINetotea Adriana
Bucataru TudorPregatitoare DIIConeac Anca
Lica RaduPregatitoare DIIConeac Anca
Udrea AndradaIV CIIICionvica Marinela
Morari DariaPregatitoare FIIIStefanescu Ioana
Fagadar Ghisa FlorinIV BIIICrunteanu Ondina
Gal IasminaIV BIIICrunteanu Ondina
Mihaiuc VanessaIII AIIIPopescu Mariana
Sima Dan I FMSimionescu Alina
Branzan AlexiaII CMPop Delia
Lupu AndreiIII AMPopescu Mariana
Chis AlexandraIV BMCrunteanu Ondina
Fota DanIV BMCrunteanu Ondina
Mihut MayaIV BMCrunteanu Ondina
Bondar DariusIV CMCionvica Marinela
Durnescu DariaIV CMCionvica Marinela
Frant ArianaIV CMCionvica Marinela
Joita CristinaIV CMCionvica Marinela

Inapoi la centrele de concurs