Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Caracal
Scoala:Nicolae Titulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Calciu Rares AndreiI CERuta Mihaela
Circiumaru Teodora AndreeaI CERuta Mihaela
David Robert MihaiI CERuta Mihaela
Dumbrava Vlad AlexandruI CERuta Mihaela
Iliescu Eric StefanI CERuta Mihaela
Iordache Crina AndreeaI CERuta Mihaela
Lupu Anastasia MihaelaI CERuta Mihaela
Mihai Riana MariaI CERuta Mihaela
Nica Erika GabrielaI CERuta Mihaela
Patru Eduard DelianI CERuta Mihaela
Pisica MirunaI CERuta Mihaela
Pistol Aura TeodoraI CERuta Mihaela
Popa Ana NicoleI CERuta Mihaela
Radoi Diana ElenaI CERuta Mihaela
Radulescu Andra MariaI CERuta Mihaela
Tita Bogdan MarianI CERuta Mihaela
Truica Mircea FlorinI CERuta Mihaela
Dinca MihaiI Step by stepERosianu Laura Iancu Marinela
Groza RayssaI Step by stepERosianu Laura Iancu Marinela
Ionescu NicoleI Step by stepERosianu Laura Iancu Marinela
Mincu AugustinaI Step by stepERosianu Laura Iancu Marinela
Pricina ValentinI Step by stepERosianu Laura Iancu Marinela
Stanciu BogdanI Step by stepERosianu Laura Iancu Marinela
Voicu AlexandruI Step by stepERosianu Laura Iancu Marinela
Voiculescu MihneaI Step by stepERosianu Laura Iancu Marinela
Cocosila MihaiII BEDumitru Luminita
Condoiu AnaIII AENeiculescu Dumitra
Ciobanu DeliaIV CEPascu Mirela
Ciungu EricaIV CEPascu Mirela
Serban DariusIV CEPascu Mirela
Constantin GabrielPregatitoare BEGheorghe Carmen
Dobre MariaPregatitoare BEGheorghe Carmen
Florea AlexandraPregatitoare BEGheorghe Carmen
Floricel AlinaPregatitoare BEGheorghe Carmen
Iancu MarinaPregatitoare BEGheorghe Carmen
Joita AndraPregatitoare BEGheorghe Carmen
Joita BiancaPregatitoare BEGheorghe Carmen
Oprea ElianaPregatitoare BEGheorghe Carmen
Popescu DenisaPregatitoare BEGheorghe Carmen
Radu IlianaPregatitoare BEGheorghe Carmen
Radu IlianaPregatitoare BEGheorghe Carmen
Raduica MarioPregatitoare BEGheorghe Carmen
Rosianu IannisPregatitoare BEGheorghe Carmen
Stan RaduPregatitoare BEGheorghe Carmen
Stavorache MirunaPregatitoare BEGheorghe Carmen
Stoenesteanu Ary-AnaPregatitoare BEGheorghe Carmen
Tenea AndreeaPregatitoare BEGheorghe Carmen
Torcea AlexandraPregatitoare BEGheorghe Carmen
Vasile DariaPregatitoare BEGheorghe Carmen
Voicu RalucaPregatitoare BEGheorghe Carmen
Nenu LucianaI CIRuta Mihaela
Pufu VladII BIDumitru Luminita
Ciobanu AlexandruPregatitoare BIIGheorghe Carmen
Cotiga CosminPregatitoare BIIGheorghe Carmen
Radu RareshPregatitoare BIIGheorghe Carmen
Geagana AlexandruI CIIRuta Mihaela
Stancu DariusI CIIRuta Mihaela
Bogdan AlexI Step by stepIIRosianu Laura Iancu Marinela
Costache MihaiI Step by stepIIRosianu Laura Iancu Marinela
Gliga DavidI Step by stepIIRosianu Laura Iancu Marinela
Faraulo RiccardoII BIIDumitru Luminita
Marin DenisaII BIIDumitru Luminita
Voicu IrinaII BIIDumitru Luminita
Baroana BiancaIII AIINeiculescu Dumitra
Lica AlexandruIII AIINeiculescu Dumitra
Tudoran MugurelIII AIINeiculescu Dumitra
Popescu BiancaIV CIIPascu Mirela
Baroana AndreiIV AIIIVisanescu Ioana
Conea MariusIV CIIIPascu Mirela
Pricina FabianaIV CIIIPascu Mirela
Brasovan MihaiPregatitoare BIIIGheorghe Carmen
Rusin SebastianI Step by stepIIIRosianu Laura Iancu Marinela
Arghenie CodrutIV CIIIPascu Mirela
Calciu AlexandraI CMRuta Mihaela
Mladin IonutI Step by stepMRosianu Laura Iancu Marinela
Soare AlbertI Step by stepMRosianu Laura Iancu Marinela
Pricina BiancaII BMDumitru Luminita
Batrinca MariaIII AMNeiculescu Dumitra
Cimpoeru DariaIII AMNeiculescu Dumitra
Parvan ElisIII AMNeiculescu Dumitra
Oprea MariaIII BMPatru Laura Mirela
Negreanu OvidiuIII CMPaun Rodica
Ionescu CristianIV AMVisanescu Ioana

Inapoi la centrele de concurs