Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Botosani
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.10
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ALUPOAIE MARIA I A100Funduianu Marena
CHIRILA TEODORA I A100Funduianu Marena
HRITCU ANDRA I A100Funduianu Marena
LAZAR MARIA I A100Funduianu Marena
TOMA GABRIEL I A100Funduianu Marena
ABALASEI ANTONIA I A98Funduianu Marena
FIFEA FELIX I A98Funduianu Marena
GIOCAS CAROL I A98Funduianu Marena
ROCA BIANCA I A98Funduianu Marena
SANDU GIORGIANA I A98Funduianu Marena
STEFAN GABRIELA I A98Funduianu Marena
DRUMIA STEFANIA I A95Funduianu Marena
GRIGORAS DAVID I A95Funduianu Marena
TOMA DENIS I A95Funduianu Marena
CODAU ANDRA I A90Funduianu Marena
NADEJDE MARIA I A90Funduianu Marena
PROCA NATALIA I A85Funduianu Marena
IGNAT ANTONIA I A75Funduianu Marena
Ciubotariu Criclevit Vlad I C100Azoitei Cristian
Iurasog JessicaI C100Azoitei Cristian
Mahu Alexandru I C100Azoitei Cristian
Baloiu Karina I C95Azoitei Cristian
Ciontea Sofia I C95Azoitei Cristian
Ianto Miruna I C95Azoitei Cristian
Irimescu Razvan I C95Azoitei Cristian
Onofrei Andreea I C95Azoitei Cristian
Costinescu Andrei I C90Azoitei Cristian
Ionel Matei I C90Azoitei Cristian
Purice David I C90Azoitei Cristian
Scutaru Bianca I C90Azoitei Cristian
Ciobanu Diana I C85Azoitei Cristian
Aivancesei Matei I C80Azoitei Cristian
Raileanu Madalina I C75Azoitei Cristian
Volcinschi Delia I C70Azoitei Cristian
Ailenei Federica I C60Azoitei Cristian
Apetroaei TeodosiaII A100Durneata Maria
Arama TeodoraII A100Durneata Maria
Cracan Eric-AlexandruII A100Durneata Maria
Vatamanu AlbertII A100Durneata Maria
Prisacariu Ana-SofiaII A98Durneata Maria
Robu Flavius-MihaiII A98Durneata Maria
Carpen DenisII A95Durneata Maria
Baiceanu Alexandru II A90Durneata Maria
Chiaburu TudorII A90Durneata Maria
Dutca-Iftimie Jessica-MariaII A85Durneata Maria
Graur TaniaII A85Durneata Maria
Fercal IoanaII A80Durneata Maria
Zaicescu StefanaII A80Durneata Maria
Tufa-Corneschi MateiII A75Durneata Maria
Arhip SebastianII B100Irimia Andra
Croitoru AndraII B100Irimia Andra
Dascalu IustinianII B100Irimia Andra
Olaru DavidII B100Irimia Andra
Purice LauraII B95Irimia Andra
Paduraru DeliaII B90Irimia Andra
Tudose TomaII B90Irimia Andra
Irimia MarioII B85Irimia Andra
Anusca GavriilII B75Irimia Andra
Chitac MirunaII B70Irimia Andra
AZOITEI IASMINAII C100ZAMFIRESCU SIMONA
BALAN ERIKAII C100ZAMFIRESCU SIMONA
CRETU DARIAII C100ZAMFIRESCU SIMONA
GAVRIL STEFANIAII C100ZAMFIRESCU SIMONA
POBORONIUC ANA -MARIAII C100ZAMFIRESCU SIMONA
SEFTEL BOGDANII C100ZAMFIRESCU SIMONA
TATARU RAISAII C100ZAMFIRESCU SIMONA
VICOLEANU TEODORII C100ZAMFIRESCU SIMONA
Abalasei EduardIII A100Schiopu Marioara
Apostol AmaliaIII A100Schiopu Marioara
Baiceanu DariaIII A100Schiopu Marioara
Morariu AnalisaIII A100Schiopu Marioara
Airinei AnastasiaIII A95Schiopu Marioara
Ciobanu AndreiIII A95Schiopu Marioara
Curoliuc Ana-MariaIII A95Schiopu Marioara
Mihai MadalinaIII A95Schiopu Marioara
Apetrei AntoniaIII A90Schiopu Marioara
Nistor DariaIII A90Schiopu Marioara
Panzariu PatriciaIII A90Schiopu Marioara
Archip MalinaIII A85Schiopu Marioara
Axinte MariaIII A85Schiopu Marioara
Iftime FlavianIII A85Schiopu Marioara
Bejan IoanaIII B100Radu Anisoara
Hagiu MateiIII B100Radu Anisoara
Orasanu Erica-MariaIII B100Radu Anisoara
Vicol DianaIII B100Radu Anisoara
Andriesei GeorgianaIII B98Radu Anisoara
Cimpoesu MariaIII B98Radu Anisoara
Raileanu Malina MariaIII B98Radu Anisoara
Oniciuc Daria-IoanaIII B95Radu Anisoara
Popescu TeodoraIII B95Radu Anisoara
Tugui AnamariaIII B95Radu Anisoara
