Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Botosani
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.10
Nume elevClasaCadru didactic
ALUPOAIE MARIA I AFunduianu Marena
CHIRILA TEODORA I AFunduianu Marena
HRITCU ANDRA I AFunduianu Marena
LAZAR MARIA I AFunduianu Marena
TOMA GABRIEL I AFunduianu Marena
Ciubotariu Criclevit Vlad I CAzoitei Cristian
Iurasog JessicaI CAzoitei Cristian
Mahu Alexandru I CAzoitei Cristian
Apetroaei TeodosiaII ADurneata Maria
Arama TeodoraII ADurneata Maria
Cracan Eric-AlexandruII ADurneata Maria
Vatamanu AlbertII ADurneata Maria
Arhip SebastianII BIrimia Andra
Croitoru AndraII BIrimia Andra
Dascalu IustinianII BIrimia Andra
Olaru DavidII BIrimia Andra
AZOITEI IASMINAII CZAMFIRESCU SIMONA
BALAN ERIKAII CZAMFIRESCU SIMONA
CRETU DARIAII CZAMFIRESCU SIMONA
GAVRIL STEFANIAII CZAMFIRESCU SIMONA
POBORONIUC ANA -MARIAII CZAMFIRESCU SIMONA
SEFTEL BOGDANII CZAMFIRESCU SIMONA
TATARU RAISAII CZAMFIRESCU SIMONA
VICOLEANU TEODORII CZAMFIRESCU SIMONA
Abalasei EduardIII ASchiopu Marioara
Apostol AmaliaIII ASchiopu Marioara
Baiceanu DariaIII ASchiopu Marioara
Morariu AnalisaIII ASchiopu Marioara
Bejan IoanaIII BRadu Anisoara
Hagiu MateiIII BRadu Anisoara
Orasanu Erica-MariaIII BRadu Anisoara
Vicol DianaIII BRadu Anisoara
Fedor BeatriceIII CJulei Daniela
Ivanov TeodorIII CJulei Daniela
Rumeghea SabinaIII CJulei Daniela
CAZACU MARIAIV AIlas Bianca
COROLIUC ANDREI SEBASTIANIV AIlas Bianca
GHEATAU EMA - ALEXANDRAIV AIlas Bianca
POMPARAU ANAIV AIlas Bianca
Baciu Demetria-AnastasiaIV CUrsache Angelica
Maicariu Mattias IV CUrsache Angelica
Micu Rares Florin IV CUrsache Angelica
Zaiceanu Iuliana IV CUrsache Angelica
ANTON LUCIANPregatitoare ASlabu Panseluta
ANUSCA DAVIDPregatitoare ASlabu Panseluta
BELCIUG ALESSIAPregatitoare ASlabu Panseluta
BOBOC EDUARDPregatitoare ASlabu Panseluta
CARPEN DENISAPregatitoare ASlabu Panseluta
NACU ANTONYAPregatitoare ASlabu Panseluta
ORASANU TEODORAPregatitoare ASlabu Panseluta
SIMION LUIZAPregatitoare ASlabu Panseluta
UNGURUSAN MAYAPregatitoare ASlabu Panseluta
ACODRINESEI EDUARDPregatitoare BROSCA ANA
ATODIRESEI SEBASTIANPregatitoare BROSCA ANA
BACIU REBECA - CRISTIANAPregatitoare BROSCA ANA
BEJINARIU DARIUSPregatitoare BROSCA ANA
CIMPANU HORIA - OVIDIUPregatitoare BROSCA ANA
DANILA CARLA - ALEXANDRAPregatitoare BROSCA ANA
ENACHE LUCIAN - CEZARPregatitoare BROSCA ANA
FODUR ILINCA - ANDREEAPregatitoare BROSCA ANA
HECTOR STEFANPregatitoare BROSCA ANA
IFTIME ELIZA - STEFANIAPregatitoare BROSCA ANA
ILIE MAYA - MARIAPregatitoare BROSCA ANA
LEPARDA - COLIPCA ANA - MARIAPregatitoare BROSCA ANA
MIHAIUC SOFIAPregatitoare BROSCA ANA
OLENIC PATRICK - ANDREIPregatitoare BROSCA ANA
OLTEANU SOFIA - MARIAPregatitoare BROSCA ANA
PANTU DIMITRIEPregatitoare BROSCA ANA
PURICE RALUCA - MARIAPregatitoare BROSCA ANA

Inapoi la centrele de concurs