Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 30
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Dragotoiu Tudor NikolaI A100Fofiu Ionela
Alda-Duma Otilia EvaI A97Fofiu Ionela
Jurca Mihnea GabrielI A97Fofiu Ionela
Velicescu Tudor RaduI A90Fofiu Ionela
Atanasevici Bianca MariaI A85Fofiu Ionela
Palea Raul-AndreiI A75Fofiu Ionela
Rosu Catalin AlexandruI A75Fofiu Ionela
Moloce Dalia AndreeaI A73Fofiu Ionela
Culic Sara MariaI A70Fofiu Ionela
Cuzman Vanesa SerenaI A65Fofiu Ionela
Bozesan Maia MariaI A63Fofiu Ionela
Ionita Eduard ValentinI A60Fofiu Ionela
Voichescu AmaliaII B100Patrut Alina
Cismaru Cezara Antonia II B98Patrut Alina
Lazarutiu TeodoraII B95Patrut Alina
Bereczki AnastasiaII C98Todea Cecilia
Ciorba PatrickII C95Todea Cecilia
Andrei Sofia ElenaII D98Burai Gabriela
Petrovici Maya-JasminaII D98Burai Gabriela
Albu Oliver PetruII D95Burai Gabriela
Mihai MarinII D95Burai Gabriela
Dobosan PatriciaII F90Boldog Monica
Nitu AlexandruII G94Dumbrava Celina
Cadar AlexandruIII A74Mircioane Denisa
Faur ClaudiaIII A73Mircioane Denisa
Marcus MirceaIII A67Mircioane Denisa
Bereczki MariaIII B90Strango Catalina
Kaan Gabriel AsslanIII B90Strango Catalina
Andrei DarianIII C90Netoie Rodica
Iliescu AndreiIII C90Netoie Rodica
Terbancea Darius III C85Netoie Rodica
Gentea Cezar III C84Netoie Rodica
Truca SerenaIII C84Netoie Rodica
Florea LorenaIII C77Netoie Rodica
Cioara-Borha DenisaIII C73Netoie Rodica
Hegy MarcoIII C66Netoie Rodica
Onofrei Raul III D94Zuza Ramona
Micula AlexiaIII D92Zuza Ramona
Carpinisan DoruIII D80Zuza Ramona
Stanciu Iulia III D80Zuza Ramona
Matei MarioIII D79Zuza Ramona
Malos Ana III D77Zuza Ramona
Luca StefaniaIII D74Zuza Ramona
Crasnanic DavidIII D73Zuza Ramona
Postaru Andrei III D72Zuza Ramona
Szabo AndreeaIII D66Zuza Ramona
Marcu MaiaIII D62Zuza Ramona
Nicorici DenisIII D62Zuza Ramona
Furca AndradaIII F90Kasai Dorina
Schneider LucaIII G91Rusu Laura
Belincean AndreiIII G90Rusu Laura
Mihanta Stefan IV A95Soporan Mihaela
Epureanu LarisaIV A74Soporan Mihaela
Bleoju MarcoIV A73Soporan Mihaela
Militaru AndreeaIV A66Soporan Mihaela
Vrinceanu AlexandraIV A66Soporan Mihaela
Enasescu MihaiIV A62Soporan Mihaela
Stanciu Maria IV A62Soporan Mihaela
Joita AlexandruIV C87Balanescu Aurelia
Kosz FilipIV C84Balanescu Aurelia
De Vita MariaIV C77Balanescu Aurelia
Romeo DanIV C76Balanescu Aurelia
Husanu Ianis IV C70Balanescu Aurelia
Leonte David-AndreiIV D100Militaru Mira
Arghiriade TimeeaIV D93Militaru Mira
