Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Ialomita
Localitate:Slobozia
Scoala:Gimnaziala Nr. 3
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Dinu SaraI AEArghiroiu Steluta
Dumitru AlexandruI AEArghiroiu Steluta
Nitu TheodoraI AEArghiroiu Steluta
Sandu RalucaI AEArghiroiu Steluta
Zaharia DariaI AEArghiroiu Steluta
Caloean IoanaI DENeculae Ion
Costea DariusI DENeculae Ion
Costea FlaviaI DENeculae Ion
Filipache SophiaI DENeculae Ion
Gaidaenco MarioI DENeculae Ion
Moraru MateiI DENeculae Ion
Popica EduardI DENeculae Ion
Constantin TimeeaII BEStoicescu Elisabeta
Costache MirunaII BEStoicescu Elisabeta
Dobrea RobertII BEStoicescu Elisabeta
Eneschi LarisaII BEStoicescu Elisabeta
Gheorghe NayenII BEStoicescu Elisabeta
Popescu AndreeaII BEStoicescu Elisabeta
Stan AndreiII BEStoicescu Elisabeta
Tigau MedeeaII BEStoicescu Elisabeta
Tomescu KarinaII BEStoicescu Elisabeta
Tudor IoanaII BEStoicescu Elisabeta
Dobre AndreiII CELungu Gheorghita
Dumbrava MihaiII CELungu Gheorghita
Sanda AmaliaII CELungu Gheorghita
Sandulache TeodoraIII AENeagu Draguta
Calin TudorIII DEGeorgescu Norelia
Bireut DariusII CILungu Gheorghita
Constantin AndreeaII CILungu Gheorghita
Spatareanu DianaII CILungu Gheorghita
Mihaescu LucaIII AINeagu Draguta
Mihai LucaIII AINeagu Draguta
Nitulescu AlexiaIV DIAlexe Viorica
Popa DariusI BIIManea Georgeta
Soceanu AlexandruI BIIManea Georgeta
Cilibeanu RaresII CIILungu Gheorghita
Istrate DriaII CIILungu Gheorghita
Mihaescu StefanIII BIICristea Elaria
Constantin SiminaIII DIIGeorgescu Norelia
Oancea RalucaIV BIIOancea Laura
Petre MariaI DIINeculae Ion
Dumitru MirunaII BIIStoicescu Elisabeta
Neagu MariaIII AIINeagu Draguta
Neagu AlexiaIV DIIAlexe Viorica
Bucur AnastasiaI AIIArghiroiu Steluta
Calin IrinaI BIIManea Georgeta
Surugiu DenisaI BIIManea Georgeta
Ion LucaI DIINeculae Ion
Trifan Ana MariaI DIINeculae Ion
Petrescu IzabelaII CIILungu Gheorghita
Poenaru GiuliaII CIILungu Gheorghita
Popescu AlexiaIII AIINeagu Draguta
Hristescu IoanaII BIIIStoicescu Elisabeta
Dumitru SarahIII DIIIGeorgescu Norelia
Luca AndaIV CIIINicula Mariana
Raicu IulianI DIIINeculae Ion
Negrila ElenaII CIIILungu Gheorghita
Constantin MarioIV AIIIMihai Emil
Marcu RobertI BIIIManea Georgeta
Postovic AndreiI BIIIManea Georgeta
Antonescu AlexandraII CIIILungu Gheorghita
Bilbiie OctavianIII BIIICristea Elaria
Cosma DragosIII BIIICristea Elaria
David AdrianIII BIIICristea Elaria
Dumitru OctavianIV CIIINicula Mariana
Bontea GabrielIV DIIIAlexe Viorica
Constantin EduardIV DIIIAlexe Viorica
Ezeanu MariaIV DIIIAlexe Viorica
Croitoru AndraI AMArghiroiu Steluta
Ivan DariaI AMArghiroiu Steluta
Meirosu SofiaI AMArghiroiu Steluta
Sultan-Tudorache SarahI BMManea Georgeta
Costianu OctavianI CMNeculae Fanela
Neagu VladutI CMNeculae Fanela
Novac AlexandraI DMNeculae Ion
Stan BogdanI DMNeculae Ion
Bitan LucaII AMIvan Elena
Coman HoriaII BMStoicescu Elisabeta
Lazar MihneaII BMStoicescu Elisabeta
Lungu MaraII BMStoicescu Elisabeta
Stanciu DenisII BMStoicescu Elisabeta
Voicu IustinaII BMStoicescu Elisabeta
Ionescu LauraII CMLungu Gheorghita
Mitu MariaII CMLungu Gheorghita
Antonescu MariaIV BMOancea Laura
Paun-Vizireanu BiancaIV CMNicula Mariana
Ursea MariusIV DMAlexe Viorica

Inapoi la centrele de concurs