Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Rm Valcea
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.13
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Builescu AnalisaII AEIordan Lucretia Petrescu Andreea
Iordan AlexiaII AEIordan Lucretia Petrescu Andreea
Toma Eduard GabrielIV AERadu Ileana Vizantie Doina
Baciu StefaniaPregatitoare AEMischiu Ileana Mosteanu Loredana
Bivolu AlbertPregatitoare AEMischiu Ileana Mosteanu Loredana
Stanciulescu DavidPregatitoare AEMischiu Ileana Mosteanu Loredana
Tichirel LucaPregatitoare AEMischiu Ileana Mosteanu Loredana
Turel MarioPregatitoare AEMischiu Ileana Mosteanu Loredana
Uta DariusPregatitoare AEMischiu Ileana Mosteanu Loredana
Belgun AronPregatitoare BEOlaru Maria Vilcu Raluca
Cherciu TheodoraPregatitoare BEOlaru Maria Vilcu Raluca
Petrescu AnastasiaPregatitoare BEOlaru Maria Vilcu Raluca
Zarioiu GabrielPregatitoare BEOlaru Maria Vilcu Raluca
Draghici DariusPregatitoare AIMischiu Ileana Mosteanu Loredana
Duicu IuliaPregatitoare AIMischiu Ileana Mosteanu Loredana
Smaranda EduardPregatitoare AIIMischiu Ileana Mosteanu Loredana
Trucmel AndreeaPregatitoare AIIMischiu Ileana Mosteanu Loredana
Stefan AnaII AIIIordan Lucretia Petrescu Andreea
Untaru LucaII AIIIordan Lucretia Petrescu Andreea
Gheorghita Andrei GabrielIV AIIRadu Ileana Vizantie Doina
Nicolescu Stoian AnastasiaPregatitoare AIIMischiu Ileana Mosteanu Loredana
Padina AdinaPregatitoare AIIMischiu Ileana Mosteanu Loredana
Petrescu RobertPregatitoare AIIMischiu Ileana Mosteanu Loredana
Din GabrielaPregatitoare BIIOlaru Maria Vilcu Raluca
Stroe YanisPregatitoare BIIOlaru Maria Vilcu Raluca
Ciulpan Antonia MariaPregatitoare CIISandu Emilia Stefan Mariana
Ciurea Mario AndreiPregatitoare CIISandu Emilia Stefan Mariana
Deaconu Radu StefanPregatitoare CIISandu Emilia Stefan Mariana
Mirzoi Leonard Pregatitoare CIISandu Emilia Stefan Mariana
Pirvu Alexandru GabrielIII BIIIIonilete Sebastian Ciovica Andreea
Petriuc EmanuelPregatitoare BIIIOlaru Maria Vilcu Raluca
Popescu AlbertII BIIIPopescu Pompilia Elena Dumitrascu Elena Narcisa
Pavel Ana MariaPregatitoare AIIIMischiu Ileana Mosteanu Loredana
Deaconu Andra NicoletaPregatitoare CIIISandu Emilia Stefan Mariana
Stefaneanu Maria KarinaPregatitoare CIIISandu Emilia Stefan Mariana
Florea SebastianII AMIordan Lucretia Petrescu Andreea
Petre CristinaII AMIordan Lucretia Petrescu Andreea
Chicosu TeodorII BMPopescu Pompilia Elena Dumitrascu Elena Narcisa
Virje AndreeaII BMPopescu Pompilia Elena Dumitrascu Elena Narcisa
Omeag Raul AndreiIV AMRadu Ileana Vizantie Doina
Anicescu AndreiPregatitoare AMMischiu Ileana Mosteanu Loredana

Inapoi la centrele de concurs