Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Cernavoda
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CERNAVODA
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Panta Alexandru III A100Strugariu Mihaela
Memet SibelIII A95Strugariu Mihaela
Oprea FlorentinaIII A90Strugariu Mihaela
Carpov CristianIII A85Strugariu Mihaela
Vasile BogdanIII A80Strugariu Mihaela
Anghel CostinIII A75Strugariu Mihaela
Anghel CostinIII A75Strugariu Mihaela
Andrei Razvan IonutPregatitoare A100Simedre Elena
Constantin Ionut-AntonioPregatitoare A100Simedre Elena
Ghiorghe AdrianPregatitoare A100Simedre Elena
Sava Adina-IoanaPregatitoare A100Simedre Elena
Serban Elena-AlexandraPregatitoare A96Simedre Elena
Georgescu Razvan-AndreiPregatitoare A95Simedre Elena
Sirbu Alexandru-GabrielPregatitoare A95Simedre Elena
Stanoi Karina-GabrielaPregatitoare A95Simedre Elena
Valeanu Ioana-IzabelaPregatitoare A95Simedre Elena
Cercel Alin-AndreiPregatitoare A86Simedre Elena
Trandafir Sabrina-AnamariaPregatitoare A84Simedre Elena
Ciocoiu Diana-GabrielaPregatitoare A82Simedre Elena
Dimitriu Daria-MariaPregatitoare A82Simedre Elena
Stoian Sebastian-AnfreiPregatitoare A80Simedre Elena
Pavlyuk Alexandru-AndreiPregatitoare A73Simedre Elena
Marincea Andrei-AlexandruPregatitoare A72Simedre Elena
Badea Antonio-RobertoPregatitoare A63Simedre Elena
Ismail DoranPregatitoare AParticipantSimedre Elena
Boboloc Printesa-AndreeaPregatitoare AParticipantSimedre Elena
Bujor Jessyka-CarmenPregatitoare AParticipantSimedre Elena
Cramarenco StefanPregatitoare AParticipantSimedre Elena
Dadu ValentinPregatitoare AParticipantSimedre Elena
Hutuleac Andra-MariaPregatitoare AParticipantSimedre Elena
Lazar Daniel-PetrisorPregatitoare AParticipantSimedre Elena
Lazar Darius-MarianPregatitoare AParticipantSimedre Elena
Martis Karla-IonelaPregatitoare AParticipantSimedre Elena
Matei Antonio-MarianPregatitoare AParticipantSimedre Elena
Melinte MariaPregatitoare AParticipantSimedre Elena
Memet Larisa-ReginaPregatitoare AParticipantSimedre Elena
Oprisan Costi-CristianPregatitoare AParticipantSimedre Elena

Inapoi la centrele de concurs