Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Abrud
Scoala:Scoala Gimnaziala Avram Iancu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
RASTEI ADELINAI A100LAZAR MANUELA
BRUJAN CRISTIAN I A95LAZAR MANUELA
HARASO ANDREII A92LAZAR MANUELA
COBLIS VLADI A85LAZAR MANUELA
TUHUT TIMEAI A82LAZAR MANUELA
TUFAR SOFIAI A80LAZAR MANUELA
LEACH EMILIAI A60LAZAR MANUELA
ALBU RARESI B90BURZ MARIANA
COZMA ANCUTAI B90BURZ MARIANA
GALDAU RAULI B90BURZ MARIANA
COROIU HORIAI B85BURZ MARIANA
PANTA LEAHU RAULI B85BURZ MARIANA
STEGARU BOGDANI B85BURZ MARIANA
LUP CRISTIAN I B80BURZ MARIANA
ROBA ELIZAIII A96MURSA LILIANA
MIHOC DARIAIII A95MURSA LILIANA
TUHUT PETRONELAIII A93MURSA LILIANA
PARFENE LIDIAIII A90MURSA LILIANA
TOMA ANTONIAIII A90MURSA LILIANA
PARFENE FILIPIII A88MURSA LILIANA
NICOARA MELISAIII A76MURSA LILIANA
KOPENETZ TEODORAIII A75MURSA LILIANA
MITITI ANDREIIII A69MURSA LILIANA
BOGDAN ALEXANDRAIII AParticipantMURSA LILIANA
TOADER PAULIII B93STAN GEORGETA
PRIPON MARAIII B77STAN GEORGETA
BANCIU MARINAIII B71STAN GEORGETA
PURCEL ARIANA III B70STAN GEORGETA
CIOFLICA ALEXIAIII B68STAN GEORGETA
CALATEAN SEBASTIANIII B62STAN GEORGETA
RADU GABRIELAIII B60STAN GEORGETA
TRIF ALEXIAIV A100BALEA LUCIANA
BORZA RAULIV A90BALEA LUCIANA
FLORICIU BENEAMINIV A84BALEA LUCIANA
FURDUI LIGIAIV A81BALEA LUCIANA
DEFTA MARAIV A68BALEA LUCIANA
ANDRESEL ANDRAIV AParticipantBALEA LUCIANA
TOMA GEORGETAIV AParticipantBALEA LUCIANA
FELEA ALEXIAIV AParticipantBALEA LUCIANA
SULUTIU CATALINIV AParticipantBALEA LUCIANA
CIAMA DARIUSIV AParticipantBALEA LUCIANA
MACAVEIU PAULIV AParticipantBALEA LUCIANA
BALEA IONUTPregatitoare A100CIOARA NICOLAE
CIOARA DAMINGHER STEFANPregatitoare A100CIOARA NICOLAE
DEOANCA SOIT ALEXANDRUPregatitoare A100CIOARA NICOLAE
FAUR ROBERTPregatitoare A100CIOARA NICOLAE
MACAVEI GABRIELPregatitoare A100CIOARA NICOLAE
PARFENE ANAPregatitoare A100CIOARA NICOLAE
STAN CRISTIANPregatitoare A100CIOARA NICOLAE
KOPENETZ DAVIDPregatitoare A98CIOARA NICOLAE
NARITA DARIUSPregatitoare A96CIOARA NICOLAE
VAJDEA ANDREIPregatitoare A92CIOARA NICOLAE
NEAGU ALEXAPregatitoare A70CIOARA NICOLAE
MIC IOANPregatitoare AParticipantCIOARA NICOLAE
CIOFLICA FLORINPregatitoare AParticipantCIOARA NICOLAE
HAIDUC ELIZAPregatitoare B100PASLARU RAMONA
MACAVEIU IOANAPregatitoare B98PASLARU RAMONA
ROBA TUDORPregatitoare B95PASLARU RAMONA
CIORNEI GIADAPregatitoare B92PASLARU RAMONA
SZEKELY DARIANPregatitoare B91PASLARU RAMONA
CIOARA DAVIDPregatitoare B90PASLARU RAMONA
MUCEA ANDREEA REBECAPregatitoare BParticipantPASLARU RAMONA

Inapoi la centrele de concurs