Tepes GabrielIV D87Militaru Mira
Ardelean DenisaIV D85Militaru Mira
Dragos VladIV D81Militaru Mira
Albu DamianIV D77Militaru Mira
Craciunel RaresIV D77Militaru Mira
Popescu Emilia IV D70Militaru Mira
Draghici Maria IV F71Barna Simona
LATA DIANA Pregatitoare A100SCORTESCU MIRELA
MOLDOVAN IRISPregatitoare A100SCORTESCU MIRELA
NECHITA VANESAPregatitoare A100SCORTESCU MIRELA
BAUSCHE MIRIAMPregatitoare A98SCORTESCU MIRELA
RAGABEJA DARIUSPregatitoare A95SCORTESCU MIRELA
SILVESTER ROBERTPregatitoare A95SCORTESCU MIRELA
SUTA MAYAPregatitoare A95SCORTESCU MIRELA
BREBU DRAGOSPregatitoare A90SCORTESCU MIRELA
LEUSTEAN ALEXANDRUPregatitoare A90SCORTESCU MIRELA
SARBESCU CARLAPregatitoare A90SCORTESCU MIRELA
BIRAU DARIAPregatitoare B100CUZMAN DANIELA ELENA
DOANDES ROBERTPregatitoare B100CUZMAN DANIELA ELENA
NESTOROVICI GORANPregatitoare B100CUZMAN DANIELA ELENA
NESTOROVICI DRAGANPregatitoare B95CUZMAN DANIELA ELENA
PRUNA ALEXANDRAPregatitoare B95CUZMAN DANIELA ELENA
TORNOREANU IOANAPregatitoare B92CUZMAN DANIELA ELENA
KESZEG DAVIDPregatitoare B90CUZMAN DANIELA ELENA
TOACA ALEXANDRAPregatitoare B90CUZMAN DANIELA ELENA
VINTILA IZABELAPregatitoare B90CUZMAN DANIELA ELENA
CIOCARLIE FILIPPregatitoare D100FELICIA-RAMONA FOCHT
CIUTA MARA ALEXANDRAPregatitoare D100FELICIA-RAMONA FOCHT
MURGU CARLA MEDEAPregatitoare D100FELICIA-RAMONA FOCHT
PETROIESCU BIANCA MARIAPregatitoare D100FELICIA-RAMONA FOCHT
SANTA LIDIA ELENAPregatitoare D100FELICIA-RAMONA FOCHT
KISS ALEXIAPregatitoare D96FELICIA-RAMONA FOCHT
HOMEAG ALEXANDRU GABRIELPregatitoare D95FELICIA-RAMONA FOCHT
TISCA MAIA ELENAPregatitoare D94FELICIA-RAMONA FOCHT
PASCALAU SARA AIMEEPregatitoare D85FELICIA-RAMONA FOCHT
PAUL DARIUS ALEXANDRUPregatitoare D85FELICIA-RAMONA FOCHT
GALBENU ALEXIAPregatitoare D84FELICIA-RAMONA FOCHT
BUZATU EDUARD GABRIELPregatitoare D80FELICIA-RAMONA FOCHT
BAJA ALEXANDRA AMELIAPregatitoare D79FELICIA-RAMONA FOCHT
MICLOS ALESSIA MARIAPregatitoare D79FELICIA-RAMONA FOCHT
POSTARU STEFAN TEODORPregatitoare D79FELICIA-RAMONA FOCHT
LUNGU RADU MIHAIPregatitoare D77FELICIA-RAMONA FOCHT
CRISTEA ARIANAPregatitoare D70FELICIA-RAMONA FOCHT
CADAR SARAPregatitoare D69FELICIA-RAMONA FOCHT
OLARI IOANAPregatitoare D69FELICIA-RAMONA FOCHT
CIUCUR MEDEEA GABRIELAPregatitoare D61FELICIA-RAMONA FOCHT
ROTARIU DARIA MARIAPregatitoare D61FELICIA-RAMONA FOCHT
STANCIU ANAPregatitoare DParticipantFELICIA-RAMONA FOCHT
TARANU ELENA VALENTINAPregatitoare DParticipantFELICIA-RAMONA FOCHT

Inapoi la centrele de concurs