Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Caracal
Scoala:Nicolae Titulescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Calciu Rares AndreiI C100Ruta Mihaela
Circiumaru Teodora AndreeaI C100Ruta Mihaela
David Robert MihaiI C100Ruta Mihaela
Dumbrava Vlad AlexandruI C100Ruta Mihaela
Iliescu Eric StefanI C100Ruta Mihaela
Iordache Crina AndreeaI C100Ruta Mihaela
Lupu Anastasia MihaelaI C100Ruta Mihaela
Mihai Riana MariaI C100Ruta Mihaela
Nica Erika GabrielaI C100Ruta Mihaela
Patru Eduard DelianI C100Ruta Mihaela
Pisica MirunaI C100Ruta Mihaela
Pistol Aura TeodoraI C100Ruta Mihaela
Popa Ana NicoleI C100Ruta Mihaela
Radoi Diana ElenaI C100Ruta Mihaela
Radulescu Andra MariaI C100Ruta Mihaela
Tita Bogdan MarianI C100Ruta Mihaela
Truica Mircea FlorinI C100Ruta Mihaela
Nenu LucianaI C98Ruta Mihaela
Geagana AlexandruI C95Ruta Mihaela
Stancu DariusI C95Ruta Mihaela
Calciu AlexandraI C90Ruta Mihaela
Aspra ArianaI C88Ruta Mihaela
Minculeasa DeliaI C85Ruta Mihaela
Ghenea SashaI C80Ruta Mihaela
Nastasie AnaI C80Ruta Mihaela
Stancu DenisI C80Ruta Mihaela
Radoi DenisI C75Ruta Mihaela
Radu RoxanaI C75Ruta Mihaela
Oproaica AdelinaI C71Ruta Mihaela
Truica StefanI C65Ruta Mihaela
Constantin KarlaI CParticipantRuta Mihaela
Nae AndreiI CParticipantRuta Mihaela
Dinca MihaiI Step by step100Rosianu Laura Iancu Marinela
Groza RayssaI Step by step100Rosianu Laura Iancu Marinela
Ionescu NicoleI Step by step100Rosianu Laura Iancu Marinela
Mincu AugustinaI Step by step100Rosianu Laura Iancu Marinela
Pricina ValentinI Step by step100Rosianu Laura Iancu Marinela
Stanciu BogdanI Step by step100Rosianu Laura Iancu Marinela
Voicu AlexandruI Step by step100Rosianu Laura Iancu Marinela
Voiculescu MihneaI Step by step100Rosianu Laura Iancu Marinela
Bogdan AlexI Step by step95Rosianu Laura Iancu Marinela
Costache MihaiI Step by step95Rosianu Laura Iancu Marinela
Gliga DavidI Step by step95Rosianu Laura Iancu Marinela
Rusin SebastianI Step by step91Rosianu Laura Iancu Marinela
Mladin IonutI Step by step90Rosianu Laura Iancu Marinela
Soare AlbertI Step by step90Rosianu Laura Iancu Marinela
Lungu AlexandruI Step by step89Rosianu Laura Iancu Marinela
Stanciu IsabelaI Step by step89Rosianu Laura Iancu Marinela
Pirlogea AlinI Step by step88Rosianu Laura Iancu Marinela
Parnescu IonuI Step by step70Rosianu Laura Iancu Marinela
Cocosila MihaiII B100Dumitru Luminita
Pufu VladII B98Dumitru Luminita
Faraulo RiccardoII B95Dumitru Luminita
Marin DenisaII B95Dumitru Luminita
Voicu IrinaII B95Dumitru Luminita
Pricina BiancaII B90Dumitru Luminita
Florescu DavidII B85Dumitru Luminita
Venea AdrianII B85Dumitru Luminita
Negrila Lucian II B77Dumitru Luminita
Bica BiancaII B75Dumitru Luminita
Putica DenisII B75Dumitru Luminita
Caracuda RamonaII B72Dumitru Luminita
Grigorie DariaII B70Dumitru Luminita
Borta AlexandruII B67Dumitru Luminita
Stan SebastianII B66Dumitru Luminita
Mitru BogdanII B65Dumitru Luminita
Stoica SaraII B65Dumitru Luminita
Condoiu AnaIII A100Neiculescu Dumitra
Baroana BiancaIII A95Neiculescu Dumitra
Lica AlexandruIII A95Neiculescu Dumitra
Tudoran MugurelIII A95Neiculescu Dumitra
Batrinca MariaIII A90Neiculescu Dumitra
Cimpoeru DariaIII A90Neiculescu Dumitra
Parvan ElisIII A90Neiculescu Dumitra
Barbu IlincaIII A87Neiculescu Dumitra
Popescu FlaviaIII A87Neiculescu Dumitra
Chesnoiu AlexandraIII A85Neiculescu Dumitra
Dumitrescu AlesiaIII A80Neiculescu Dumitra
Popovici CristinaIII A80Neiculescu Dumitra
Soimu AdrianIII A80Neiculescu Dumitra
Veliscu IonutIII A75Neiculescu Dumitra
Visan BiancaIII A75Neiculescu Dumitra
