Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Scoala Gimnaziala Elena Farago
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
NICOLAE MARIA CRISTINAII B95ARDELEAN DRACEA IULIANA CRISTINA
NICOLAE MARIA CRISTINAII B95COLITA RODICA
POPA SERGIU CRISTIANII B90ARDELEAN DRACEA IULIANA CRISTINA
ANGHEL ROBERT ANDREIII B85ARDELEAN DRACEA IULIANA CRISTINA
CHIVA ROIBU ALEXANDRUII B83ARDELEAN DRACEA IULIANA CRISTINA
MUNTEANU EDUARDII B80ARDELEAN DRACEA IULIANA CRISTINA
DAMUREANU THEODORII B75ARDELEAN DRACEA IULIANA CRISTINA
POPA EDUARDII B73ARDELEAN DRACEA IULIANA CRISTINA
DIMESCU CODRUTAII B65ARDELEAN DRACEA IULIANA CRISTINA
ALEXANDRU LUCA ANDREIII B63ARDELEAN DRACEA IULIANA CRISTINA
BOSNEANU REBECAII C100COLITA RODICA
CALU LARISAII C95COLITA RODICA
STEFAN RAULII C93COLITA RODICA
OLTEANU STEFANII C87COLITA RODICA
RADU MAIAII C85COLITA RODICA
PAUN ANDREIII C83COLITA RODICA
CAPATANA ALBERTII C76COLITA RODICA
CARSTOIU DARIAII C74COLITA RODICA
BRINDUSE FLAVIUSII C68COLITA RODICA
SERBAN MARINIII D90STANCIU DOINA
GHERCIOIU ANAIII D87STANCIU DOINA
STEFAN MARIOIII D87STANCIU DOINA
CALINOIU ROBERTOIII D85STANCIU DOINA
IACOB SEBASTIANIII D79STANCIU DOINA
ALIMAN IUSTINAIII D78STANCIU DOINA
PATRU ALEXANDRUIII D75STANCIU DOINA
VASILE IANISIII D75STANCIU DOINA
VREJA ANDREEAIII D73STANCIU DOINA
BICICA CRISTIANIII D71STANCIU DOINA
GHEORGHISOR SONIAIII D71STANCIU DOINA
FLORICA ROBERTIII D70STANCIU DOINA
ENCULESCU MARIAIII D69STANCIU DOINA
TEPIS ANDRAIII D68STANCIU DOINA
FLOREA LARISAIII D63STANCIU DOINA
CIRSTEA BOGDANIII D61STANCIU DOINA
BADEA ILIANAIV D100GIURCA GEORGETA
BOSNEANU REBECAIV D100GIURCA GEORGETA
SULTAN DRAGOSIV D100GIURCA GEORGETA
TEMELIE ANCAIV D100GIURCA GEORGETA
TRUICA ROBERTAIV D100GIURCA GEORGETA
FILIMON IANISIV D95GIURCA GEORGETA
TUTA ISABELAIV D95GIURCA GEORGETA
CICA ELIANAIV D92GIURCA GEORGETA
VILCEANU MIHNEAIV D92GIURCA GEORGETA
ARGETOIANU VANESSAIV D90GIURCA GEORGETA
STANESCU RAULIV D89GIURCA GEORGETA
NEGOIESCU ANDREIIV D87GIURCA GEORGETA
BORA ALEXANDRU IV D81GIURCA GEORGETA
BARBOSU NICHOLASIV D74GIURCA GEORGETA
APOSTOL GIULIAPregatitoare D100GANA NICOLINA
AVRAM DARIAPregatitoare D100GANA NICOLINA
GHITA GIULIAPregatitoare D100GANA NICOLINA
MATEI DEEAPregatitoare D100GANA NICOLINA
PRODAN DANUTPregatitoare D100GANA NICOLINA
ISTODOR ANDRAPregatitoare D98GANA NICOLINA
IVANOIU ANDREIPregatitoare D98GANA NICOLINA
BUDICA BOGDANPregatitoare D95GANA NICOLINA
LUNGOCI YANISPregatitoare D95GANA NICOLINA
NICOLAESCU ROBERTPregatitoare D92GANA NICOLINA
POPESCU ELIZAPregatitoare D92GANA NICOLINA
MOTARLAN IACOBPregatitoare D80GANA NICOLINA
FIROI DANAPregatitoare D77GANA NICOLINA
AVRAM DIEGOPregatitoare D60GANA NICOLINA
NEGOIAQNU ROBERTOPregatitoare D60GANA NICOLINA

Inapoi la centrele de concurs