Costinescu DavidIII B90Radu Anisoara
Ivas IoanaIII B80Radu Anisoara
Padurariu PaulIII B80Radu Anisoara
Roscanean MagdalenaIII B75Radu Anisoara
Fichman YarinaIII B73Radu Anisoara
Roman SebastianIII B67Radu Anisoara
Balan IoanaIII B65Radu Anisoara
Manole GiuliaIII B65Radu Anisoara
Avornicesei David-GeorgeIII B60Radu Anisoara
Fedor BeatriceIII C100Julei Daniela
Ivanov TeodorIII C100Julei Daniela
Rumeghea SabinaIII C100Julei Daniela
Bogdan AnamariaIII C98Julei Daniela
Popovici SebastianIII C93Julei Daniela
CAZACU MARIAIV A100Ilas Bianca
COROLIUC ANDREI SEBASTIANIV A100Ilas Bianca
GHEATAU EMA - ALEXANDRAIV A100Ilas Bianca
POMPARAU ANAIV A100Ilas Bianca
NECHIFOR ALEXANDRAIV A96Ilas Bianca
FERCAL MARIAIV A88Ilas Bianca
ALEXANDRU SEBASTIAN - MARIANIV A86Ilas Bianca
ALUPOAIE DAVID - CONSTANTINIV A84Ilas Bianca
BATALAN MARIA - MAGDALENAIV A83Ilas Bianca
SALEH-ALI YASMINA-MARIAIV A81Ilas Bianca
ANDRIES IASMINA-ELENAIV A79Ilas Bianca
IRIMIA DARIUSIV A79Ilas Bianca
TOMA OCTAVIAN-IOANIV A69Ilas Bianca
ANECHITEI DENISA - MARIAIV A65Ilas Bianca
Baciu Demetria-AnastasiaIV C100Ursache Angelica
Maicariu Mattias IV C100Ursache Angelica
Micu Rares Florin IV C100Ursache Angelica
Zaiceanu Iuliana IV C100Ursache Angelica
Azamfirei Samuel IV C92Ursache Angelica
Baiceanu Claudiu IV C90Ursache Angelica
Karaarslan Iclal Kezban IV C90Ursache Angelica
Anton AdelinaIV C85Ursache Angelica
Politic Alexandra IV C80Ursache Angelica
Zaharia Ambra Elena IV C80Ursache Angelica
Schiopu Mihai IV C75Ursache Angelica
Irimescu PaulIV C70Ursache Angelica
ANTON LUCIANPregatitoare A100Slabu Panseluta
ANUSCA DAVIDPregatitoare A100Slabu Panseluta
BELCIUG ALESSIAPregatitoare A100Slabu Panseluta
BOBOC EDUARDPregatitoare A100Slabu Panseluta
CARPEN DENISAPregatitoare A100Slabu Panseluta
NACU ANTONYAPregatitoare A100Slabu Panseluta
ORASANU TEODORAPregatitoare A100Slabu Panseluta
SIMION LUIZAPregatitoare A100Slabu Panseluta
UNGURUSAN MAYAPregatitoare A100Slabu Panseluta
AVASILENEI ALEXIAPregatitoare A99Slabu Panseluta
CEPOI ILINCAPregatitoare A99Slabu Panseluta
CHIRUTA ANDREEAPregatitoare A99Slabu Panseluta
AZOITEI STEFANIAPregatitoare A98Slabu Panseluta
POPESCU ANDREIPregatitoare A97Slabu Panseluta
CIUBOTARU EVAPregatitoare A94Slabu Panseluta
TUGUI PETRUPregatitoare A92Slabu Panseluta
BOZIANU RALUCAPregatitoare A84Slabu Panseluta
GHEORGHE ANASTASIAPregatitoare A84Slabu Panseluta
SLINCU STEFANIAPregatitoare A84Slabu Panseluta
PRISACARIU GABRIELAPregatitoare A82Slabu Panseluta
STRACHINARIU FLORINPregatitoare A82Slabu Panseluta
ACODRINESEI EDUARDPregatitoare B100ROSCA ANA
ATODIRESEI SEBASTIANPregatitoare B100ROSCA ANA
BACIU REBECA - CRISTIANAPregatitoare B100ROSCA ANA
BEJINARIU DARIUSPregatitoare B100ROSCA ANA
CIMPANU HORIA - OVIDIUPregatitoare B100ROSCA ANA
DANILA CARLA - ALEXANDRAPregatitoare B100ROSCA ANA
ENACHE LUCIAN - CEZARPregatitoare B100ROSCA ANA
FODUR ILINCA - ANDREEAPregatitoare B100ROSCA ANA
HECTOR STEFANPregatitoare B100ROSCA ANA
IFTIME ELIZA - STEFANIAPregatitoare B100ROSCA ANA
ILIE MAYA - MARIAPregatitoare B100ROSCA ANA
LEPARDA - COLIPCA ANA - MARIAPregatitoare B100ROSCA ANA
MIHAIUC SOFIAPregatitoare B100ROSCA ANA
OLENIC PATRICK - ANDREIPregatitoare B100ROSCA ANA
OLTEANU SOFIA - MARIAPregatitoare B100ROSCA ANA
PANTU DIMITRIEPregatitoare B100ROSCA ANA
PURICE RALUCA - MARIAPregatitoare B100ROSCA ANA
BALBA ELENA - ALESIAPregatitoare B95ROSCA ANA
CRAINICIUC DENYS - MIHAIPregatitoare B95ROSCA ANA
COBZARIU DUMITRU - RAFAELPregatitoare B90ROSCA ANA
DUGHILA DARIUS - MARIANPregatitoare B85ROSCA ANA

Inapoi la centrele de concurs