Moanta DariaIII A72Neiculescu Dumitra
Oprea MariaIII B90Patru Laura Mirela
Surugiu DeliaIII B81Patru Laura Mirela
Brulea DariaIII B74Patru Laura Mirela
Stefanescu BiancaIII B73Patru Laura Mirela
Filip ArianaIII B71Patru Laura Mirela
Ciocan AlexandruIII B63Patru Laura Mirela
Vladut DariusIII BParticipantPatru Laura Mirela
Gacea FabianIII BParticipantPatru Laura Mirela
Mieila AndreiIII BParticipantPatru Laura Mirela
Tufis AlexandruIII BParticipantPatru Laura Mirela
Popa RazvanIII BParticipantPatru Laura Mirela
Ivan AdrianIII BParticipantPatru Laura Mirela
Burtea AndreiIII BParticipantPatru Laura Mirela
Baluta CosminaIII BParticipantPatru Laura Mirela
Cebuc RebecaIII BParticipantPatru Laura Mirela
Negreanu OvidiuIII C90Paun Rodica
Voicu GeorgeIII C87Paun Rodica
Joita CristianIII C85Paun Rodica
Neagu ErikaIII C85Paun Rodica
Jilavu AndreiIII C60Paun Rodica
Vasile DanielIII CParticipantPaun Rodica
Baroana AndreiIV A93Visanescu Ioana
Ionescu CristianIV A90Visanescu Ioana
Radu DenisIV A86Visanescu Ioana
Verdes RoxanaIV A86Visanescu Ioana
Andrei SergiuIV A84Visanescu Ioana
Segarceanu FlorinIV A84Visanescu Ioana
Putureanu ArianaIV A80Visanescu Ioana
Simionescu DariaIV A76Visanescu Ioana
Ionescu EduardIV A75Visanescu Ioana
Barbu ManuelaIV A69Visanescu Ioana
Fota CosminIV A69Visanescu Ioana
Carstea IonelaIV A65Visanescu Ioana
Cirstea VladIV A60Visanescu Ioana
Cretu CodrutaIV AParticipantVisanescu Ioana
Mocanu MihaelaIV AParticipantVisanescu Ioana
Ciobanu DeliaIV C100Pascu Mirela
Ciungu EricaIV C100Pascu Mirela
Serban DariusIV C100Pascu Mirela
Popescu BiancaIV C95Pascu Mirela
Conea MariusIV C92Pascu Mirela
Pricina FabianaIV C92Pascu Mirela
Arghenie CodrutIV C91Pascu Mirela
Bojica IonutIV C83Pascu Mirela
Rosu RemusIV C82Pascu Mirela
Virban AndradaIV C78Pascu Mirela
Caldararu LuisIV C77Pascu Mirela
Dumitrescu RazvanIV C76Pascu Mirela
Mitroi AndreiIV C75Pascu Mirela
Zamfirescu AndreeaIV C66Pascu Mirela
Gird MihneaIV C65Pascu Mirela
Constantin GabrielPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Dobre MariaPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Florea AlexandraPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Floricel AlinaPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Iancu MarinaPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Joita AndraPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Joita BiancaPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Oprea ElianaPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Popescu DenisaPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Radu IlianaPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Radu IlianaPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Raduica MarioPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Rosianu IannisPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Stan RaduPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Stavorache MirunaPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Stoenesteanu Ary-AnaPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Tenea AndreeaPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Torcea AlexandraPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Vasile DariaPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Voicu RalucaPregatitoare B100Gheorghe Carmen
Ciobanu AlexandruPregatitoare B97Gheorghe Carmen
Cotiga CosminPregatitoare B97Gheorghe Carmen
Radu RareshPregatitoare B97Gheorghe Carmen
Brasovan MihaiPregatitoare B92Gheorghe Carmen
Colfescu BogdanPregatitoare B80Gheorghe Carmen
Andrei MihaiPregatitoare B70Gheorghe Carmen

Inapoi la centrele de concurs