Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Rm Valcea
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.13
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Builescu AnalisaII A100Iordan Lucretia Petrescu Andreea
Iordan AlexiaII A100Iordan Lucretia Petrescu Andreea
Stefan AnaII A95Iordan Lucretia Petrescu Andreea
Untaru LucaII A95Iordan Lucretia Petrescu Andreea
Florea SebastianII A90Iordan Lucretia Petrescu Andreea
Petre CristinaII A90Iordan Lucretia Petrescu Andreea
Popescu AlbertII B92Popescu Pompilia Elena Dumitrascu Elena Narcisa
Chicosu TeodorII B90Popescu Pompilia Elena Dumitrascu Elena Narcisa
Virje AndreeaII B90Popescu Pompilia Elena Dumitrascu Elena Narcisa
Badita AndreiII B88Popescu Pompilia Elena Dumitrascu Elena Narcisa
Cimpeanu AngelaII B88Popescu Pompilia Elena Dumitrascu Elena Narcisa
Dobrin Haris MateiII B88Popescu Pompilia Elena Dumitrascu Elena Narcisa
Mitroi StefaniaII B85Popescu Pompilia Elena Dumitrascu Elena Narcisa
Postica DorinaIII A70Stroe Magdalena Cirstea Cristina
Anton AlexandraIII A68Stroe Magdalena Cirstea Cristina
Iordache EmiliaIII A68Stroe Magdalena Cirstea Cristina
Geonea MaraIII A66Stroe Magdalena Cirstea Cristina
Luca Ana MariaIII A66Stroe Magdalena Cirstea Cristina
Dumitrescu GabrielIII A63Stroe Magdalena Cirstea Cristina
Coman AbelIII AParticipantStroe Magdalena Cirstea Cristina
Cretanu AndreeaIII AParticipantStroe Magdalena Cirstea Cristina
Radulescu LoredanaIII AParticipantStroe Magdalena Cirstea Cristina
Lobontiu AdrianaIII AParticipantStroe Magdalena Cirstea Cristina
Fudulu EduardIII AParticipantStroe Magdalena Cirstea Cristina
Moraru PatriciaIII AParticipantStroe Magdalena Cirstea Cristina
Stroie AntonioIII AParticipantStroe Magdalena Cirstea Cristina
Tudosie TeodorIII AParticipantStroe Magdalena Cirstea Cristina
Sintion Mario III AParticipantStroe Magdalena Cirstea Cristina
Pirvu Alexandru GabrielIII B93Ionilete Sebastian Ciovica Andreea
Dicu Maria CristinaIII B76Ionilete Sebastian Ciovica Andreea
Pirvulescu George CalinIII B71Ionilete Sebastian Ciovica Andreea
Ungureanu Luca AndreiIII B71Ionilete Sebastian Ciovica Andreea
Toma Eduard GabrielIV A100Radu Ileana Vizantie Doina
Gheorghita Andrei GabrielIV A95Radu Ileana Vizantie Doina
Omeag Raul AndreiIV A90Radu Ileana Vizantie Doina
Scarlaciuc MariusIV A80Radu Ileana Vizantie Doina
Baciu StefaniaPregatitoare A100Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Bivolu AlbertPregatitoare A100Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Stanciulescu DavidPregatitoare A100Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Tichirel LucaPregatitoare A100Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Turel MarioPregatitoare A100Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Uta DariusPregatitoare A100Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Draghici DariusPregatitoare A98Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Duicu IuliaPregatitoare A98Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Smaranda EduardPregatitoare A97Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Trucmel AndreeaPregatitoare A96Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Nicolescu Stoian AnastasiaPregatitoare A95Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Padina AdinaPregatitoare A95Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Petrescu RobertPregatitoare A95Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Pavel Ana MariaPregatitoare A92Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Anicescu AndreiPregatitoare A90Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Tone RobertPregatitoare A85Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Popa AndreiPregatitoare A79Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Raducu RaresPregatitoare A75Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Hodea TheodoraPregatitoare A71Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Dumitrescu IonutPregatitoare A63Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Burcea MateoPregatitoare A61Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Padureanu AlexandruPregatitoare AParticipantMischiu Ileana Mosteanu Loredana
Rogoz AlexandruPregatitoare AParticipantMischiu Ileana Mosteanu Loredana
Belgun AronPregatitoare B100Olaru Maria Vilcu Raluca
Cherciu TheodoraPregatitoare B100Olaru Maria Vilcu Raluca
Petrescu AnastasiaPregatitoare B100Olaru Maria Vilcu Raluca
Zarioiu GabrielPregatitoare B100Olaru Maria Vilcu Raluca
Din GabrielaPregatitoare B95Olaru Maria Vilcu Raluca
Stroe YanisPregatitoare B95Olaru Maria Vilcu Raluca
Petriuc EmanuelPregatitoare B93Olaru Maria Vilcu Raluca
Arniceru RaresPregatitoare B87Olaru Maria Vilcu Raluca
Pirvulescu RebecaPregatitoare B87Olaru Maria Vilcu Raluca
Balanoiu IulianPregatitoare B74Olaru Maria Vilcu Raluca
Ciulpan Antonia MariaPregatitoare C95Sandu Emilia Stefan Mariana
Ciurea Mario AndreiPregatitoare C95Sandu Emilia Stefan Mariana
Deaconu Radu StefanPregatitoare C95Sandu Emilia Stefan Mariana
Mirzoi Leonard Pregatitoare C95Sandu Emilia Stefan Mariana
Deaconu Andra NicoletaPregatitoare C92Sandu Emilia Stefan Mariana
Stefaneanu Maria KarinaPregatitoare C92Sandu Emilia Stefan Mariana
Mataru Radu StefanPregatitoare C88Sandu Emilia Stefan Mariana
Iacob Luca IoanPregatitoare C85Sandu Emilia Stefan Mariana
Parvu Valentina IulianaPregatitoare C82Sandu Emilia Stefan Mariana
Ohii Andrada GabrielaPregatitoare C77Sandu Emilia Stefan Mariana
Cirstea Maria ElizaPregatitoare C75Sandu Emilia Stefan Mariana

Inapoi la centrele de concurs