Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:VORONA
Scoala:LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFANT
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Dumitras ElisaII aEPopovici Anca Mihaela
Smadici AndreiII aEPopovici Anca Mihaela
Todirisca CameliaII aEPopovici Anca Mihaela
Acasandrei AnastasiaIII aEIvancov Gabriela
Andronic Ana- MariaIII aEIvancov Gabriela
Aruxandei LarisaIII aEIvancov Gabriela
Miron AlexandruIII aEIvancov Gabriela
Lupu RalucaIV aEIrimia Elena
Maritanu RitaIV aEStefan Mihaela
Parvu BiancaIV aEIrimia Elena
Achelaritei EduardPregatitoare aEAxinte Laur Tuculeanu Mirela
Axinte LauraPregatitoare aEAxinte Laur Tuculeanu Mirela
Baciu AndreiPregatitoare aEAxinte Laur Tuculeanu Mirela
Craciun IustinaPregatitoare aEAxinte Laur Tuculeanu Mirela
Luntrariu AndreaPregatitoare aEAxinte Laur Tuculeanu Mirela
Velescu CristianII aIPopovici Anca Mihaela
Melinte SebastianIV aIStefan Mihaela
Munteanu TeodoraPregatitoare aIAxinte Laur Tuculeanu Mirela
Popovici MateiII aIIPopovici Anca Mihaela
Ciubotariu IustinIII aIIIvancov Gabriela
Hagiu HristinaIII aIIIvancov Gabriela
Acasndrei AlessiaPregatitoare aIIAxinte Laur Tuculeanu Mirela
Mosniagu LucaII aIIPopovici Anca Mihaela
Pintilie SebastianII aIIPopovici Anca Mihaela
Dumitras Pinteala TeodoraIII aIIIvancov Gabriela
Ilascu MariaIII aIIIvancov Gabriela
Roscaneanu BiancaIV aIIStefan Mihaela
Roscaneanu DragosIV aIIIrimia Elena
Irimia DianaI aIIIAlexoaie Niculina Aionitoaie Ioan
Mocanu David IonutI aIIIAlexoaie Niculina Aionitoaie Ioan
Morosanu SimonPregatitoare aIIIAxinte Laur Tuculeanu Mirela
Giuborunca AndreeaIV aIIIIrimia Elena
Giuborunca DianaIII aIIIIvancov Gabriela
Ababei Mihaela PetronelaI aMAlexoaie Niculina Aionitoaie Ioan
Grebenita CameliaI aMAlexoaie Niculina Aionitoaie Ioan
Stirbu AlexandruI aMAlexoaie Niculina Aionitoaie Ioan
Vacariu LarisaI aMAlexoaie Niculina Aionitoaie Ioan
Vatamanu Alina MariaI aMAlexoaie Niculina Aionitoaie Ioan
Gurita YasminaII aMPopovici Anca Mihaela
Rosu AlexandruII aMPopovici Anca Mihaela
Todirisca CorneliaII aMPopovici Anca Mihaela
Duma Ana-MariaIII aMIvancov Gabriela
Munteanu AlesiaIII aMIvancov Gabriela

Inapoi la centrele de concurs