Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Olt
Localitate:Caracal
Scoala:Nicolae Titulescu
Nume elevClasaCadru didactic
Calciu Rares AndreiI CRuta Mihaela
Circiumaru Teodora AndreeaI CRuta Mihaela
David Robert MihaiI CRuta Mihaela
Dumbrava Vlad AlexandruI CRuta Mihaela
Iliescu Eric StefanI CRuta Mihaela
Iordache Crina AndreeaI CRuta Mihaela
Lupu Anastasia MihaelaI CRuta Mihaela
Mihai Riana MariaI CRuta Mihaela
Nica Erika GabrielaI CRuta Mihaela
Patru Eduard DelianI CRuta Mihaela
Pisica MirunaI CRuta Mihaela
Pistol Aura TeodoraI CRuta Mihaela
Popa Ana NicoleI CRuta Mihaela
Radoi Diana ElenaI CRuta Mihaela
Radulescu Andra MariaI CRuta Mihaela
Tita Bogdan MarianI CRuta Mihaela
Truica Mircea FlorinI CRuta Mihaela
Dinca MihaiI Step by stepRosianu Laura Iancu Marinela
Groza RayssaI Step by stepRosianu Laura Iancu Marinela
Ionescu NicoleI Step by stepRosianu Laura Iancu Marinela
Mincu AugustinaI Step by stepRosianu Laura Iancu Marinela
Pricina ValentinI Step by stepRosianu Laura Iancu Marinela
Stanciu BogdanI Step by stepRosianu Laura Iancu Marinela
Voicu AlexandruI Step by stepRosianu Laura Iancu Marinela
Voiculescu MihneaI Step by stepRosianu Laura Iancu Marinela
Cocosila MihaiII BDumitru Luminita
Condoiu AnaIII ANeiculescu Dumitra
Ciobanu DeliaIV CPascu Mirela
Ciungu EricaIV CPascu Mirela
Serban DariusIV CPascu Mirela
Constantin GabrielPregatitoare BGheorghe Carmen
Dobre MariaPregatitoare BGheorghe Carmen
Florea AlexandraPregatitoare BGheorghe Carmen
Floricel AlinaPregatitoare BGheorghe Carmen
Iancu MarinaPregatitoare BGheorghe Carmen
Joita AndraPregatitoare BGheorghe Carmen
Joita BiancaPregatitoare BGheorghe Carmen
Oprea ElianaPregatitoare BGheorghe Carmen
Popescu DenisaPregatitoare BGheorghe Carmen
Radu IlianaPregatitoare BGheorghe Carmen
Radu IlianaPregatitoare BGheorghe Carmen
Raduica MarioPregatitoare BGheorghe Carmen
Rosianu IannisPregatitoare BGheorghe Carmen
Stan RaduPregatitoare BGheorghe Carmen
Stavorache MirunaPregatitoare BGheorghe Carmen
Stoenesteanu Ary-AnaPregatitoare BGheorghe Carmen
Tenea AndreeaPregatitoare BGheorghe Carmen
Torcea AlexandraPregatitoare BGheorghe Carmen
Vasile DariaPregatitoare BGheorghe Carmen
Voicu RalucaPregatitoare BGheorghe Carmen

Inapoi la centrele de concurs